Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunia16julia

pytanie- pasemka

Polecane posty

Gość fryzjereczka
DŁUGIE WŁOSY NA CZEPEK??????????----------o matko no proszę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znam... moja ktora zawsze obcina mi wlosy ma dzidziusia i nie pracuje,a inna chce chyba 120 zl, ale co- wakacje, jakos zarobie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
jak ktos ma wyobraźnie to prosze---mamy długie włosy,zakładamy czepek i wyciągamy pasemka,tak?????ok,tylko wyciągamy w jednym miejscu te z innego..i jak ma to niby wyglądać?????to tak w skrócie i tylko dla tych co wyobraźnie mają nie dla tłumoków zaznaczam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej będzie jak dasz
sobie spokój z farbowaniem i pozostaniesz przy swoim naturalnym kolorze włosów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop lolipop
robie sama tzn siostra mi zawsze robi. Mam długie włosy, ciemne i kupuje rozjasniacz w drogerii i jescze nie zdarzyło sie abym je spaliła.I zawsze bardzoładnie wychodza.Zadnych plam. A moja kumpela poszła kiedys do fryzjerki i ta zrobiła jej pasemka (miała krótkie włosy)i wyszły jej plamki białe na włosach przy skórze, wiec nie piszcie ze fryzjer zawsze zrobi to dobrze i wogóle lepiej i ze tylko takimi rozjasiaczami fryzjerskimi.Boicie stracic sobie zarobek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... mowisz jak moja mama... ale mnie one wkurzaja to taki odcien ciemny blond/brazowy... na zime ciemnieja, na wiosne rudzieja, na lato jasnieja.... a mam jasna karnacje wiec pewnie bedzie mi blond pasowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
ja się niczego nie boję i zgadzam się ,że nie jeden fryzjer to partacz!taka prawda!bezpieczniej iśc do hurtowni i tam też sa małe saszetki rozjasniacza np i chociaż o tyle to lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjereczko jaka szkoda ze mieszkamy tak daleko :( bo napewno bym do ciebei przyszlam... popytam i poszukam dobrego fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniania
Ja mam długie włosy, do pasa i pasemka pierwszy raz robiłam u fryzjera.Robił przez czepek i wyszły super, zero plam.Ale teraz robi mi przyjaciólka, i tez jestem zawsze zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
no niestety ja stolica:) popytaj może kogos znajdziesz,może w lokalnej prasie sie ogłaszaja???powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loilipop lolipop
fryzjereczka jak ty nieumiez wyobrazic sobie jak sie robi pasemka na długich włosach przez czepek to napewno nie jestes fryzjerka.jakos robie cały czas tak i wychodza równomiernie na całej głowie ,bez plam (nieraz troche boli przy wyciaganiu ale jak chce byc sie pieknym to tzreba pocierpiec :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniania
róznie ,ale co 2 tyg. robie se pare na samym wierzchu i wtedy niewidac "odrostów" przez folie a tak 1 w miesiacu przz czepek na całej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
ha ha ha.....i powiedz mi jeszcze,że gdzie byś przedziałek nie zrobiła tam masz idealne pasemka,równiuteńko i równiuteńkie???????i wysokość odrostu idealnie wszędzie taka sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bymmmm
w zyciu nie zrobiłam sobie pasemek sama!!!!! Mam ciemne włosy i ostatnio tez mnie kusiło by sobie zrobic, ale nawet do głowy mi nie przyszło by tak ryzykowac cos co widac od razu jak sie spieprzy:O I nie zrobiłam, bo nie mam kasy, ale mam swój rozum i jak bede miala to pomysle o tym, ale nie bede oszczedzac akurat na tym. Młode dziewczyny moze i sobie mogą eskperymentowac, ale mi sie jakos nie usmiecha by miec standardową jajecznice na głowie. Troche indywidualizmu dziewczyno, niech kolezanka sobie co tydzien farbuje, ciekawe co pozniej bedzie miała na głowie z upływem lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam... ale jesli chcecie napiszcie mi jakies sugestie/pomysly na moje wlosy... jak wroce napewno poczytam... do zobaczyska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryckaaa
dziewczyno nie niszcz sobie wlosow, krotkie przez czepek owszem, ale dlugie nie,nie ma co niszczyc wlosow jestes z miasta to poszukaj soebie podzwon popytaj napewno cos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniania
fryzjereczka nie bede sie z toba wdawała w dyskusje bo osoby które podaja sie na róznych forach kim to one nie sa to sa raczej zazwyczaj tylko złosliwe i wprowadzaja zmet. Ja napisałam jak ja to robie i tobie nic do tego.Skoro niepotrafisz tak robic to rób po swojemu i nie wyskakuj do innych. A przedziałem mam zawsze w jednym miejscu i pasemka zawsze wychodza ok , a jak sa róznice w odległosi od głowy to sa to milimetry i wygladaja dobrze i uroczo.A jak ty robisz pasemka z linijka to współczuje i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.... ale ja nie chce farbowac bo \"wszystkie maja\", po prostu to mi sie podoba i zrobie, a nie od razu sie zgodzilam na to zeby koleznka mi zrobila, bo nie przesadzajac 3,4 mies. mnie namawila... az wkoncu sie zgodzilam, ale dobrze ze zapytalam was o zdanie bo juz nie zrobie, chyba ze u fryzjera- dobrego! dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellou
ja tez robir sobie sama pasemka i jakos niemam z tym kłopotów .czy robir przez czepek czy przy pomocy foli.A włosy mam do pół pleców. Niewiem co wy widzicie w tym trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki - bardzo ladne wlosy, zostaw je au naturel hellou - no wlsnie na czepek a na folie to róznica, ja kilka lat robie na folie, bo wtedy wlosy sa tak jakby nia owijane no ilatwiej kontrolowac ktore wlosy sie bierze a które nie mam wlosy od pół pleców w porywach do pasa (zalezy ile zapuszczę, ogolnie całe zycie długie) i ni wyobrażam ich sobie wywlekac przez gumwy czepak - chyba bym łysa została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bymmmm
wycieniuj sobie ładnie włosy, masz ładny kolor. Dodałabym zrobie u fryzjera jakieś drobne refleksy:) W sumie to jesteś młodziutka wiec nie wiem co tam w szkole wypada:P W kazdym razie dobrze ściete włosy to moim zdaniem połowa sukcesu:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaak
A te wszystkie rozjasniacze i róznego rodzaju specyfiki w sklepach do rozjasniania i pasemek(nawet ze specjalna sczoteczka ) sa po to aby ładnie wygladąc broń boze uzywac.buhahahahahahah Smieszne jestescie z tymi radami.Jak ktos ma wprawe w farbowaniu i stosuje sie do wskazań z ulotki to czemu nie. Po to sa te wszystkie specyfiki. A fryzjerzy wcale nie robia lepiej i jescze wołaja kase za to i nieraz partacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helou
Do Paris Hilton.Jak to robisz na folie i ie sa one zawijane???Przecierz grzeja sie w tej folii własnie.Ja robie i tak i tak, i naprawde niemam problemu zeby równo powyciagac włosy na całej głowie w tym czepku i zawsze jest ok. A jak jest o 5 pasemek wiecej na jednej stronie głowy to tego nawet nioewidac. Sorry ale jak ktos czegos nie robił (ie pisze tu juz do ciebie)lub nie umie robic i pisze ze tak NIE WOLNO ROBIC.(lub sie nie robi) jest poprostu smieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bymmmm
no ja nie spotkałam jeszcze kobiety, która ładnie sobie sama lub przy pomocy kolezanek zrobiła pasemka. Moja siostra jest dla mnie doskonałym przykładem, nie wiem juz jaki kolor włosów ma naturalny;) Teraz chodzi do fryzjera i dobrze, bo widać ze ładnie zrobione. Fryzjer tez moze spaprac robote, ale trzeba szukac dobrych fryzjerów, pytac sie itp. Kasa to inna sprawa, niestety by ładnie wyglądac czasami trzeba zapłacić... czasami mozna tez przedobrzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×