Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunia16julia

pytanie- pasemka

Polecane posty

Gość helou
sorry zle przeczytałam. Ale ja wiem ze mozna i tak i tak. No i tak czy tak mozna spierdzielic włosy. Mi jak kiedys robił fryzjer na folie to ta farba mi az buzowała w tym złotku i powyłaziła na zewnatrz i wtedy miałam plamy przy skórze.fuj(powiedział ze wział zły rozjasniacz).Fryzjer nie wział kasy a ja zafarbowałam włosy na braz. potem poszłam do innego i wyszło ok (przez czepek).teraz robie se sama tzn z psiapsiółką lub siostra lub mama mi robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja bymmmm
A ja zato spotkałam wiele którym fryzjerzy spierdzielili włosy czy to scieciem czy rozjasnianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellou
Nie kazdy moze byc prawnikiem czy lekarzem i widocznie nie kazdy potrafi robic pasemka.ja mam to szczescie ze moja kolezanka umie i robi to dobrze i efekt jest zawsze zaaadowalajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaakkkkkkkkkk
pier...cie farmazony.Duze rzeczy (zabiegów) mozna robic samemu i wychodza zaj....cie, nie trzeba z kaza pierdoła latac do salonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
zobaczyłam Twoje zdjecia i stwierdziłam,że masz sliczny kolor włosów:-)Szkoda go niszczyc farbami i rozjaśniaczami.Jeżeli już jednak tak bardzo chcesz te pasemka to lepiej uzbieraj troche kasy i idź do fryzjera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem glupia.... zawsze myslalam z mam mocny charakter a dalam sie namowic na te pasemka ;/;/ wyszly nie pasemka a balejaz, i barzdiej zolte niz blond.... za ajkis tydz. pojde do fryzjera moze cos pomoze.... brak mi slow ;/ (chyba 1szy raz w zyciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
dziewczyny,jeśli macie ochote robić nagonke na fryzjerów to róbcie ja naprawde nie mam nic przeciwko,bo tak jak wcześniej zaznaczyłam wiem jak jest i podpisałam sie pod tym,ze nie jeden fryzjer to partacz,który na dodatek inkasuje za swa robote duże pieniądze a przyznać się do swojego błedu nie potrafi!!!!taka prawda! osobiście w tym przypadku odradzałam takie domowe pasemka bo dziewczyna jest młoda a chetna do robienia jej włosów pewnie nie wiele starsza i nie koniecznie odpowiednio doświadczenia. co i rusz do mnie do pracy przychodzą młode dziewczyny z cudami na głowie,w tej chwili jest to nasilone ze wzglądu na zbliżające sie wakacje. dla mnie możecie sobie robić jak chcecie i na co chcecie i możecie być nawet zadowolone,ale ja patrząc okiem profesjonalisty niestety jestem w stanie doszukać się nieprawidłowości w takim zabiegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×