Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

plyny do higieny intymnej

Polecane posty

czy uwazacie ze uzywanie odpowiednich plynow do higieny intymnej jest wazne? czy faktycznie chronia i dzialaja lepiej czy jest to tylko nastepny zbeddny wydatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to kwestia gustu i przyzwyczajenia... Ja mam wrażenie, że jakbym umyła się zwykłym mydłem to by szczypało i wysuszało, a miejsca intymne są wrażliwe... A po użyciu płynu do higieny intymnej czuję się świeżo. Niektóre moje koleżanki natomiast nie mogą się nim myć, bo dopada ich swędzenie i używają zwykłego mydła w płynie. A kiedyś na forum dziewczyna twierdziła, że podmywa się samą wodą:O Na to bym się nie odważyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol Angelika
ja tam wole plyn do higieny pieknie pachnie i czuje sie swiezo nie ma swedzenia ani nic z tych przykrych dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama woda? :o hmm wlasnie ja chyba dostalam uczulenia od takiego mydla w plynie, strasznie wyszuszalo, zaopatrzylam sie w taki plyn ohhhhów i ahhów producent zawarł na etykiecie mnostwo tylko zastanawiam sie takie plyny faktycznie tak chronia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło zdecydowanie
szkodzi,alkalizuje pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uzywam tylko plynu
do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moja ginekolog poleciła dobre mydło glicerynowe. Może jak kiedyś znajdę, to kupię i wypróbuję, samego mydła nie chce mi się w sieci zamawiać. Póki co - niebieska, zwykła Ziaja. Zwykłe mydło odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam płynu do higieny intymnej i nie zamierzam od tego odstąpić. Co jakiś czas znajdzie się ktoś, kto twierdzi, że lepsze jest to czy tamto, ale moim zdaniem każdy sam powinien wiedzieć, co dla niego najlepsze. Aktualnie używam Laktacyd i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×