Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jazz

Czym lepiej dostać się do angli, samolotem czy busem?

Polecane posty

Gość gość
Najtaniej to ci wyjdzie za/pier/dalać piechotką i przez morze wpław. Ej! Wy polskie gów/no/zja/dy - nie przyjeżdżajcie do UK. Nie chcemy was tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 23.11.2018 o 17:17, Gość gość napisał:

Najtaniej to ci wyjdzie za/pier/dalać piechotką i przez morze wpław. Ej! Wy polskie gów/no/zja/dy - nie przyjeżdżajcie do UK. Nie chcemy was tutaj.

gratuluję 'inteligentnej' wypowiedzi, pięknie znasz polskie przekleństwa jak na z krwi i kości anglika. Opowiedz gdzie uczyłeś się języka polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz

Widzę tutaj dużo firm i z niektórymi miałem przyjemność jechać, raz było lepiej raz gorzej, ale od dłuższego czasu jeżdżę z http://tapu-trans.pl/ mają czyste busy, nie palą podczas jazdy, zabierają spod adresu i jeżdżą nawet szybko i pewnie, nie czuć szarpania, można bez problemu spać lub zając się czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy do Anglii

PRZEWOZY POLSKA <=> ANGLIA
Poszukujesz transportu do Polski lub do Anglii?
Chcesz wysłać paczkę?
A może lecisz samolotem i chcesz przesłać bagaże?
Przewozimy osoby, zwierzęta (z właścicielem), przesyłki male i duże, motory, meble itp. 
Posiadamy kadrę doświadczonych kierowców. 
Usługi wykonujemy solidnie, tanio i szybko.
Gwarantujemy komfortową podróż.
PROMOCJA Szczęśliwa "7" nadal trwa dla naszych wiernych klientów - KAŻDY SIÓDMY PRZEJAZD GRATIS.
Weź wizytówkę, zbieraj naklejki, skorzystaj z promocji.
Zadzwoń!
+48 728808877
+44 7784511433
rezerwacja@busanglia.pl
www.busanglia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Busem długo, ale można znaleźć całkiem fajną ofertę. Ja z małżonką jeżdżę z Superbusami. Wpisz busy do Anglii i odszukaj ich stronkę. Przewiozą Cię z miejsca na miejsce. Nie trzeba ganiać z bagażem i te 20 kilka godzin można przeżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka opcji do wyboru, tak naprawdę to wszystko zależy od Twoich preferencji. Ja np jechałem busem i było w porządku. Firma to - http://liderbusprzewozy.pl/ Wiadomo że samolotem jest szybciej, lecz jak ktoś boi się latania, jest to idealne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Do Anglii nie opłaca się w ogóle jechać. Przemyśl to, bo Anglia to bezrobocie, nędza albo w najlepszym razie ponura egzystencja. Byłam, wróciłam i nigdy więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podróżować polecam samolotem, ale jeśli chodzi o np. <a href="http://gtransportdoanglii.com/">transport do Anglii</a> typu meble inne to polecam RH Trans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABI

Przestrzegam przed firmą busypolskaanglia24. pl

Paczka miała być odebrana ok. 23, czekałam i czuwałam cała noc - nie przyjechali. Telefony nie odbierają, na sms-y nikt nie odpisuje, brak jakiejkolwiek informacji, nawet zwrotnej, że usługa nie będzie zrealizowana. Tak się zwyczajnie nie postępuje, totalny brak szacunku dla klienta. Strona na fb zniknęła z powodu bardzo złych opinii. Kontakt z firmą fatalny. Życzę lepszych firm przewozowych, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Osobiście polecam firmę grandbus-anglia.pl jest dobrze znana w województwie lubelski, cieszy się pozytywną opinią, ma tanie bilety, wygodne busy i co najważniejsze są punktualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Samolotem lepiej , cenowo wyjdzie jak busem a bedziesz w godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Samolotem lepiej , cenowo wyjdzie jak busem a bedziesz w godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek

Jeszcze tam jeździcie "menagery" ? Angole mają was już dość a wy dalej się tam pchacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×