Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nientusia19

Szczerze odradzam!!

Polecane posty

Gość nientusia19

niedawno kupilam reklamowany w telewizji balsam Garnier -skóra musnięta słońcem..wczoraj zastosowałam ten oto balsam...Mam teraz wolne wiec wtaralm go w siebie rownomiernie ran o itak trzymałam wieczorem kapalam sie ale nie zauwazylam skutkow tej kapieli, dzis rano powtarzam zabieg a tu patrze moje ciało jest całe w plamy...najgorsze jest to, ze nie za abrdzo chce to teraz schodzic....:|Przy uzywaniu tego typu kosmetykow chyba myc sie nie mozna bo inaczej cie oszpeca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgdfgfg
ja uzywam od roku johnson &johnson i naprawde jestem zadowolona. Cena około 10zł w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam garniera i
jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, peeling całego ciała, nawilżenie i dopiero wtedy balsam brązujący. Ja mam już chyba 8mą butelkę tego balsamu i lepszego nigdy nie miałam. Jeśli regularnie złuszczasz martwy naskórek, nawilżasz ciało i dokładnie wcierasz balsam, nie ma szans na powstanie plam. A z mycia lepiej nie rezygnuj, bo lato idzie i zaraz się tu pewnie pojawią topiki o tej tematyce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od czasu do czasu uzywam J&J brazujacy i jest ok ,nie robi plam ale mysle ze przy dobrym przygotowaniu skory wiekszosc takich balsamow sie sprawdza ,takze przed nalozeniem balsamu brazujacego dokladny peeling!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×