Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche nie na temay

londyn-kto ma ochote na pogaduchy?

Polecane posty

Gość niemamimienia
kuzwa zem sie rozpisala, sorki ludziska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
no porsze Muller zaspala...mineli 24 godziny a ona nic nie napisala ;-) Kaiu,ja niestety dopiero licencjat,ale ttuaj rzadko robi sie mgr ,wiec mozna uznac to za ostatni rok, chociaz raczej stawiam na to ze mgr zrobie...kiedys..... nie dziw sie jak i ty niedlugo wyladujesz na jakims uniwerku ;-) Poczatki zawsze sa trudne ,ale nie martw sie , rozkrecisz sie i bedzie lepiej. Jakich masz ludzi w tej szkole (wiek, pochodzenie)? ja ci tylko podwpiem .trzymaj sie z daleko od wegrow-bo to dziwni ludzie.....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamimienia
Heheh Muller chyba ma jakies ciekawsze zajecia xD Albo odsypia te wszystkie nieprzespane noce ;P Ooo to powodzenia ;) I idz na mgr bo to cos lepszego niz licencjat :) Mysle ze wyladuje na jakims uniwersytecie, ale w Polsce ;P Juz mam plany, hodz nie trzymam sie ich tak mocno, bo planowac se nie oplaca bo zazwyczaj wszystko sie wali :/ W szkole hmmm jest wielonarodowosc. 3 osoby z polski ( w tym ja) z bulgari, iraku, Haiti, Stambul, Kolumbia a i z Korei :) Wiec duzo tego jest xD Jakies plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1778
hej mam na imie Patrycja mam 19lat, mieszkam kolo Rochester i Chatham chetnie poznam Polki ktore nie maja zajecia albo szukaja pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamimienia
Milo nam poznac nowego uzytkownika (tj. nowa osobe do plotek xD) Od kiedy jestes w UK i co cie tu sprowadza?? Ludziska, co tu tak cicho dzis? Mam rozumiec ze kazdy na jakies imprezy wybyl, czy cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah jestem juz, bylam unavailable z wielu przyczyn, a noce owszem odsypiam. Ja sie na Heathrow nie gubie, jak ktos nie mowi po angielsku to moze i nawet autobus przegapic nie mowiac o samolocie. No ja mam tez jeszcze rok na licencjacie a potem sama nie wiem. Ostatnio jestem rozbita, mysle ze moze tez powinnam sie szarpnac na wycieczke do Polski, juz 1.5 miesiaca nie bylam, ale nie wiem czy chce zeby mnie mama ogladala taka ''nieszczesliwa'', ona sie za bardzo przejmuje. W kazdym razie zycie sie toczy, musze powiedziec ze nawet nie taka tragiczna pogoda, jak na wrzesien w Londynie. No coz dziewczynki, 3majcie sie. ps. Dlaczego mysterious?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamimienia
Hej no ktos wreszcie odpisal. Muller zobaczysz z czasem bedzie lepiej. Jak to si emowi : czas leczy rany :) Ech ja tez bym pojechala do polski teraz maja byc podobno bardzo fajne gorace dni ^^ Ach.. A co do pogody w londynie, to jestem zaskoczona, myslalam ze bedzie zimniej a ja w spodenkach i na krotki rekawe chodze ^^ Podoba mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
Hej. a ja nie mam ani laptopa ani internetu w domu ,wiec nie za bardzo mialam kiedy pisac...no ale juz jutro ma przyjsc prawiczek,znaczy sie Mr. Virgin i mi podlaczyc internet.... no i mam nadzieje ze mi przysjla dzisiaj nowego laptopa!! Wczoraj rozpoczal sie moj osttani rok na studiach i teraz wlasnie czekam na zajecia..... Muller- juz 1.5 miesiac czy 1.5 roku mialo byc? A czemu jestes '' nieszczesliwa''? i co w ogole studiujesz? a mysterious bo tak niby cos [iszesz o osobie a jednak i tak nic o Tobie nie wiadomo...no oporcz tego ze mieszkasz na Canary Wharf i znasz kolesia ktoremu chciano ukrasc ropwer na Leyton ;-) Kasia-no i jak tam w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamimienia
Hejka ;** O jejku ja bez neta bym nie dala rady chyba tu, chodz tak mysle, ze jak bede za dlugo siedziec to wpisza wreszcie haslo xD Nom, ale trzeba myslec ze tak nie bedzie. Ooo to jusz chodzisz.. i jak? zapowiada sie trudny rok? W szkole no nawet ok, w poniedzialek doszlo do naszej grupy 5 nowych ludzi, ale jeden chlopak jest mega przystojny :-o jak go zobaczylam to myslalam, ze mi buzia opadnie az do samej ziemi. Wlasnie mialam zapytac o to samo z tym 1.5 miesiaca, czy to czasem nie chodzi o rok(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne rozumiem, przeciez wyraznie napisalam ze nie bylo mnie w domu juz 1.5 miesiaca. A teraz to juz nawet 2. Wgl ja naprawde kocham Londyn( wczoraj niezle przygrzalam w Soho:D) ale ostatnio mam wraznie ze jest za maly, zgadzacie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamimienia
Nie no ok, to oznacza ze czesto jezdzisz do polski ;P Hehehe ja tez balowalam w sobote ^^ Byam na jezzie kubanskkim :) Lol nie przypuszczalam ze bede tak dobrze sie bawilam, a wrocilam przed 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamimienia
O matko ktos ponownie odwiedzil temat, ale zaskoczenie... Ja np. caly balowalam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro jade do Londynu
jestem zupełnie zielony ale mam czarne włosy i czarne oczy:) wysoki, barczysty , ktora mnie przygarnie pod dach na kilka dni lub tygodni moge sprzatac, gotowac lub umilac towarzystwo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniales jeszcze dodac ze zaradny i obrotny, hehe:D jedziesz z gola dupa? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×