Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

facetów nie było.......:( ale, ale się jakoś znalazłyśmy pomijając fakt, że na bankowym są dwa pomniki! piwo szybkie,po 3 zł dziouchy jescze zostały.....yyyyyyyy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylw ze spowiedzi wyjazdy już obgadane zaliczki niedługo powędrują na konta:) tyle ze spowiedzi, reszta żałować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkopolska....więc kolejne spotkanie w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Łeee...a myślałam, że będę pierwsza i będe mogła dziewczyny obsmarować na forum - jak zresztą obiecałam. No ale i tak się nie powstrzymam - koleżanki bardzo ładne i sympatyczne, widać, że samotne z wyboru a nie z musu. No, jedna wada, niewiele piją, :). Chociaż może to zaleta... Randkę w ciemno zatem zaliczam do udanych:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna szybka jesteś, jednak ni ewstąpiłaś tam gdzie miałaś;) ja miałam być bardziej tajemnicza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Tak, żałować, żałować. Nie inaczej. Takie Panie ładne...ale cóż, Wasza strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Uła, na rachunek czekałyśmy zbyt długo...A teraz my w domku, a koleżanka na kolejnym piwku...może w Fiszerze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike////...
wiedziałem,że wszystkie będą ładne, miłe i sympatyczne:D:P...na opisie kafe,ale ciekawe czy to jest cała prawda...czy w czasie tego spotkania nie doszło do jakiegoś niespodziewanego wydarzenia.....czy trzecia uczestniczka tego spotkania jeszcze...hmmm pije...zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Też bym piła jeszcze, ale mi Koleżanki Szanowne uciekły...Lucky, masz wątpliwości co do mojej prawdomówności, co?:D Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike////...
ależ oczywiście, że nie mam:D Twoja zaskakująca szczerość, wręcz tak mnie natchnęła, że wydaje mi się, iż wiem jakiej udzieliłabyś odp. na pytanie "Która z dziewczyn wydała Ci się bardziej sympatyczna?" aż zaryzykuję odp. :"Obie wydały mi się równie sympatyczne;)":D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike////...
mówisz milka, że po dwugodzinnym spotkaniu przy piwie zjechałabyś bezwzględnie kafeteryjne singielki;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Lucky, zła odpowiedź, przykro mi. Szczerze to nie potarfiłabym się wypowiedzieć, gdyż dziewczyn nie zdołałam poznać za dobrze...Za mało czasu, a i charaktery - wydaje mi się - zupełnie różne. Ale to co napisałam, napisałam - i wiem dlaczego napisałam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, cóż za analizy! Justyna......opowiadaj:) ale wyjazdy ustalone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike////...
wyobrażenie nie synonim:O ewentualnie symbol piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×