Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

najpiekniejsze kasztany kwitna ...w Starym Brovarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małopolska górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a od kiedy się liczycie z naszym gustem ? hee ? coś sie zmieniło od poprzedniego stulecia ? :D wielkopolska ? phii nie ma jak podkarpackie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam być miła, uprzejma, bardziej otwarta na menszczysn :) chociaż przyznam, że jakieś detale na pewno na waszą korzyść rzecz jasna się zmieniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata baba
lesiu- a pomysles, ze taki twardy mi sie wydawales ;) robisz sobie antyreklame ? niech sie ujawni druga pomarancza-wiem, kim jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata baba
w tym wypadku mam przeczucie, ze mnie nie zmylily... ale musialabym sie sama przekonac. a na to jest tylko jeden sposob ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata baba
moja intuicja jeszcze nigdy mnie nie zmylila...;) moze nawiedze Cie dzis w nocy, to sie przekonam :classic_cool: do pelni jeszcze daleko, ale nie chce czekac... miej sie zatem na bacznosci ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero szczegółów... :classic_cool: TOP SECRET ! a co do kucharzenia to hmm.. podobno mamy więcej kubków smakowych i większą wyobraźnie w kuchni... ale wszystko zależy od chęci i zamiłowania do kucharzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
To co Moi Drodzy, nikt się już nie przyłącza na piwko w Fiszerze? Jakby co, to dajcie szybko znać, to mogę przekazać, że się ktoś jeszcze pojawi i ewentualnie zaczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×