Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość p. Justynaaa
Ale jesteś wymagający...Bardziej niż Summaries:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła N.
Też proszę LOSIE o HD:). No dobra, pora na kolejne słowa prawdy: dziewczyny nie mają jeszcze 18. lat. Myślały że nie wyniucham :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po proszę do 30 września Forda Mustanga rocznik 64 !! no to co czekamy ? :P cza sie wziąć do roboty kolego... babeczki dobrze Ci radzą... trzeba słuchać starszych... ;) super extra trzydziestek... !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła N.
ani córeczki blondyneczki, ani synka szatynka :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
A gdzie jest autorka topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacze do was ...
nie wiem czy ktos jeszcze pamieta o mojej zamiejscowej randce, ale wlasnie przed chwila wrocilam ... po 6-cio godzinnym spotkaniu :) oczywiscie jadac tam ;) , pomylilam zjazd z trasy ale za chwile odnalazlam wlasciwy no i w samym miescie troche sie naszukalam McDonalda (tam sie mielismy spotkac) ,ale w koncu sie udalo ... Bylam nawet przed czasem , on tez, bo uprzedzilam go ze nie lubie spoznialskich . A w ogole to trasa bajka ... nie to co nad morze , tu 95% trasy to dwupasmowka ... wiec szybko mi poszlo ... a co do samego spotkania bylo bardzo sympatycznie ,i milo spedzilam dzien ... :classic_cool: Na zywo tez mi sie z nim dobrze rozmawia ... ale zupelnie nie wiem ... co on mysli na moj temat ... ? na poczatek oczywiscie lody z McDonalda ... potem pojechalismy w cudowne miejsce ... odrobine za miasto... nad jeziorko w lesie... baaardzo fajne miejsce... tyle ze niestety baaaardzo tez dzis bylo zatloczone ... potem powrot do miasta na pizze, a potem znow nad jeziorko ... Rozstajac sie nie umowilismy sie na kolejne spotkanie (bo to jednak trzeba dobrze zaplanowac ... ze wzgledu na odleglosc... ) ..ale on w lipcu jedzie nad jakies jeziorko ze znajomymi ... i cos wspomnial, ze gdybym chciala ... to moglabym do nich dolaczyc ..no ale ja jeszcze nie wiem czy bede mogla ... ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
No to gratuluję i cieszę się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Może autorka topiku po założeniu tegoż przestała być singlem. Jeśli tak, to może wszyscy załóżmy tematy? Ale z drugiej strony wolność jest piękna i czy jest sens z niej rezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lahkoona odpuść sobie to jak walka z wiatrakami... ;) on zawsze taki był i się nie zmieni :) jest mu z tym dobrze i wszyscy są szczęsliwi... ;) ja też chce jeziorko pizze i lody !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce na penisie
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Dobranoc Milko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Przepraszam, falstart :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę oglądać wojewódzkiego :) Nie piszę, ale czytam was z zainteresowaniem, bo to topic w sam raz dla mnie Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostań zostań zostań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... z nami wariatami :D sumar... przestań pieprzyć... los może Ci najwyżej dupe skopać !!! Przyjdzie czas i na Ciebie ale czy to będzie 25 czy 35 lat tego nie wie nikt !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
O.K. Lahkoono, ale i tak jestem pomarańczką. A druga pomarańczka niech sobie lepiej łapki umyje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×