Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość venus z posladkami
Tomku- nie zanudzaj , plisss ;) Justyna- obiecuje, ze ostatni raz ale jak to juz ula napisala, nauka tez jest wazna ;) a juz niedlugo ja moze zakoncze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike////...
hej pośladki z Wenus:D hahaha całe życie szukam Wenus Idealnodziurej:D widocznie patrzę nie na te kamienie co trzeba:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus z posladkami
lesiu- jeszcze nie sprawdzilam, czy nie jestes Tinkym... ;) ale moze dzis w nocy ;) badz przygotowany na kazda ewentualnosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucky obyś jakiegoś pustaka nie znalazł:P!!! szukaj dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Venus, studia to piękny czas! Nie kończ ich jeszcze - jeżeli możesz. Ja sobie jeszcze rok może postudiuję, czas pokaże,:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus z posladkami
lucky... 🖐️ :D nie przejmuj sie, kazda kosa trafi kiedys na kamien...trzeba tylko uwazac na pustaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus z posladkami
Justyna- za pozno...jak dobrze pojdzie, to skoncze pod koniec tygodnia ;) zawsze moge sie potem na podyplomowke zapisac, ale na razie mam dosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Lahkoono, tak się składa, że ci, którzy próbują mnie "oglądać" dłońmi, szczególnie podczas pierwszego spotkania, źle kończą. Szkoda że nie miałaś ochoty dziś się z nami wybrać na piwko. Może Ciebie bym namówiła na dłuższe posiedzenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus z posladkami
ula- a co dokladnie wysledzilyscie? bo ja wbrew pozorom nie mam nic do ukrycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
A Ty - Venus - co wyśledziłaś, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus z posladkami
Justyna- mialam malo czasu na sledzenie, wiec tylko tyle, ze wszystkie jestescie piekne i mlode :D next time ja tez sie pisze ;) tez niezla gadula ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
No to Venus już wierzę, że nas widziałaś skoro tak piszesz. Piszcie się Moje Drogie, piszcie koniecznie na następny raz. Summaries szuka miłości? Summaries czeka aż los Mu ją ześle :). Prawda, Summaries;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus z posladkami
oj, prawda prawda ;) w podskokach zmykam do ksiazek, tudziez kserowek :o pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus z posladkami
lesiu- ja pstrykalam z ukrycia, ale nie pokaze :P definitywnie nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest Twój ideał? to Ci powiem czy te fotki warto było robić:P Justynie chyba ktoś trzaskał:P i mi też.yyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Leszku, żebyś wiedział że ktoś robił fotki. I to z ukrycia. Niby pomnikowi. Niby. Kto go wie, kimkolwiek był. Ale śmieszna sprawa takie umawianie się w ciemno. Trudno się poznać...Uła coś może o tym powiedzieć, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie znajdziesz ideału bierzesz co pierwsze w ręce wpadnie:P ech idealista * do końca września oczywiście:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Ale powiem, że brakowało nam dziś faceta - rodzynka w cieście:). Hihi, ciekawe jakby się czuł taki Pan w towarzystwie 3 kobitek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mogę mogę....jakąś babkę pytałam czy ma na imię Justyna, dobrze, że siedziałaś obok:P ale i tak największy fart miała druga Justyna:) fajnie, że się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Summaries, bo nas nie widziałeś. Gdybys zobaczył, padłbyś na pewno z wrażenia i z miejsca byś się zakochał. Pozytywnego wrażenia, oczywiście.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Leszku, RÓŻOWE OKULARY jest ruda :). No, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Po co obgadywać? Są lepsze tematy przecież. Szczególnie na pierwsze spotkanie. I mam nadzieję, iż nie ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×