Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość p. Justynaaa
Hehe, weekend się kończy. Wy do pracy a ja się obijam. Tak miło i przyjemnie się szuka pracy, że aż się człowiek niezbyt spieszy, by ją znaleźć. Ale pieniądze z nieba nie spadają (a szkoda), więc przyjemne leniuchowanie całymi dniami też się niebawem skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już koszulę na chusteczki podarłem ;( a buuu :D:D teraz dostaniecie nitke igłe i nie będziecie miały czasu myśleć o głupotach !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, wy nadal o tym samym.....monotematycznie się zrobiło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Summaries, los jest okrutny czasami. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu? Gołąb odfrunął na zawsze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj o tej magicznej dacie summerise...chłopaczyna pełen idałow, taaaaki romantyczny....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łehehehehehe :)))))) a ja myślałam że do mnie i do leszka pijesz bo my tu romana kręcimy że uhahaha a ja napieram na niego o ten piścionek odpustowy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ogólna teoria względności idealnie do tego pasuje..... ale plusy za cierpliwośc czekania na tą jedyną!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dostać taki od gumy do żucia....ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Summaries, a co będzie jeżeli spotkasz swój ideał pod każdym względem, a ona Cię nie zechce? Czy będziesz potrafoł spojrzeć kiedykolwiek na inną kobietę - przecież tak gorszą od tamtej...? Ktoś mi nicka ukradł :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy ja znów dowiaduje sie o wszystkim łostatni ?!!! ? ach te czekoladki łaciate... :classic_cool: hmm u mnie odpust w parafii za jakiś rok chyba będzie więc jeszcze chwilkę poczekasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summeries wyśij swoje zdjęcie, moze ja Cię pokocham, będziemy szczęśliwy, a kupisz mi pierścionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo kup nam piscionek!!!! bo leszek się stawia a ja czekać nie byde bo mój zegar biologiczny pędzi jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summaries to jest Twoj najwiekszy problem? jestem blisko Twojego wieku i nie narzekam na takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo summer est wyjatkowy,,,,,chyba i otwarcie mowi o uczuciach a to cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×