Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

ja cię nie znam stańczyk, who are ju? :P znam znam marudę największą;) co do gór, to mi niewiele trzeba, lcencja na miotłę wykończona, punktów straconych nie zliczę...ech w bieszczady zaprasza leszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki musze kończyć... zarrra będę mieć gościa co go laska z chaty znowu wywaliła i rżnie do mnie na nocleg ;* pozdrawiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, więc dwóch wariatów chętnych....dobre i to, ja jakąś zgraję jeszcze dokoptuję i można gnać, wiem wiem, monotematyczna jestem, no ale skoro Wy tylko latacie i latacie, uważajcie na silini, coby sie nie zatarły:P dobranoc czekoladaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summaries zmień stopkę na
...-30 IX 2007 THE LAST DAY OF HOPE FOR LIVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly pytajnik
singielki nie przeraza was to ze jestescie same? ja mam 23 lata od 1,5roku jestem sama po 2 letnim zwiazku.. ostatnio uswiadomilam sobie ze okrutnie boje sie samotnosci :( ze juz nikogo nie znajde.. moze tez dlatego ze nadal kocham mojego bylego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly pytajnik
dzieki za odpowiedz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly pytajnik
a tak na marginesie.. co ma piernik do wiatraka... po co mi facet z dobra emerytura? naucz sie czytac.. i nie napisalam ze mam JUZ 23 lata! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniku mały
nie dyskutuj z Summaries, bo on nic nie czai bazy. A się czepia o byle co... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly pytajnik
ty chyba naprawde nie umiesz czytac albo jestes tak malo inteligentny/a ze nie rozumiesz mojej wypowiedzi! zadalam pytanie do singli czy nie przeraza ich fakt bycia samotnym.. nie napisalam ze brak we mnie milosci wrecz przeciwnie skoro czuje sie samotna a na koncu podkreslilam ze kocham swojego bylego chlopaka! twoja wypowidz jest totalnie oderwana z kontekstu!!! :O a ten facet z emerytura? zal mi cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sfrustrowany
jest chłopiec. Żadna go nie chce to musi innym dowalać. Żałosny typ :O Pewnie i tak zgłosi pół tego wątku do moderacji. Pewnie już w piaskownicy dorabiał w SB :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly pytajnik
Lahkoona dziekuje za wypowiedz :) wlasnie czegos takiego oczekiwalam... zazdroszcze pogody ducha :) i wspolczuje tego feralnego zwiazku.. ja tkwilam tylko 2 a ty az 11 lat.. to dopiero musialo bolec.. :( pozdrawiam goraco :* i dziekuje za zyczliwe slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly pytajnik
Lahkoona chcialabym sie kiedys tez cieszyc z bycia singlem.. podobno gdy nie czeka sie na milosc to sama przychodzi :) hehe a z tym radarem to jest dobre :D ja niestety nie posiadam takiego cuda ;) choc fakt faktem stalam sie nieufna... moze w koncu przekonam sie ze zycie w pojedynke nie jest takie zle... tylko ze niestety ja tak bardzo tym zyciem chcialabym sie cieszyc i dzielic z druga osoba.. przyjaciele tego nie zastapiana na dluzsza mete.. tak mysle :( pozdrawiam goraco Lahkoona.. spokojnej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly pytajnik
summaries a od kiedy ty jestes po mojej stronie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, młody, Sum-coś, tak czytam ciebie i czytam i wiesz co? Się od Lahkoony odczep. I w ogóle wyluzuj. Psychiczny jesteś, to się aż czuje. Moim zdaniem zdrowo pierdolnięty. Sobie myślisz, że moderatorzy nie mają nic innego do roboty, tylko słuchać skarg i donosów do ciebie. Ciągle: wykasować to, wykasować tamto... Daj ludziom pogadać, co? Jeszcze jedno: nie przekręcaj wypowiedzi ludzi. I nie wmawiaj tego, czego nie napisali. W ogóle nie wpieprzaj się w nie swoje sprawy, skoro nie masz o niczym bladego pojęcia. Siema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty słonko masz monopol na straznika moralności oraz uprawnienia inkwizytora, tak? Nie wiesz co to znaczy: WYLUZUJ? Strasznie musisz być, dzieciaku, samotny w tej swojej skorupie. No, ale skoro ci dobrze i się w tym pławisz, to się pław. Ale daj spokój innym ludziom na forum. I nie wkurwiaj lasek. Bo żadnej nie będziesz miał, niestety. Laski nie lubią pojebów, wiesz? Bo, z tego co widzę, równo ciebie olewają. Zarówno laski jak ludzie na forum. Zachowuj się i uśmiechaj do ludzi, bo w końcu... zostaniesz sam jak palec. Samiuteńki. A to nie jest miłe. I prowadzi do Mordoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wąchałeś kiedyś końskie łajno, mały? Atmosfere to ty psujesz. I to od dawna. Nie widzisz tego? Nie kumasz bazy? Nie czaisz? Nic ci w dyni nie dzwoni? Znaczy, że jesteś pierdolonym, nieczułym egoistą i masz wszystkich w swojej łaskawej dupie. A to niedobrze. Bo wiesz... wszystko co z siebie wyplujesz, wróci. Po trzykroć. I trzykrotnie mocniej. Nie wiem czy to wytrzymasz i czy naprawdę nie skończysz w wariatkowie. Ale to nie moja sprawa. Nie chcesz słuchać, to nie słuchaj. Kiedyś możesz się obudzić bez uszu... :) Robaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pień słyszy więcej niż ty, przecież. A do tego jest ładniejszy, cieplejszy i do korzenia mu nie dorastasz. Po co ty tu przylazłeś, się pytam. No po co? Przecież nikt tutaj ciebie nie chce. Zupełnie nikt. NIKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widze, jak tak dalej pojdzie to niezla \"ksiega\" powstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, troche od tematu glownego odbieglismy, ciekawego, ale i tak jest sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my stair
summaries a nie zastanowilo cie nigdy dlaczego wszyscy sa przeciwko tobie zawsze? co oni? zmawiaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow do pozna przesiadujesz? kurcze, ja sie nie moge \"przstawic\" zeby w miare normalnie chodzic spac i w miare normalnie wstawac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×