Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

esu ja na szczęście sesje mam za sobą! zapomniałam już co to znaczy od chyba 3 lat sesje zaliczałam wyjątkowo szybko i łatwo ;) a teraz przede mną obrona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
nie urośnie-nie z moją przemianą materii:O przede mną też obrona, ale sobie ją przełożyłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
jakie wino:P? ja chya też na razie przełożyłem na wrzesień, ale później przełożę na później;) niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie w tej sprawie miałam rozmawiać, ale nobody ansewr.....w sprawie przełożenia na wrzesień...oj popadłam chyba w tarapaty, bo jak mi nie zatwierdzą tematu to see you za rok:( jak ja nie lubię takiej niewiadomej....i też chcę piwo! a może lepiej wino?? tak, mołdawskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
myślę, że taka biedronka skutecznie by mnie dziś dobiła:P jakie piwo chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobijajaca biedronka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki chyba jednak nie będzie tak źle.........dodzwoniłam się:) wino będzie w weekend! koniecznie! obowiązkowo! o chętnych ni epytam, bo chętni pewnie wszyscy a i tak nieci z tego nie wyjdą...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszystkie smoczyce już śpią... ;) ? hmm... po porannych harcach każdy miałby dość... jutro też sobie polatamy... ;) szokoladko rączki na kocyku... hmmm... no powiedzmy że Ci wierze :P co tam u reszty kujonów słychać ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summaries powtarzasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tobie myć plecy? bez zaręczyn i ślubu? coś ty zdurniał na starość!!!! ;) ale i tak ciebie kocham jak pies pasterski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×