Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silvia2

Wesele - w co się ubrać rozm. 44/46 ??

Polecane posty

Gość silvia2

Za 1,5 misiąca mój brat bierze ślub na którym będę świadkiem. Nie mam pomysłu w co się ubrać, co jest teraz modne. Na podobnym topiku znalazłam wiele slicznych propozycji ale niestety dla drobnych dziewczyn a ja mam 171 cm wzrostu i noszę ciuchy w rozm. 44/46. Dodam że mam 30 lat i małego synka więc nie może to być zbyt ekstrawagancka kreacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie cos w rodzaju wąskich spodni plus dłuższa tunika. Będzie to elegnacko wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Ładna sukienka, garsonka albo tunika i sponie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo
A może długa elegancka spódnica i bluzka ala gorset? Mam podobne gabaryty, byłam tak ubrana na wesele i wszyscy mówili, że świetnie wyglądam. Powodzenia w poszukiwaniach kreacji wiem jakie to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
Myslalam tez o tym zeby ubrac sie tak aby zaskoczycc wszystkich, czarne lakierki, obcisla kusa spodniczka i przeswitujaca bluzeczka. Mam calkiem spore piersi, tylko boje sie ze beda mi sie robily faldki z tluszczu, jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
mysle ze jakies proste spodnie i tunika wyzej wspomniana byłaby dobrym rozwiazaniem, a jesli twoim atutem sa zgrabne łydki to sukienka do kolan ale w jakims stonowanym kolorze i urozmaicajace kreacje dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
kurce..zalezy jescze jaka masz figure, karnacje, włsoy, oczy.całokształt..to by było łatwiej szukac cos ciekawego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
nie trzeba chudfnąc by pieknie wygladac...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
Gość schudnij
nie chodzi o wyglad, chociaz to tez jest wazne. chodzi o zdrowie!! chyba nie musze wyliczac chorob, ktore moga spotkac czlowieka z powodu otylosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij
i nie pisze tego zlosliwie! na tych zdjeciach powyzej ladnie wygladaja te kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
owszem..choc czasem ten kto ma rozmair 44 jest sprawniejszy od 38 bo moze wiecej sie ruszac i jesc zdrowiej ale miec problem z metabolizmem... ehh...a tak wogole to miałysmy gadac o ciuchach heh anie o zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij
ok, zakonczy ten temat, ale jeszcze musze cos dodac :P obwod w talii u kobiety nie powinien przekraczac 80cm, gdyz jest to juz powazna nadwaga/otylosc. a jako stroj na wesele polecalabym tunike i jakies spodnie. moze troche bardziej strojne dodatki. chodzi o to, zeby ubrac sie gustownie i modnie, a nie tylko modnie :P wiec pomysl z przeswitujaca bluzka wybij sobie z glowy, Autorko topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij
i jeszcze musze dodac, ze co do kwestii uprawiania sportu to nie powinno byc zadnych dyskusji - obowiazkowe dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty schudnij
daj na luz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_3077
16.06 12:12 jakiś palant użył mojego nicka Jestem założycielką tego topiku i tylko pierwszy post jest mój !!!!!Teraz będę pod tym nickiem pisać. Dziękuję wszystkim za dobre rady a w szczególności emphetepe 🌻 Emphetepe mam ciemną karnację i długie włosy w kolorze ciemnej czekolady. Figurę dość proporcjonalną. Jedyny problem to brzuszek (urodziłam niedawno dziecko i nie wróciłam jeszcze do swojej figury) dlatego aktualnie noszę rzeczy w rozmiarze 44. Do schudnij -> urodziłam niedawo dziecko i nie zawsze w ciągu miesiąca czy dwóch można wrócić do figuty jaka się miało mając lat 20 !!! Poza tym trzeba brać też pod uwagę że są choroby m.in. tarczycy które mogą dotknąć kazdego i w każdym wieku i wtedy ani diety ani regularne ćwiczenia nie pomogą jak człowiek jest chory. Ale to nie topik o chorobach i otyłości więc jeśli komuś się nie podoba to że sa ludzie którzy noszą wieksze rozmiary niż 38 to niech tu nie zaglada i nie wypisuje rzeczy które moga kogoś urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zablokowałam już swój nowy nick i teraz mogę z Wami bez problemów rozmawiać :) Zaraz obejżę wasze propozycje :) i jeszcze raz wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedding_Planner -> mam tą stronkę dodaną w ulubionych :) Są tam sukienki które bardzo mi się podobają ale te ceny :O Potrzebuję 2 kreacje i niestety 900 zł to trochę za dużo jak dla mnie na jedną sukienkę :( emphetepe -> z bon prixa mam tą brązowo-turkusową sukienkę :) A co myślicie o czymś takim: w innym ale w innym kolorze i może dłuższa ?? http://www.allegro.pl/item203612433_apart_ekskluzywna_suknia_wieczorowa_suknia_slubna.html sukienka Justyna: http://www.splendid-gowns.com/Suknie-w-dobrej-cenie/Justyna-koralowa-lub-bezowa-suknia-wieczorowa/pid,3555,cid,151,product.html http://www.splendid-gowns.com/Bezowa-suknia-wieczorowa/pid,3621,product.html Tyle że ceny akurat z tej firmy są nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×