Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łysina

Jakie kupić witaminy, gdy włosy wypadają garściami?

Polecane posty

Gość gość
Ja przyjmuje równiez taki suplmenet Class A collagen. Kolagen wspomaga prace skory i odbudowuje ja jak male cegielki wbudowuje sie w rusztowanie wzmacniajac ja od srodka. Kwas hialuronowy ma wlasciwosci wiaznia wody w skorze wlasciwej przez co zapobiega jej przesuszeniu i opadnieciu. I to jest dla mnie idealne uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semida
Olej kokosowy dobrze pomaga na włosy :) naprawdę, chodź może to wydać się dziwne, ale pomaga i jest po części do tego również przeznaczony. Olej trzeba wetrzeć w skórę głowy i pozostawić na pół godziny, następnie zmyć szamponem. Mi to bardzo pomagało. Możecie kupić duży słoik tutaj https://ichemia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAIRMAX
Pomysł na wyjątkowy prezent :) KONIEC Z WYPADANIEM WŁOSÓW! Najszybsza terapia laserowa na świecie! Gwarancja zwrotu pieniędzy! www.hairmax.net.pl -10% RABATU kod rabatowy: BN2016 PROMOCJA WAŻNA DO 31.12.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są chyba preparaty ze skrzypem, pani farmaceutka z apteki do której do której chodzimy www.aptekapultusk.pl w tamtym roku poleciła mi super preparat, który szybko pomógł mi zatrzymać wypadanie włosów, ale nie pamiętam nazwy. Musze zapytać jak będę następnym razem w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misie na zdrowe włosy - żelki, od noble health - fajny skład i sa w formie żelek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapsułki z olejem z wiesiołka GAL - kupisz w aptece. Stosuj codziennie, a już po miesiącu włosy będą o wiele mniej wypadać. Pij mocny napar z pokrzywy i płucz włosy naparem ze skrzypu polnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poleciła spróbować amlan forte z vital progres :) co prawda to jest niby suplement na odchudzanie, ale u mnie bardzo dobrze się sprawdził jako wzmocnienie włosów, mniej wypadają i są w lepszej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytałaś w aptece o jakiś preparat? Warto spróbować, może znają coś skutecznego. Bardzo kompetentne osoby pracują w www.aptekapultusk.pl, zawsze chętnie służą pomoc nie raz już z tego korzystałam, polecam jeśli mieszkasz w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia45
najpierw zmień kosmetyki. ja zmieniłam szampon i odzywkę na Biotebal i pomogło. Teraz ten problem już mnie nie dotyczy. Wystarczy używać ich systematycznie i wszystko jest dobrze. Włosy i skóra głowy są odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O odżywce i szamponie nie słyszałam, brałam ich tabletki z Biotyną. W tamtym roku miałam bardzo osłabione włosy i byłam u trychologa. Po rozmowie ze specjalistą i odpowiednim badaniom miałam wskazania co do diety i stosowania biotyny. U mnie się sprawdziło, włosy odzyskały wigor i zdrowy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam w ZIKO żelki na włosy z biotyną od Noble Health. Dla tradycjonalistów Class A Collagen w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po wizycie u trychologa i warto łykać witaminy z grupy B (ale lek! - nie suplement) Kup wit B compositum, tam jest ich sporo i do tego pantonian wapnia jedno i drugie kosztuje po ok 6 zł, zaleciła mi też biotebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialcia45
jak się ma już taki problem to trzeba sięgnąć po lekarstwo. ja kupiłam sobie i stosuję Biotebal. Działa świetnie i na prawdę widać efekty. Włosy są silne i odbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niedawno zaczęłam używać ich szamponu i odżywki. W kosmetykach też jest zawarta biotyna, więc wspomagają działanie tabletek od zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapytać się w okolicznej aptece, jak już będziesz wiedziała co dokładnie trzeb brać to sprawdz cenę w tym sklepie online https://gieldasuplementow.pl/kup-teraz mają tam prawie wszystkie suplementy diety w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamkara
Od kilku tygodni używam zestaw z Biotebalu - od wewnątrz działam tabletkami z biotyną, a od zewnątrz szamponem i odżywką, również zawierającymi witaminę H. Efekty są rewelacyjne, bo włosów wypada mniej, są bardziej odżywione i ładnie się błyszczą. Dodatkowo regulują działanie gruczołów łojowych, łagodzą podrażnienia skóry głowy i sprawiają, że włosy świetnie się rozczesują na mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omega marine forte polecam, dobrze robi na wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaMar
kupowałam na ichemia.pl witaminy,takze olej kokosowy z ktorym robilam taka maseczke, olej kokosowy, dwa zołtka oraz miod, spróbuj napewno wzmocni Tobie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień diete, zacznij od wykluczenia mięsa i nabiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam nawadniać organizm bo grunt to działać od środka, pic roznego rodzaju mieszanki ziolowe,miałam też dużo stresów więc myślę że grunt to usunąć to co dzieje się wewnątrz, ale też trzeba brać odpowiednie suplementy , ja kupowałam witaminy na ichemia.pl więc moge polecić je .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakieś wcierki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta jest ważna, ale warto też kupić suplement, tam znajdziesz odpowiednią dawkę wszystkiego, co potrzebne :) U mnie dobre rezultaty przyniósł Pilfood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście często sugerowałam się ceną przy wyborze suplementów. Pół roku temu zaczęłam stosować suplementy solgar przez 2 miesiące. Było lepiej, ale nie takich efektów oczekiwałam. Trzy miesiące temu trafiłam do dermatologa dr Pietrzaka - bardzo dobry dermatolog. Wyjaśnił mi dokładnie skład suplementów, które do tej pory stosowałam i polecił suplementy Hairmax. Zaznaczam, że miał również w sprzedaży jakieś tańsze, nie pamiętam nazwy. Nie byłam na początku przekonana bo cena opakowania 120 zł na miesiąc. Zaufałam mu i nie żałuje. Efekty są genialne, włosy, skóra... nigdy w życiu nie miałam tak pięknych paznokci :) Teraz już wiem, że czasami te lepsze produkty muszą mieć swoją wartość. Polecam uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jalka31
Poszukajcie czegoś na https://www.ichemia.pl/ ja stamtąd kupowałam kiedyś jakiś specyfik, który mi pomógł, już nie pamiętam nazwy. Ale włosy przestały wypadać a produkt ten nie był drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×