Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łysina

Jakie kupić witaminy, gdy włosy wypadają garściami?

Polecane posty

Gość gość
plus Biotebal : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się nad tym długo zastanawiałam, ale wiele dziewczyn poleca Vitapil, może warto spróbować? Z drugiej strony boję się nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu trawiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś spróbować plastrów dermastic. Są dostępne w aptekach. Taki plaster przyklejasz codziennie na noc niedaleko włosów. Tak aby substancje aktywne wniknęły do cebulek. Wzmacnia to włosy, sprawia, że sa mocniejsze i nie wypadają. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie że wyłysiałam na czubku głowy , prześwity miałam tak wielkie (mam czarne włosy ) że tuszowałam je czarnym lakierem magic retusz . Kiedyś z ciekawości policzyłam ile podczas jednego czesania wypada mi włosów i dosłownie zdębiałam . Na szczotce było 322 włosy a biorąc pod uwagę dwa czesania dziennie to pół roku i po włosach . W necie znalazłam info że dobrze działa Biotebal , kupiłam i biorę już czwarty miesiąc . Trochę mam nowych włosów w miejscach wyłysiałych no i na szczotce ostatnio 25 sztuk . Nie mam po nim żadnych skutków ubocznych więc jeśli masz problem z włosami to wypróbuj bo naprawdę warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackowa18
Na pewno liście pokrzywy i skrzypu. Ale i ogólnie zmiana nawyków żywieniowych. Oczyszczanie organizmu z toksyn za pomocą świeżych soków. Można kupić wyciskarkę i każdego dnia pić taki sok. Poprawi się i wygląd i witalność i energia. Włosy na pewno też przestaną wypadać, bo one wypadają kiedy czegoś nam z witamin brakuje właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tak, jeśli włosy naprawdę nadmiernie wypadają trzeba zacząć od badań krwi i zobaczyć czego brakuje w organizmie, czasami to wina hormonów. Mi w zupełności wystarczyła biotyna, zawarta w tabletkach Biotebal. Brałam regularnie i włosy stopniowo przestały wypadać. Można jeszcze pomyśleć o soku z pokrzywy i wprowadzeniu dobrej odżywki do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na witaminy to za późno, to pewnie problemy z hormonami. Tak też było w moim wypadku, zanim ustabilizowaliśmy z lekarzem moją tarczycę wypadło mi dużo włosów i musiałam sobie wszczepiać nowe cebulki włosów w http://bodycareclinic.pl/. Mezoterapia igłowa to świetny zabieg dla takich osób jak my, które straciły za dużo włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molena23
kup sobie tabletki Biotebal, mają w swoim składzie biotynę w największej z dostępnych dawek na rynku. biotyn to najważniejsza witamina wspomagająca włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warte uwagi VITAMINALL ALLNUTRITION. Skład naprawdę niezły i do tego nie obciążają nas jakimiś strasznymi kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie w tej eaptece ja tam zamawiałam witaminki na wypadanie włosów, mają też ciekawe porady ekspertów na stronie, warto poczytac https://eapteka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, delikatny szampon i ograniczyc mycie oraz zabiegi chemiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna czy można kupić Royal Collagen można gdzieś kupić w Hamburgu Orientujecie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna czy można kupić Royal Collagen gdzieś w Hamburgu Orientujecie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten sam problem włosy mi wypadały na potęgę stosowałam różne szampony i nic nie dawało a powód tego okazał sie bardzo błahy chodziło o to iż miałam za mało witamin i moja lekarka poleciła mi to co sama stosuje a mianowicie witaminy ze strony https://noblehealth.pl/produkt/zelki-misie-na-zdrowe-wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam całą linię Loss Cotrol firmy Insight ! Na prawdę szampon w połączeniu z lotionem dały zamierzony efekt.. włosy przestały wypadać garściami ! Stosuje je od pół roku i nie zamienię na żadne inne. Koleżanka stosowała produkty tej firmy, tylko z innej linii gdy miała problem z łupieżem, też była zadowolona. Oczywiście poza samymi preparatami na włosy, ogromny wpływ na kondycje naszych włosów ma dieta, także na to też trzeba zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zrobić badania krwi i zobaczyć, czego brakuje w organizmie. To najlepsza metoda, tylko wtedy masz pewność co się dzieje. Mi brakowało witamin z grupy B, dlatego kupiłam Biotebal. Czasami, przy wypadaniu włosów mamy do czynienia z ukrytymi chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennkaa90
Odpowiednia pielęgnacja oraz witaminy to podstawa przy regeneracji włosów. Tutaj https://ichemia.pl/zdrowie-i-uroda,191.html znajdziesz wszystko co będzie Ci potrzebne do tego, by zadbać o Twoje włosy. Spróbuj również zmienić szampon, ponieważ to też może mieć wpływ na Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łatka

Biotebal, bo ma największa dawkę biotyny w składzie i można liczyć na efekty. Brałam go po każdej ciąży i naprawdę nie narzekam na stan swoich włosów. Zero nadmiernego wypadania i łamania się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli włosy wypadają garściami to znaczy,ze coś jest nie halo z ich jakościa i wypadałoby zastanowic sie nad badaniem hormonów.W wielu przypadkach to własnie niewyregulowane hormony powodują wypadanie włosów. W tym przypadku pomoże jedynie leczenie hormonalne.

Inne powody to

nieodpowiednia pielęgnacja

wysuszenie włosów

niedobór witamin oraz mikroelementów

jak rownież stres

Jesli miałabym tutaj polecić jakies dobre tabletki, ktore mogą poprawić stan włosów, to polecam Merz Spezial:

https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/merz-spezial-dragees/

Brałam je po porodzie jak włosy leciały mi garściami i podejrzewam, ze bez nich bardzo trudno byłoby mi odbudować czuprynę. Maja dobry skład. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból 😞 Ja zadziałałam na wypadanie w troche inny sposób - zaczęłam od lekkiego zageszczenia włosów w salonie Headstyler, dobrano mi tam metodę Laser Extend, która nie obciąża włosów a ja przynajmniej nie wstydziłam się wyjść do ludzi 😛 W międzyczasie stosowałam wcierki, które kupiłam w owym salonie i zczęłam suplementację. Widzę znaczną poprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest na pewno przebadać sobie hormony. W wielu przypadkach włosy wypadają z powodu niewyregulowania hormonow. I w takim przypadu nie wiem czy jakiekolwiek suplementy pomogą. Pomoze za to wyregulowanie hormonów w organizmie. Częśto również wypadałoby wprowadzić pewne zmiany w pielegnacji

szczotka z naturalnego włosia

naturalne kosmetyki

jak rownież masaże skór głowy i wcierki

https://rewolucja.co.uk/9788361897729/ponadczasowe-tajemnice-zdrowia-i-odmladzania-t1   - ze swojej strony polecam również tę ksiązkę. Znajduje się tutaj wiele porad jak dbać o zdrowie oraz o urodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z wypadaniem włosów to warto zajrzeć tutaj:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Mi specyfik z tej strony bardzo dużo pomógł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×