Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łysina

Jakie kupić witaminy, gdy włosy wypadają garściami?

Polecane posty

Gość madziullka_wwa
Oczywiście od poznania przyczyn wypadania włosów warto zacząć. Potem trzeba działać, nie ma co skupiać się tylko na jednym problemie. Royal Collagen sama biorę jest odpowiedni, widze poprawę po paznokciach które były słabe, łamliwe teraz jest zdecydowanie lepiej, włosy tez się poprawiły sa mocniejsze, zdrowsze, mniej wypadają. Ale ja wiem że u mnie to był problem z niedoborem witamin nie jakieś powazniejsze problemy zdrowotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znam powod, bo wypadaly po porodzie, ale jak ktos nie zna, to zgadzam się, najpierw badania, chocby podstawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REVALID biorę ponad miesiąc i włosy znacznie mniej wypadają, tylko poszukaj dobrze w aptekach bo ceny są bardzo różne nawet w jednej kosztowały 60 zł, ja kupiłam za niecałe 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgatass
Może najpierw warto ustalic co jest przyczyną...ale jesli wiesz że brakuje ci witamin to suplement diety na pewno jest wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardziej niż same witaminy to pomaga skrzypolen z biotyną. Poza witaminą zawiera rówież skrzyp, który bardzo odbrze działan a włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytani, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, również i wypadanie włosów są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi z kolei pomogła zmiana sposobu żywienia. Jestem od 2 miesięcy użytkowniczką wyciskarki do soku http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 Zastosowała dietę, otrzymaną razem z wyciskarką na polepszenie kondycji skóry głowy, włosów i paznokci. Rewelacja! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja i i wielu znajomych sprawdzona metoda na 100% sok z czarnej rzepy! wycisnąć sok, wetrzeć w skórę umytej głowy i po 30 min. umyć włosy. Pomaga po kilku zastosowaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam RevitalHair. Bardzo dobrze poprawia jakość włosów, mniej wypadają, są lepiej odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka27
na pewno warto zaprzyjaźnić się z biotyną, żeń-szeniem, skrzypem. ja raz dziennie biorę biotebal, uzupełniłam to też o mycie włosów ich szamponem co drugi dzień. efekt na razie jest taki, że włosy łatwiej się rozczesują, układają i coraz mniej widzę ich na szczotce. oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, że dochodzi do łysienia, czy coś podobnego, to wtedy po prostu najlepiej zrobisz jak się udasz do lekarza po pomoc fachową. Tym bardziej dezeli do łysienia dochodzi nawet jeżli nie byłaś w ciaży "x do lekarza hahahahahahahahaha , lysieje od 5 lat zaden lekaz a bylam 3 razy u roznych ogolnych i dwoch dermatologow nie dal mi nawet pol skierowania na jakiekolwiek badanie a ostatni madry na chybil trafil dal sterydy po ktorych wlosy jeszcze bardziej wypadaly skora zrobila sie sucha chropowata i pojawily sie krosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad miesiąc pić herbatę ze skrzypu dość długo gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocna jest wcierka z Jantara plus wzmocnienie organizmu, np zestaw witaminowy Harmonella, który uzupełnia niedobory witamin i składników diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie poziom żelaza w krwi. Włosy bez przyczyny nadmiernie nie wypadają. Pewnie jakichś witamin brakuje w organizmie. Możesz pić herbatkę z pokrzywy i kupić odżywkę biotebal do wypadających włosów. Mi bardzo pomogła przy podobnym problemie. I rób sobie delikatny masaż głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seratonine
Jak wypadają włosy spróbuj uzupełnić dietę, a na włosy już zastosuj kurację prosalon med od chantal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co witaminy? one nie pomagają.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniZiemia
Witamina E i A przede wszystkim. Warto też suplementować i pić zioła takie jak kozieradka czy pokrzywa. Ja znalazłam szeroki wybór tutaj http://sklepswanson.pl/wlosy-skora-paznokcie/. Poza tym piję też pokrzywę, a czasami łączę ją ze skrzypem. No i jest też dużo wcierek na piękne włosy, na przykład z liści brzozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert432
Ja stosuję suplement Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl pomógł mi w bardzo widoczny sposób... Wcześniej wyglądałem jak 60 latek z moimi zakolami a mam przecież zaledwie 22 lata;/ ale teraz mogę cieszyć się z moich bujnych włosów... zapuściłem sobie włosy tak jak marzyłem , wcześniej nie mogłem tego zrobić bo miałem strasznie rzadkie i dużo siwych a i wypadały strasznie a teraz mam idealne włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję suplementy w http://www.aptekamirowska.pl/. Wiadomo, że włosy nie przestaną wypadać od razu, ale jak będzie sie je wzmacniać przez dłuższy czas, to sytuacja powinna się poprawić. Nie znalazłam jeszcze takiego środka, który miałby natychmiastowe działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że coraz więcej z nas sięga własnie po takie suplementy. Ja sama zaczęłam kurację kolagenem naturalnym Medica. To co dla mnie jest wielkim plusem to to że jest to kapsułka, wiec bardzo szybko się przyswaja i przyjmuje sie tylko raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GinnyPotter
Ja zażywam Skrzypovitę - kilka miesięcy i ani jednego włosa w wannie po umyciu włosów ;) Naprawdę POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana trybu życia bo stres powoduje jak i zła dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
msm (organiczna siarka), pokrzywa (najlepiej świeża, jak nie ma, to nalewka, a jak nie nalewka, to sypana), skrzyp polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego sklepu kupowałam kiedyś olej kokosowy, on dobrze działa na włosy i skórę, chodź może to brzmi dziwnie ale taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×