Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

* * Ciągnie mnie do seksu, ale nie mam żony.

Polecane posty

Gość klakson200
nie musisz miec zony aby uprawiac seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakson200
seks to tylko kilkanascie ruchow penisem i po wszystkim a Ty chcesz odrazu calego tego cyrku ze slubem i zobowiązaniami i tesciową na karku ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla Ciebie to tylko kilkanaście ruchów :O Ja mam zamiar dać mojej żonie szczęście, a nie tylko jej namiastkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakson200
szczescie ??? bu hahahhahahaahha cala ta "miłość" to lipa , po kilku latach przychodzi przyzwyczajenie i zobaczysz ze zatesknisz za nowym mlodszym cialem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimek , nie zaczynaj od zony, znajdz sobie kobiete ktora pokochasz, badzcie razem , poznawajcie sie. nie zaczynaj od konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to nie uczucie, ale wybór i trwanie w nim do końca (nie tylko, kiedy jest dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakson200
mniami dobrze mowi poderwij panne i ją posuwaj a ta cala twoja "milosc" albo przyjdzie sama albo nie. podejrzewam ze przyjdzie jak pierwszy raz zamoczysz bu ahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami ---> Od końca to zaczynają ci, którzy za wcześnie zaczynają życie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimek , nie mowie ci zebys od razu z nowo poznana dziewczyna szedl do lozka, poznajcie sie, badzcie razem, kochajcie sie :) po co od razu malzenstwo? sam powiedziales ze to wspolna droga przez cale zycie.....to chyba lepiej poznac druga osobe we wszystkich aspektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aspekcie seksualnym nie sposób się tak szybko poznać (przed ślubem), więc to nie jest argument, by małżeństwo odkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, Anonimek. Tylko że problem polega na tym, że jesteś meżczyzną. Więc tak jak każdy facet, znudzisz się za jakiś czas, nawet najszczersza miłość Ci przejdzie i potem górę weźmie Twoja męska natura... Wtedy przypomnij sobie o swoim trwaniu w wyborach. Poza tym ciekawe, jak długo jesteś w stanie się poznawać. Znajdziesz dziewczynę i od razu weźmiecie ślub? I to będzie Twój wybór na całe życie??? Ludzie się zmieniają ciągle. Wychodzisz za kogoś innego, żyjesz z kimś innym, a rozwodzisz się z jeszcze z kimś innym. Czy może masz zamiar poczekać ze ślubem i seksem np. 2-3-4 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem deską... ---> Skąd się wzięło takie uogólnienie, iż każdy facet się znudzi prędzej, czy później? Jak znajdę dziewczynę, to pierw będziemy się spotykać, potem się zaręczymy, później pobierzemy, aż w końcu będziemy współżyć. Wynika z tego, iż z seksem jeszcze trochę przyjdzie mi poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próby się zdarzają. Wróg (szatan) nie śpi. Trzeba nam być czujnymi, by wytrwać w decyzji i kochać mimo przeciwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
Anonimek, jak będziesz zarabiał tyle co Balcerowicz, to każda na ciebie poleci. KAŻDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie-m
jesli ciagnie cie do seksu i ci zona do tego potrzebna, to wal konia dalej. Ja zone mam do kochania a seks to mozesz miec w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
To poszukaj sobie partnerki.Dopuki jesteś kawalerem to możesz bzykać do woli.Żonaty nie może pożądać żony bliżniego swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie-m
cytat: ..bo chodzi o to aby jezyk gietki umial wyrazic to , co czuje glowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie-m
bardziej adekwatne by bylo , to co pomysli glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×