Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ereseb

praca w Citibank lub Decathlon

Polecane posty

Gość czarna1234
Witam....to może ja Wam troche pomogę....w sumie pracowałam w konkurencji,ale mam znajomych w decathlon..więc co do kierownika to hmmm......bardzo dużo pracy i obowiązków,ciśnienie na wygląd sklepu co przy tylu klientach i powierzchni jest mało realne.....zarobki przynajmniej pare miesięcy temu były na początek 3200 brutto,o premiach nic nie wiem,no i wiadoma sprawa na początku jesteś kiero stażystą:)co dobre w tak wielkich firmach to ludzie i atmosfera,można nawiązać przyjaźnie na lata,a co do awansów to hmmm ciężko,jeśli jestes potulny i zgadzasz się z opinia dyrektora sklepu to jesteś oki i masz szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1234
a i jeszcze jedno.....mobilność na terenie całego kraju wskazana i to jak najbardziej.....więc ze stolicy możesz wylądowac w pcimiu dolnym:D.....ale ludziska są tam fajne....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
Ok, dzieki Wam za opisy. Mnie interesuje Decathlon, : jak sie jeździ po kraju to gdzie sie mieszka? w hotelu? ile dni, miesiecy? czy to na długo sie trzeba przenieść? czy krótko? prosze napiszcie, bo mam wnet rozmowe n kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spass
Decathlon. Nie polecam! Umowa na okres próbny a potem out! Chyba że podlizujesz się kierownikowi i swój wolny czas spędzasz tylko z pracownikami Decathlonu i najlepiej w sklepie. Jedyny plus to kasa, zarobki niewysokie ale przynajmniej nie oszukują. Poza tym plotkarstwo i obgadywanie za plecami na każdym kroku. Wspólne wyjścia i imprezy kończą się wielkim obgadywaniem i plotkowaniem na temat nieobecnych. Jak chcesz odejść z pracy to 2 tyg wymówienia, a jak oni nie chcą Ci przedłużyć umowy to informują Cię o tym 2 dni przed jej wygaśnięciem. Na rozmowie kwalifikacyjnej zachwalają, że praca w tym sklepie to przyjemność, że wszyscy pracownicy są uśmiechnięci, obiecują wielką karierę, sprzedawca--> kierownik-->dyrektor. System awansów wewnętrznych, twierdzą, że każdy kierownik zaczynał jako sprzedaca lub kasjer. Niestety po miesiącu okazauje się, że atmosfera wcale nie jest taka super no i na dodatek pewnego dnia okazuje się, że kierownikiem zostajesz nie Ty, lecz jakaś osoba z naboru zewnętrznego (niezwiązana z Decathlonem), potem już tylko na odchodne stwierdzają, że niepasujesz do ich ekipy (np. dlatego, że podpadłeś komuś kto ostro włazi w d... kierownikom i dyrektorowi sklepu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiiiiiia
Wysłałam ofertę pracy do sklepu jako sprzedawca,jestem po AWFie i mam kilku instruktorów tyle ,że mam 32 lata.Odpisali mi że nie odpowiadam ich profilowi.Chore troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
A ja wysłałem na kierownika sektora, lat 30, uprawiam sport... na podstawie CV odpisali mi, ze niestety, nie odpowiadam profilowi - choć spełniałem wszystkie ich oczekiwania i nawet mnie na rozmowe nie zaprosili. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNIK CITI
ODRADZAM. Warunki pracy do kitu. Nawet wody pitnej nie ma ma. Jedynie wodę z kranu dają do picia. Takze goście są częstowani wodą z kranu... Pracownik spragniony wody... pomyli się łatwo w upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deca
Co do Decathlonu ... bardzo fajni ludzie - także bardzo fajna atmosfera między pracownikami, oczywiście zdarzaja się wyjątki;) Jeżeli chodzi o stanowisko sprzedawcy - bardzo dobre dla studentów (można się na prawde sporo nauczyć - nie jak w innych marketach - masz więcej obowiązków) przy tym elastyczny grafik pracy. Gorzej jaki po studiach chcesz awansować na stanowisko kierownika - marne szanse... wolą zatrudnić sobie kogoś z zewnątrz na stażyste i jakby się nie sprawdził wyrzucić po trzech miesiącach. Jeżeli chodzi o stanowisko kierownika - praca zadaniowa, jeżeli chcesz być dobry i miec dobre wyniki siedzisz po 10 h w pracy - mało czasu dla siebie. Praca w stosunku do zarobków zbyt ciężka i nieopłacalna...:) Poza tym mają dobry pakiet socjalny;) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik deca
W moim przypadku trafiłem na kierownika ze słomą w butach, który nie potrafi ogarnąć grafiku dla kilkunastu osób (2 poprzednich kierowników nie miało z tym problemu) i teraz twierdzi, że pracownicy są po to by pracować tak jak on chce. Awans? jaki awans... to nie istnieje w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wysłałąm juz drugi raz cv do Decathlonu, z rok tenu na stanowisko sprzedawcy co skończyło sie telefoniczną rozmową i nczym więcej i jakiś miesiąc temu na kierownika sektoru. Tym razem po rozmowie telefonicznej zaprosili mnie na rozmowe do sklepu, którą mam jutro. Czytajac poprzednie wypowiedzi nei bardzo rozumiem o co codzi z tym profilem pracownika. Ja też jestem po AWF, mam papier instruktora i ratownika i jakieś całkiem pojęcie o sporcie i mnie zaprosili na rozmowe, tyle ze ja mam 26 lat i to jest może ta różnica. Ogólnie czytajac opisy o pracy w tym sklepie juz nie jestem tak przekonana czy chce tam pracować. Bo jesli faktycznie miała bym sie dostać na 3 m-ce a potem out to po co? No ale zobaczymy co mi powiedza po jutrzejszej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJVA
"Ratowniczka" i jakie wrażenia po tej rozmowie w Decathlonie?Pytam bo sama chcę składać cv do tej firmy. Jak możesz coś blizej o tym powiedzieć to była bym wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
Hej, Decathlon..., podobnie jak osoby powyżej- "jestem interesująca, ale nie pasuję do profilu firmy". Byłam na rozmowie jakieś 2 tygodnie temu na kierownika działu (wcześniej przeszłam wywiad telefoniczny). Praca podobno 5 dni w tygodniu, ale z zaznaczeniem, że każdy weekend w pracy (przynajmniej szczerze). Robota zadaniowa,więc na bank nie 8 godzin w pracy- raczej jak długo sklep otwarty albo i dłużej... No i nadgodzin nie płacą, bo jak twierdzą "to od zaangażowania kierownika zależy ile będzie pracował godzin dziennie", ale na moje pytanie czy którykolwiek z kierowników pracuje po 8 godzin to padła uczciwa odpowiedź, że nie. A sklepy tego typu otwarte głównie od 9 do 21. Nie wiem czy kogoś stać na luksus, by nie mieć własnego życia poza pracą, choć nie mieć w ogóle pracy to też tak jakby nie mieć życia (w moim przypadku). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dacata
profil decathlończyka to nic innego jak wymówka zeby cie zwolnic.. ale jak im przypasujesz to cie zostawią. To dla nich tez nie dobrze jak kieras sie zmienia co 3 miesiace. Zeby wpasowac sie w firme musisz naprawde byc wszechstronny. muszą cie lubiec i pracownicy i dyrektor, obrotny zaangarzowany i przede wszystkim pomysłowy. W moim sklepie kierasy to luzaki i tylko czasem dyrektorowi coś tam dupe poliżą zeby ich lubił, oczywiście zdarzaja sie wyjątki. Ta firma lubi ludzi przebojowych i komunikatywnych. sama też musisz sie zastanowic czy zdołasz wkręci sie w ekipe bo nawet jak polubi cie jedynie dyrektor a reszta nie to tez możesz liczy na to ze zostaniesz pożegnana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1mare7
prosta sprawa: biorą cię po studiach, tyrasz jak wół, 3 dychy konczysz - out... normalka. Musisz być młody, przebojowy, energiczny i zadowolić się za to pensją na poziomie minimum socjalnego bo sorry, ale przy dzisiejszych kosztach 1000 - 2000 zł na rękę to są zarobki z których raty za mieszkanie nie zapłacisz, a i żyć trudno Nie polecam 'firmy'. Generalnie jest duże bezrobocie więc szukają frajerów Lepiej po prostu się nie łudzić i wyjechać z kraju. Taka moja opinia. Robiłem u nich ponad rok, ale założyłem swoją działalność. Robię po 12 godzin dziennie, ale zarabiam jak dwóch kierowników razem w tej marnej firmie. Choć miałem szczęście bo mam kontrakt z dużą firmą - stąd opłacało się założyć działalność. Gdyby nie to - nie brałbym się za to bo Polska to nie ejst kraj na prowadzenie działalność. To bandytyzm i rozbój w biały dzięń. Tyle kasy co zabiera to k....wskie pańśtwo to SKANDAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Decathlon to wwarto zajrzeć na jakieś forum, przykładowy link poniżej, gdzie wypowiadają się pracownicy byli lub obecni. forum musi być duże i dynamiczne wtedy następuje automatycznie swoiste oczyszczanie i weryfikacja opinii, odsiew tych nieuczciwych http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,6888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawertek
Jesli chodzi o decathlon to polecam forum gowork.pl/opinie_czytaj,100214 jest polecany przez wiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracę możesz fajną znaleźć fajną z szansą awansu, na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka123456
Przyznam, że nie miałem okazji pracować w Citi, ale z tego co mówią znajomi wolałbym pracować w supermarkecie. Najgorsi są menadżerowie tam podobno, straszni aktywiści Żeby tam się zmieniło trzeba by podziękować kierownictwu za współpracę. Zresztą nawet na SGH wykładowcy odradzają ten Outsourcing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambukoo
Za to jak dla mnie decathlon, sami poczytajcie na gowork.pl/opinie_czytaj,20550 wiele osób jest zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×