Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivkyyy

COHEED WIESZ CO??

Polecane posty

ja też i ............................... nie ma po co tu wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uczę....................... szybko................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
Jak spławiać super laski. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jemu nie
zalezy na superlaskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
Jemu to chyba nawet na sobie nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jemu nie
a dlaczego tak uważasz? nie każdy tu siedzi żeby wyrywać laski... może w realu woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
Jakiś przybity chłopak jest. Nie wiem jakieś złe doświadczenia z dziewczynami czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
Charakteru się nie zmieni czy w realu czy w necie jak dla mnie pustka. Jak w polskim filmie nic się nie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jemu nie
wy wszyscy macie zawsze sle zdanie o kimś.... :-o kazdy jest jaki jest... nie wiem o co ci chodzi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freud to Twoje nazwisko? ..........................:) kolego? i może jeszcze Sigismund/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jemu nie
oo :) witam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
To co mam mu gadać jaki jest fajny. Jak uważam go za pustaka. Litości :O Jak ktoś jest ekstra to też mu to mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
coheed że co??? Na czym dzisiaj jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga \"może jemu nie\" obrońców tudzież obrończyń mi nie trzeba ale i te przyjmę jako..................;) ludzie muszą się różnić i wygadać pozdrawiam i dziekuję za dobre zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem fajny ja jestem normalny........................ ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
Normalny co to znaczy? A ja jestem nienormalny. Jaka jest różnica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe trzyliterowe nie................................... ale nie ja to powiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
No słuchaj ja ty będziesz literkował to daleko nie zajedziesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tą kochać chcę Bo ta jedyna, słodkousta ma dziecina Jej czar znam i dlatego Tylko jej jedynej serce dam! Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tej wyśnionej, wymarzonej dam serce me! Ideał swój ma każdy, on czy też ona I każdy też z miłości gdzieś kiedyś konał Ale ja, ale ja milion kobiet kocham, albo dwa! Dziewczyn wszak, nie jest brak, A więc bierz, którą całować chcesz, trala lala lala Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tą kochać chcę Bo ta jedyna, słodkousta ma dziecina Jej czar znam i dlatego Tylko jej jedynej serce dam! Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tej wyśnionej, wymarzonej dam serce me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz.....
Kiepura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz
Tak tak pośpiewaj sobie. I śmiej się przez łzy. Oby nie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz.....
D. Rinn Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee! Dookoła jeden z drugim jak nie nerwus, to histeryk, drobny cwaniak, skrzętna mrówa, niepoważne to, nieszczere. Jak bezwolne manekiny przestawiane i kopane, gęby pełne wazeliny, oczka stale rozbiegane. Bez godności, bez honoru, zakłamane swoje racje wykrzykuje taki w domu śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji... Gdzie ci mężczyźni . . . Bojownicy spraw ogromnych, owładnięci ideami o znaczeniu wiekopomnym, i wejrzeniu, jak ze stali. Gdzie umysły epokowe, protoplaści czynów większych, niż pokątne, zarobkowe kombinacje tuż przed pierwszym. Nieprzekupni, prości, zacni, wielkoduszni i szlachetni. Gdzie zeoni, gdzie tytani woli, czynu, intelektu, woli, czynu, intelektu, woli, czynu, intelektu...? Gdzie są prawdziwi mężczyźni tacy, mmm! orły, sokoły, bażanty? Gdzie ci mężczyźni - u-u-u - na miarę czasów, gdzie te franty - jeeeeee! Gdzie, gdzie, gdzie, gdzie!? Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma.... gdzie te chłopy, gdzie te chłopy, gdzie te chłopy, gdzie te chłopy? No nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma... Gdzie, gdzie, no gdzie, gdzie, no gdzie te chłopy!? - Jeeeeeeee no gdzie te chłopy!? je ;) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz.....
to z przymrużeniem oka ... na poprawę humoru ;) rozchmurz się :D nie szukam.... ale może dam się znaleźć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz.....
ufff.... co za ulga :D wystarczy, że niebo zachmurzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×