Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivkyyy

COHEED WIESZ CO??

Polecane posty

dziekuję...... a przesłuchiwanie całych dyskografii to metoda, z której ostatnio korzystam by nie zagubić czegoś ładnego............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,masz ciekawy gust,zapytałabym Cię o coś ale nie chciałabym być niedyskretna;)to jak,mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytać możesz niekoniecznie musze odpowiedzieć, dyskrecja na topiku???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z czystej ciekawości zapytałabym w jakim jesteś wieku,bo Twoj gust świadczy o tym,że pewnie małolatem nie jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty wiesz,że nie powinniśmy być na erotycznym a nasze \'\'rozmowy\'\'nie maja jak na razie nic z erotyzmu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak odpowiedzi jest odpowiedzią?, lubię ząbkami ściągać bieliznę by dorwać się językiem się do miłego, pachnącego, okolonego delikatnym meszkiem wilgotnego otworka.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wziąłeś ten cytat?:D:D:D to do Ciebie niepodobne:D:D:D;) poza tym brak odpowiedzi nie jest odpowiedzią;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coheed ma ponad 40
43 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki cytat? wszystko moje............. sądzisz, że nie nie stać? dzięki........ A czego się spodziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczki wiedzą takie rzeczy a ja nie wiem,to deprymujące:) coheed,ustosunkuj się,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że Cię stać,tylko jakoś do tej pory nie byłeś taki wyrywny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co :) tak jest ciekawiej..............zauważyłaś, że ja nie pytam o wiek? mnie ta wiedza do niczego nie jest potrzebna .....to ma być ta kobieca ciekawość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz rację,niech tak zostanie........... to jednak w niczym nie umniejsza mojej ochoty na........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem by wg. Twojej sugesti topik mógł być dalej na erotycznym.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko to skłoniło Cię do zmiany frontu? poza tym opisałeś to w bardzo delikatny sposób,już samo to daje mi jakieś pojęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym o ile skleroza mnie nie powaliła nigdzie nie napisalem ile mam lat i nie napiszę, mógłbym skłamać ale po co ? żeby sie dowartościować? poczekaj zaraz się pojawi pomarańczka z tekstem \"coheedowi juz nie staje\" sądzisz, ze do tego teś się wte pędy ustosunkuję? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coheed ma ponad 40
no to skad pomaranczka wie? napisales, napisales :P notabene czemu sie nie przyznasz? nie odpowiesz kobiecie? wstydzisz sie ze juz tyyyle masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderko chyba po tych wypowiedziach mamy prawo pozostać jednak na erotycznym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w języku dyplomacji ............... no comment powinno wystarczyć, jak ukradnę, naprawdę kogoś zawiodę, skłamię bedę się wstydził ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coheed ma ponad 40
hehe a po co ukrywasz wiek jezeli nie jest on niczym wstydliwym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jaki szczytny cel przyświęca pomarańczce?................ prawda no tak w jej imię trzeba walczyć...................... zaimponowanie wiedzą? być może............bezinteresowan złośliwość? hm no tak, a może interesowna złośliwość? może głupota kto to wie :P jakie motywy......... zresztą koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie......na razie nie interesuje mnie zupełnie,czy Ci staje;) poza tym co do wieku to moja intuicja podpowiada mi ile masz lat...to mi wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoooooooda, że Cię nie interesuje :P chociaż troszkę jeszcze staje .................... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki------>dla mnie mógłby mieć i z 50-tke,i tak lubiłabym go,tak jak lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooooooooooooooooow całe szczęście !!!!!!!!!!!!!!!!! wierzyłem w Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze że mam dopiero 49....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz taka nietypową stopkę.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×