Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krokodyl564

Kto ma fajną pracę za godziwe pieniądze?

Polecane posty

Gość Krokodyl564

Zastanawiam sie czy w tym kraju sa w ogole takie osoby. Piszcie co robicie, gdzie pracujecie, na czym polegaja wasze obowiazki i najwazniejsze ile za to zarabiacie. Da sie znalezc w ogole taka prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prace, ktora uwielbiam i zarabiam nienajgorzej ;) Szczegolow nie moge niestety zdradzic :) Zycze powodzenia w poszukiwaniach wymarzonej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny grosz
Szkoda,ze nie chcecie podawac szczegolow. Ja mam fajna prace, ale kiepsko platna, wiec chyba sie tu nie kwalifikuje. Prace mam w zasadzie biurowa,ale wchodzi tez w to obsluga klienta i wyjscia w teren. Zarabiam 1200 zl netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Tak, ja mam. Mam zarobki więcej niż godziwe. Jestem doradcą finansowym. Moja praca polega na pomaganiu ludziom i stała się moim hobby. Polska to fantastyczny kraj, a tak mało osób potrafi to docenić. Jak chcesz znaleźć dobrą pracę musisz najpierw zmienić sposób myślenia i nastawienie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciekawą pracę, bo mam do czynienia z ludźmi z całej północnej Europy, mogę sobie dużo rozmawiać po angielsku i tym samym poznawać życie w innych krajach, zwyczaje itd, a zawsze chciałam to robić, hahaha:) 8 godzin i spadam do domu, nadgodzin nie ma, płacą też całkiem przyzwoicie, jak na ten region kraju. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka najka.
ja tez nie narzekam, mam ciekawa prace w agencji reklamowej, stawki rozne, od 800 - 1400 zl. Nie mniej fajna praca, fajne towarzystwo, fajny szef wiec narzekam tylko czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darattt
ja mam wymarzona nic nie robie powaga zbijam baki przyjezdzam na 8-9(posiedze 4-5-6 h) wychodze o ktorej chce ...robie co chce...ucze sie ang, wysyłam swoje cv szukajac innej pracy ale jaka praca taka płaca niestety min krajowa szukam lepszej bo bezczynnosc doprowadza mnie do kurwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj nieco inny
ja mam 1500 na reke + prowizje. Ogolnie nie lubie swojej pracy, bo sie w niej nudze, ja chce miec nawal pracy, bo inaczej nie widze sensu siedzenia 8h w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historycznak
Katrinaa Wit jaką specjalizacje skończyłaś ? możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja praca (pierwsza) jest całkiem w porządku. Pieniądze nie są na razie takie, jakich oczekiwałbym, ale jeszcze mam dość niskie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaa21
>>>>>Katarina Witt .Bardzo się ucieszyłam gdy przeczytałam Twoje wypowiedzi. A czemu? Studiuję historię o specjalnościach archiwalno-muzealnej, europeistycznej i archeologicznej. Uwielbiam je. Mam zamiar pracować jako archiwistka właśnie w archiwum zakładowym :D:D:D Wiem, że to przyszłościowa specjalność :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zaje..prace
robie to co lubie tzn laski i czasem masaże. Kase mam wiekszą niż wy razem wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ja :). Jestem fotografem- pasjonatem. Współpracuję z kilkoma magazynami. Za zdjęcie dostaję 200-300 zł. W miesiącu wychodzę na czysto ok. 2500 zł. Częste wyjazdy, multum ludzi ;). Po \'pracy\' dorabiam w fundacji, zajmuję się pozyskiwaniem funduszy i to jest dopiero mega satysfakcja z pracy. Zyski około 600-800 zł. Na razie studiuję dziennie, od przyszłego roku zaczynam drugi kierunek zaocznie, także nie mam tyle czasu na pracę ile by chciała naprawdę poświęcić. Ale... mam fajna pracę za godziwe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiaaa21 ciesze sie :) Ja od skonczenia studiow caly czas pracuje w zawodzie. To moje trzecie archiwum :) Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaa21
A czy mogłabyś coś napisać o tej swojej pracy? Czy np. od razu bez problemu znalazłaś ją po studiach? Jak wyglądają zarobki w archiwum państwowym a jak w zakładowym , czy rzeczywiście jest taki popyt na wykwalifikowanych archiwstów i wogóle:)))))) Bardzo mnie to interesuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melena91
od roku pracuję w krakowskim oddziale firmy SKOK i wg mnie to dobre miejsce do pracy. mamy premie miesieczne wiec wynagrodzenie jest ok, a atmosfera w pracy jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całkiem fajną :D Na studiach zgłosiłam się na pomocnika do drukarni ellert, minęło już dobre parę lat, a ja zostałam na dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justys22jt.futureadpro.com możesz zarobić nawet niezła kase i zareklamować swój biznes POLECAM, wiecej info na prv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekHolender
A ja scinam pomidory w Holandii za 1200euro :D I mam beke z tych co robia za 8zl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem praca za granicą już coraz mniej się opłaca, poza tym to tylko praca sezonowa, a za 8zł/h to już mało kto robi w Polsce. Ja pracuje handlu i na zarobki nie narzekam. Niedawno zmieniłam firmę, a pracy szukałam głównie za pośrednictwem tego portalu http://praca-podlaskie.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Nieholender
Dnia 27.06.2018 o 03:54, Gość WujekHolender napisał:

A ja scinam pomidory w Holandii za 1200euro 😄 I mam beke z tych co robia za 8zl xD

A ja jeżdże tirem w Holandii za 3000euro 🙂 i mam beke z tych co robią za 1200euro xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×