Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubujaca/

solarium w UK

Polecane posty

Gość lubujaca/

jak to jest z solariami w UK? tzn ile kosztuje i jak w ogole powiedziec ze chce sie skorzystac na iles tam konkretnych mim... moze jeszcze jakies informacje podacie o ktorych akurat nie napisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubujaca/
cos w stylu czy mozna teraz skorzystac... albo poprosic o pokazanie obslugi itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz: ten minutes plissss placisz 3 funty za 6 minut jak wychodzisz mowisz fenk ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mamy kolejnego co
zero angielskiego zna, a k%^&*# w UK siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubujaca/
bardzo zabawne!!! tak do wszystkich no i co nie znam angola a jestem w anglii nie jachalam tam do pracy a na solarke bede chcial sie wybrac bo posiedze tu jakis czas... jak nie znacie kogos i nie wiecie po co siedzi w anglii to nie piszcie tak bo grubo sie mylicie... szkoda ze tacy sa ludzie.. wszystkich do jednego wora wrzucaja i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubujaca/
Zeebeedeee dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja różnicy w wyglądzie
kavi --> podziękuje za poradę jak już autentycznie pójdzie na tą solarkę i tak powie :D:D swoją drogą - po co można jechać do uk czy gdziekolwiek nie znając słowa w ichniejszym języku a nie do pracy? rozumiem że na solarium, ale żeby tak daleko na solar jechać.. przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie bomba
a ja sie ciesze bo dzieki takim co jada do UK a jezyka nie znaja dostalam zajebista prace, w koncu cos dzieki Polakom, Alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubujaca/
moj angielski jest na poziomie podstawowym... bez obaw dogadalabym sie pytalam ale pytalam zeby moze ktos zyczliwy powiedzial mi jak dobrze to powiedziec... i mam swoje powody dlaczego jestem w anglii nie z powodu pracy - nie wszyscy wyjezdzaja tam tylko zarabiac czy to az takie dziwne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz wykupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz wykupic karnet
czyli memebrship, moze nie kzady zaklad go ma,ale warto , w moim przpadku bylo 20 funtow za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njknxcvklasJiol
te lubiaca..........na poziomie podstawowym jestes a po ang.nie potrafisz poprosic o 15 min solarki...kurwa jaka to filozofia wkoncu:)..nie nop nawet ja liberalna wymiekam rzy takich tlukach.......senkju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubujaca szuka sponsora
i po to ta solarka kolejna tępa solarka z polski przyjechała do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubujaca/
jak juz wspominalam nie piszcie bzdur jak nie znacie powodu! az mi przykro ze tacy wszyscy jestescie... wiecie z jakich powodow tam przebywam? nie! powiem tylko tyle ze jestem ciezko chora.... wiec jak nie chcecie na temat odp to nie piszcie jakis glupot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis kolabor
to jak jestes ciezko chora to idz sie leczyc a nie po solarkach bedziesz biegac. Ludzie ciezko chorzy siedza w szpitalach a nie opalaja sie na solarium. Jebnij sie w glowe tepa mitomanko, angielskiego nie w zab po polsku tez nie umiesz. Co z Ciebie za pozytek spoleczny? Pieprzony pasozycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko chorzy ludzie leza
w szpitalu a nie włocza sie po swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubujaca/
nie znacie mojego przypadku! zreszta po co ja mam sie tlumaczyc przed wami! co z was za ludzie w ogole?! az mi was szkoda sie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy
ALE WY JESTESCIE PRYMITYWNI!!!! MNIE TEZ ZAWSZE WKURZA JAK KTOS PIEPRZY JAKIES BZDURY JAK NIE ZNA OSOB CZY SYTUACJI! I PO CO TE FORA WSZYSTKIE??!!! ZAMIAST POMOC OSOBIE KTORA PYTA -NAWET JAKBY BYLA TO BZDURA- TO ZAWSZE MUSICIE SKRYTYKOWAC WYZWAC ITD!!! MOZE TROCHE WYROZUMIALOSCI I SZACUNKU DO DRUGIEJ OSOBY!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
zeebeeedeee, :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
przeciez zeebeedee pomógł wiec po co te krzyki :) ps wylącz capsa Polaku/ Polko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas godzinka solarium kosztuje 22 f mozna tez wykupic karnety, ja sama nie korzystalam jeszcze ale sie wybieram :) a solarium mam pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak juz w szpitalu nie da sie
lezec to mozna sie jak to ktos tu napisal wloczyc sie po swiecie.... Ja tez tak mialam ze przelezalam w szpitalach dobry czas, od pewnego czasu szpital juz mi nie pomaga... No i "wlocze sie" zeby miec choc na kopniec cos z tego zycia....!!! Trzymaj sie lubujaca/ i nie zwracaj uwage n to co pisza Ci ktorzy mysla ze niewiadomo kim sa i nie znaja zycia chorujacego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy
do tych ktorzy pomogli nic nie mam!i bardzo fajnie ze chociaz ktos sie znajdzie normalny i mily! po co tylko zawsze te glupie docinki! czy wy ludzie nie macie co robic?!! co siedzicie za granica i myslicie ze jestescie bog wie kim ze macie prawo tak jechac po innych!! wspolczuje Ci lubujaca/ ze musisz czytac takie glupoty! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis kolabor
nie siedzimy za granica tylko w polsce. Nie sprzedajemy dupska na zmywaku u angolow. A jak komus wstyd ze tak zapierdala to mowi ze ma chorobe. Kurwa ciezka mi choroba ze po solariach chce sie biegac, jak bys miala sie wloczyc po swiecie nie dla kasy to bys opalala sie na KAraibach a nie szukala solarium w deszczowej anglii. Taka prawda. Nie wmawjaj sobie klamstw bo jeszcze w nie uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×