Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onk3

mojemu synkowi bardzo schodzi skóra ze stóp

Polecane posty

proszę o rade co mam zrobić mojemu 8 letniemu synkowi bardzo schodzi skórka ze stóp smaruję oliwką i nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transwestytka
kobieto :o idz z nim do dermatologa a nie tu rad i pomocy szukasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób delikatny peeling
i smaruj na noc maścią z vit a i daj mu jakiś witaminowy suplement no i niech nie chodzi latem w adidasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze może jeszcze ktos doradzi nie mam mozlwiosci teraz pójść z nim do lekarza i dlatego prosze o pomoc Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może podłapał gdzieś grzybicę? skóra może wtedy pękać, łuszczyć się lub nawet obłazić płatami :O bez dermatologa się raczej nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transwestytka
czy Wy tutaj kiedys zmadrzejecie ? jak mozna pytac o rade w sprawie zdrowia dziecka na forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można to nie ejst jakas groźna chorba przeciez a nie moge teraz pójśc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transwestytka
moze...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można wiedzieć czemu nie możesz iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am4a mch no nie wiem nie łuszczy sie co prawda schodzic małymi płatkami schodzi byl na basenie no kurde moze i to grzybica? jutro pójde z nim do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transwestytka
nie no po co bedziesz szla :o moja tesciowa wlasnie do szpitala idzie na takie chujostwo...ale masz racje - posmaruj mascia z wit A :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech lekarz da na wszelki wypadek skierowanie na posiew tej schodzącej skóry (lekarze często się od tego migają a potem się okazuje że i tak zrobić trzeba a choroba postępuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięi dziewczyny transwertytka nie wiem dlaczego taka zlośliwosc w tobie siedzi może leczysz tym jak komuś dogryziesz swoje kompleksy? na to tez jest rada i poszukaj specjalisty jesli nie chcesz mi pomóc nie udzielaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onk3 -to nie kompleksy transvestytki tylko twoja glupota ktora ci dziewczyna zasugerowala i jak widac skutecznie bo w koncu zdecydowalas sie ruszyc zad i pojsc do lekarza. Jak mozna nie moc isc do lekarza.. szok...i twoje pytanie o nazwe masci wiraminowej.. ile ty masz lat?-16? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadać komuś na post po 7 latach :O trzeba mieć coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schodząca skóra z dłoni i stóp to może być również efekt szkarlatyny albo płonicy. Więc idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×