Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ponowna prośba o pomoc2

www.piecioraczki.pl

Polecane posty

Gość dobrawa
ale przeciez to mieszkanie nie jest zbyt dogodnym miejscem dla tak chorych dzieci dla mnie to ta rodzinna powinna dostac domek nie duzy z podworkiem moze byc uzywany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
ale czy to mieszkanie jest odpowiednie strome schody i parking pod oknami.......jaka przyszlosc maja te maluchy ......a czasami wystarczylo by tak nie wiele......parterowy domek taki do remontu z ogrodkiem .moze z czasem uda sie cos takiego dla tych maluszkow znales.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje :) teren nie jest za okazaly ;/ jest to raczej scisle centrum (na dole pizzeria i salon orange),podobnojest tam jakis ogrodek ale co do tego sie nie orientuje ;/ poza tym niedaleko jest dworzec pks ;/ i jedynym plusem to jest to ze nidaleko jest ogrodek jordanowski (tak jakby park) :) eh no tak bo gdyby to bylo przed wyborami pewnie sytuacja byla by inna. ;/ cos pogoda sie nam na jutropsuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrawa
mysle ze pogoda jutro bedzie super szkoda ze mnie nie bedzie :( pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
hlllo .....bawiliscie sie dobrze? pogoda wypalila?czekam na informacje ludziska z brzeska i okolic piszcie jak bylo ......jestesmy ogromnie ciekawi.co tam u maluchow pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbe do dziewczyny ktora ma kontakt z ta dziewczyną co pomaga pięcioraczkami sie opiekować.Ja wysłałą paczkę kosmetyków nivea zamówionych na allegro wiem że minęły 2 tygodnie i paczki nie ma.Mieli rodzice sprawdzić na poczcie ale nie odpisali mi bo zabiegani pewnie.Ta babaka z allegro chce złożyć reklamacje ale nie wie czy doszła paczka w końcu czy nie.Prosze o pomoc....szkoda byłoby żeby zginęła taka paka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja bylam z Niuska na samym poczatku :) Kurcze i sie akurat rozpadalo , ale i tak dziadki(moi rodzice) staly twardo (bez parasolki) w kolejce do loterii fantowej-musze przyznac ze byla imponujaca,a rozmiar to hm...okolo godzinki stania :) Ogladnelismy tez wystepy dzieciakow- musze przyznac ze naprawde sie starali :)i za to duzy plus dla nich!i ogromne brawa! Z tego co kojarze to maluchy dostaly paczke z huggiesow,johnsons i z biedronki (przynajmniej tym dziekowali)... paczek huggiesow naliczylam 14 (mam nadzieje,ze to moja pomylka,albo ze to tylko tak dla ozdoby a reszta byla schowana-gdzies) w tym przewazajaca czesc stanowily te tansze ;/ Wkurzylo mnie tylko to,ze na poczatku jak to oczywiscie na takich imprezach w brzesku bywa witana byla cala elita tzn burmistrz,starosta itp. ;/ a to nie oni byli najwazniejsi tego dnia.... acha:) i wyszedl jeszcze Tatus i dziekowal wszystkim - i az mi gardlo scisnelo ! Bylismy tam okolo 1,5 godzinki;przez plac przewinelo sie duzo rodzin z malymi dziecmi (i kobiet w ciazy ;)),ale to pewnie z racji tego ze godzina byla dosc wczesna :) Pozniej niestety nie wiem co sie dzialo, wiem tylko ze koncerty sie odbyly(bo slychac bylo) :) MAM NADZIEJE ,ZE BRZESKO POKAZALO NA CO JE STAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia juz jej zostawiam wiadomosc na gg, to jak bede wiedziec co i jak to ci dam znac! Chodzi o jakas przesylke z allegro z kosmetykami nivea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wysłana została 18 lipca i numer przesyłki podałam im w mailu.Tam napisałam też co powinno być w tej paczce ale nie wiem czydoszło czy nie.Mam nadzieje że tak.Chcemy wysyłać kolejne paczki ale nie wiem co robić zeby dochodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
do mamcia25 zyczymy udanej imprezy ipowodzenia w dalszym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrawa
annnnnnnia fajny ten filmik hehe:D:D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrawa
ma ktos jakies nowe wiadomosci zwiazku z dzieciakami?? ludzie sa ciekawi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
maluchy maja sie dobrze ale dalej szukamy dla nich wozkow............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrawa
tez postaram sie poszukac wózków;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULLKA
wczoraj w ekspresie reporterow byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
halo czy ktos ma jakies nowe informacje odnosnie maluchow.............jak zdrowko.pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!! ja o nich pamietam a Wy??? no niedługo znowu o nich usłyszycie...ale nie chce zapeszyć...wiec cichosz...podnoszE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to cieszę się z tego co mam. Naprawdę. I bardzo współczuję rodzicom, bo to dopiero początek cholernie trudnego życia. Jak bede mogła to wyślę paczkę....ale nie wiem, czy uzgadniać z rodzicami co im jest potrzebne? Czy moge np.wyslać ciuszki 68-86. Czy już będą za male? Macie do nich mejla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
huraaaaaaaaaaaaaa mamy wuzek............udalo sie .maluchy wyjada na spacer.dzieki pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×