Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ponowna prośba o pomoc2

www.piecioraczki.pl

Polecane posty

Gość jjjjjooooo
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM MAILA OD RODZICÓW PIĘCIORACZKÓW Witamy,Zmierzyłam kołderki maluchów - są chyba troche niewymiarowe 130x120, ale jeśli będą troszkę większe to chyba też mogą być. Tak się zastanawialiśmy z Grzesiem co jest nam jeszcze potrzebne- na pewno ręczniki przydałyby się, kocyki, jeśli ktoś miałby foteliki samochodowe- tylko dla dzieci powyżej 13kg(na teraz mamy, ale czas szybko leci), może jakiś leżaczek- hustawka, karuzela do łóżeczka, jakieś inne zabawki, no nie wiem co jeszcze, jak nam coś do głowy wpadnie to napiszemy:-)Dzięki za wszystko, za poświęcony czaspozdrawiamy gorącoKasia i Grzegorz Górka z Kamilką, Emilką, Majką, Karolem i Wiktorią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooooteecczzzkka
słuchajcie,jestem osoba zabieganą ale wrażliwą i dlatego zamówiłam kilka rzeczy na allegro i podałam adres pięcioraczków.Paczuszka wyjdzie jutro.Polecam ten sposób dla zabieganych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super że tu zagladacie i otwieracie swoje serducha❤️ Myślę o tych Maleństwach a zwłaszcza o Karolku który ma biedne chore oczka...Bedę sie modlała aby jednak widział do góry super taka kafeteryjna misja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku az normalnie łezy w oczach mam jak to czytam chyba sie przyłacze:):)!!!!!ale chyba w pieluchy zainwestuje bo ciuszków to pewnie maja od groma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjooooo
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolejnego maila!!! Dnia 11-07-2007 o godz. 14:28 Katarzyna Mastalerz napisał(a): > Witam serdecznie > Bardzo przepraszam, że tak długo się nie oddzywałam ale jesteśmy z mężem > tak zabiegani,że na nic nie ma czasu.Może być pościel o wymiarze 124/112 > i 53/35 lub mamy też 130/100 i 57/42. Bardzo prosiłabym jeśli się tylko > da by były przy pościeli ochraniacze na łóżeczko gdyż dzieci w nocy > obracają się i dotykają o barjerek. Potrzebny jest nam również proszek > (pierzemy w proszku Jelp,gdyż dzieci nie maja na niego uczulenia).Jeśli > ktoś ma ubrańka po dzieciach o rozmiaże od 74 w górę to bardzo się > sprzydadzą.Płyn do kąpieli i oliwka oraz chusteczki dla niemowląt też są > potrzebne. > Jeśli coś z wymienionych rzeczy uda się załatwić to będziemy ogromnie > wdzięczni. > Jeszcze raz bardzo dziękujemy.Takie osoby jak Pani dają siłę w ciężkich > dla nas chwilach. > Gorąco pozdrawiam od moich maluchów > > Dnia 25-06-2007 o godz. 9:31 kamea20 napisał(a): > > działamy działamy więc wasze konto powinno być już troszkę > > powiększoone.Mamy namiar na hurtownie i mają dać 5 kpl pościeli.Tylko > > jaki rozmiar.???piszcie coi jeszcze? > > > > > > działamy wszęcie i wiemy że będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryyyyyyyyy
yhop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna paczka pooooszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne dzieciaczki.Od ponad miesiąca śledzę ich losy.Mieszkamy przecież niedaleko bo ok.60 km od siebie,a Maleńtas-Karolek leży w krakowskim szpitalu dziecięcym.Z łzami w oczach czytam o opiece nad dziewczynkami.Ja sama wiem co to niemoc dopieszczenia własnych dzieci bo mam niespełna 3 miesieczne bliźniaki które potgrzebują bliskości mamy i dwoje starszych dzieci.Czasem brakuje rąk a co dopiero przy czwórce a niedługo przy piatce maluszków.Pozdrawiam wszystkich pomagających❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
Podobno potrzebny jest im wozek Moze byc na trojaczki i blizniaki. :) Moze ktos moglby zalatwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolezankami diana i Magda z chicago wyslalysmy jakis miesiac temu wielka paczke....mam nadzieje,ze rzeczy te przydadza sie tym kochanym maluszkom....i trzymam kciuki za zdrowko kochanej piateczki😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
Hura juz cala piatka jest w domu. Zyczymy duzo zdrowka. :):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ :) Widze ze zywo interesujecie sie losem malenstw,dlatego pozwole sobie przekopiowac wiadomosc gg do mnie od kolezanki,ktora chodzi tam do nich i pomaga : Madzia (8-08-2007 13:58) \"Nie Majeczko ja nie jestem dziewczyna brata Kasi :) ja jestem tam po prostu do pomocy.... stwierdzilam ze bardzo nudze sie w domciu wiec napisalam do rodzicow maila ze jesli tylko chca to ja do konca wrzesnia moge im pomagac za darmo przy dzieciach..... zadzwonili do mnie i bardzo sie ucieszyli bo kto jak kto ale Ty na pewno zdajesz sobie sprawe ile mamy pracy przy tych malenstwach :) jest nas troche do pomocy bo rano zazwyczaj jestesmy w 3 lub 4 a popoldniami w 2 lub 3 .....ale i tak mamy co robic bo trzeba je caly czas przebierac, karmic i zabawiac :) w domciu od wczoraj jestesmy juz wszyscy wszystkie dzieci sa juz w brzesku :) sa tak kochane ze nie moge sie nimi nacieszyc.... maja juz po pol roczku ale waza po 3, 4 kg wiec calkowite malenstwa ..... jeszcze sa slabe i trzeba bardzo na nie uwazac bo maja duzo problemow...... ale sa przerozkoszne i nie da sie ich nie pokochac..... tylko caly dzien jestesmy przy nich na nogach bo jak nakarmimy jedno i uspimy to juz trzeba brac na rece drugie.... ale mowie Ci to jest tylko radosc pomnozona 5 krotnie :) mam tylko nadzieje ze juz bedzie tylko coraz lepiej i ze beda zdrowe...... pozdrawiam i do zobaczenia\" i druga wiadomosc: Madzia (8-08-2007 15:04) \"...dzieci czuja sie coraz lepiej ...... wiadome ze sa slabe ale na prawde widac postepy :) ale trzeba pamietac o lekarstwach, trzeba jezdzic z nimi do specjalistwo do krk a oni nie maja samochodu.....2 razy dziennie cwicza z nimi fizjoterapeutki..... najgorzej jest z karolkiem bo on jest slabiutki i potrzebuje tlenu czasami wiec caly czas ktos musi przy nim byc...... ale ogolnie jak na wczesniaki to dzieci czuja sie na prawde dobrze!! co do zdrowai to maja duzo problemow bo kazde przeszlo juz kilka skomplikowanych operacji :( jest podejrzenie ze dwoje nie bedzie widzialo, maja problemy z serduszkami i pluckami ale trzeba byc dobrej mysli i wierzyc ze bedzie dobrze......Kasia nie ma nawet czasu zeby sie przespac, caly czas musi cos zalatwiac, dzieci trzeba karmic co 2 godz ona kompletnie nie ma czasu dla siebie i na pewno nie odpoczela po porodzie :( na spacerze jeszcze nie byly bo oni mieszkaja na 3 pietrze wiec wozki sa ciezkie a poza tym na spacer z dwojka musza isc 2 osoby a ktos musi zostac z reszta wiec spacery to sa wyprawy :/ a szkoda.......ale na prawde sa kochaniutkie i bardzo sie do nich przywiazalam :) ale do Was tez wpadne bo Twoje malenstwo na pewno tez jest urocze :) do zobaczenia \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
super dziekujemy za wiadomosci mysmy wlasnie teraz wyslali przesylke dla maluchow.karolkowi zyczymy duzo zdrowka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
my niestety mieszkamy troche za daleko ale beda tam nasi ludzie troch zalujemy ze nie mozemy przyjechac .zyczymy udanej zabawy i owocnej zbiorki pieniazkow na potrzebne auto .oby pogoda dopisala pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś zajął się organizowaniem pomocy dla tej rodziny w UK? Jesli nie, dajcie znać, postaram się wesprzeć Wasze starania. Poproście rozdiców dzieci aby na stronie umieścili rubrykę najpotrzebniejszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek555
przepraszam ale co oznacza skrot UK.Wiem ze rodzice maluszkow potrzebuja ubranek rozmiar 74 ,srodki pielegnacyjne,proszek jelp i oczywiste pampersy.szukamy terz wozkow ale zeby byly lekkie na trujke i dwujke bo to jest najlepsze rozwiazaniedle nich.Inie zapominajmy o modlitwie,wiera czyni cuda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddf
UK=Wielka Brytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrawa
Fajnie, że sa tacy ludzie którzy sie interesuja losem tych dzieci:) Mysle że bedziecie im pomagac przez cale zycie nie tylko teraz. Pozdrowiam goraco:*:*::*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w woli przypomnienia
Smutne. Tak wogole to jestem w szoku, ze miasto nie udostepnilo tej rodzinie wiekszego lokum,a takze pomocy socjalnej typu auto, opiekunki do dzieci by matce pomoc i wogole tych najpotrzebniejszych rzezcy. rzad namawia nas na reprodukcje a fakt jest taki,ze zalezy im tylko na wiecej podatnikow. sytuacja jest mozna powidziec krytyczna. gdzie jest burmistrz miasta? dlaczego nie dano im wiekszego mieszkania? wieksze auto by mogli jezdzic z dziecmi na rehabilitacje? pielegniarki powinny byc wynajete? straszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×