Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olza

do palaczy

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie. Chce sie z Wami podzielic moim doswiadzeniem. Palilam 7 lat - cale studia , rok przed i rok po. Znienawidzilam swoje wstretne zolte zeby i postanowilam je wybielic. Wybielilm je lampa Beyond. Po zabiegu przez 12 godz CIERPIALAM niesamowicie!!!! Tak jakby usunieto mi wszystkie zeby w jednej chwili! Lezalam caly dzien na lozku kulac sie i wykrzywiajac z bolu. Nie moglam nawet pic!!! Nawet mowic bo gdy powietrze \"dotykalo\" moich zebow bol byl jeszcze gorszy!! Zjadlam 5 tabletek ketanolu i nie odczulam zadnej ulgi - bol byl ciagly i przerazliwy. Co chwile mialam tez takie uklucia - jakbym czula cale nerwy ktore odchodza od zebow. Za ta masakre zaplacilam 1100zl!!! W dodatku dentysta powiedzial mi ze przez 2 TYGODNIE mam jesc tylko BIALE jedzenie bo moje szkliwo jest teraz bardzo podraznione i bardzo szybko zabarwi sie od kolorowego jedzenia!!! Jem wiec ciagle ten wstretny ryz, twarog, jogurt blee ciagle to samo. Ale...... czy myslicie ze po tym wszystkim co przeszlam: ten niesamowity bol, wyrzeczenia w jedzeniu i wydatek moglabym zapalic???? Nie!! nie moglabym teraz zapalic! mam lsniaco biale zeby o ktore baaaardzo walczylam i o ktore baaardzo sie wycierpialam i NIE ZNISZCZE TEGO! Polecam wybielenie zebow lampa Beyond wszystkim palaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×