Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Nerwowa.

Chcę się rozprawić z psem sąsiadów!!

Polecane posty

Gość gość
Problem zrozumie tylko ten kto ma psa sąsiadów za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściciele szczekających psów nigdy nie widzą problemu bo to przecież ich ukochany pupil i "szczeka bo jest nerwowy" - tak przynajmniej stwierdził kiedyś o 3 w nocy mój niedorobiony sąsiad. Pies w nocy na podwórzu działa jak alarm i obowiązkiem właścicieli powinno być sprawdzenie nawet w nocy dlaczego ich pies szczeka. Policja i budzenie sąsiadów w nocy daje efekt na kilka dni a później wszystko wraca do normy. Czasami nie ma wyjścia i zostają tylko inne mniej pokojowe metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam z tym problem już od kilku miesięcy. Nie pomagają rozmowy z sąsiadami, prośby i nawet groźby policji. Właściciele psów czują się bezkarni i uważają, że wolno im wszystko i szczekanie ich psa to tylko ich sprawa. Pora na zakup środka chemicznego, który skutecznie uspokoi ich psa. Sami są sobie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K3j7

1) podaruj sobie policje i straż miejską. Oni to mają gdzieś i nie pomogą.

2) nie rozmawiaj z sąsiadem. Psiarze nawet gówien po swoich kundlach nie sprzątaja to twoje narzekanie na ujadanie kundla guzik ich obchodzi.

3) zostaw list w skrzynce albo w drzwiach. Bez podpisu. Raczej nie poskutkuje ale warto spróbować.

4) używaj petard hukowych. Mas, do tego prawo od 8 do 20. Najlepiej po kryjomu rzucać w kundla petardami hukowymi. Czasem pomaga ale szkolony pies sie nie wystrasxy.

5) zawsze noś gaz pieprzowy. Polecam Foxa ziekonego albo srebrnego. Tylko nie w żelu. Zobaczysz kundla bez kagańca i smyczy to użyj gazu. Pierwsza dawka starczy na kundla, druga na właściciela. Potem natychmiast tel na policje i zgłoszenie napadu. Muszą przyjechać. W tym czasie rób zdjecia.

6) połam żyletkę na 4 części. Z karmy dla psow z puszki utocz kulki, powkładaj żyletki do środka. Nie zabijesz a dasz nauczkę.

7) jeśli chcesz zabić to:

A) niebieska trutka za szczury w granulkach. Powoduje zaburzenia krzepniecia ale jest ryzyko przezycia po podaniu wit. K

B) kret do rur - zdechnie ale czesto wyczuje trutke w karmie i nie zeżre

C) niebieski środek na ślimaki - podobnie jak kret

D) ksylitol- keci kundlowi po trzustce. 500mg na 1kg masy kundla. 

E) pestycydy, nr Randap. Dodawać do michy z wodą.

😎 wiele kundli jest szkolonych żeby nie żreć. Ale te szkolone najczęściej nie szczekają.

9) wiatrówka. Celować w oczy. I nigdy z własnego domu.

10) uważać na kamery itp. Jak sie przed tym chronić to wiadomo.

 

UWAGA: teraz w Polsce psy mają większe prawa niż ludzie. Psiarze dostaną histerii tak że zastanow się czy nie lepiej kogoś do tego wynająć. I czy nie lepiej po prostu skopać kundla w samoobronie.

 

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psiarz

Ksylitol czyli cukier brzozowy dla psa jest smiertelnie trujacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×