Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxx

Wasz najwspanialszy sex w zyciu.........

Polecane posty

Gość xxxx

Powspomninajmy troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było , nie ma i nie będzie:P sam Lucyfer musiałby zapukać do mych drzwi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana wyobraźnia
jeszcze nie przeżyłam... 😭 a jestem z facetam od 6 lat... w tym 2 lata po ślubie... po ślubie mąż zrobił się BEZNADZIEJNY w łózku!!!! w ogóle mu nie zależy... nie stara się. libido mu spadło na łeb na szyje i wystarcza mu raz na tydzień... grę wstepną ogranicza do ściągniecia mi majtek. czasem muszę niemal prosic o sex... mam 25 lat i zaczynam marzyć o kochanku. :( ryczec i wyć mi się chce jak sobie pomyślę, że się na to skazałam do końca życia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
moj najwspanialszy sex byl rok temu kochalismy sie z facetem przy blasku ksiezyca na plazy. Lizal mnie i calowal wszedzie byl super zakonczyl spuszczajac mi sie na brzuch i dopieszczajac mnie palcami cudowne wspomnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
zaczarowana a moze postaraj sie wzbudzic w nim troche zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
sam/a idz spac krecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka.....
hm.... oralnie - 15minutowy orgazm raz w życiu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdf
Mój pierwszy raz ... Ja pierdziele, nigdy nie zapomne, tak mi sie spodobalo ze mimo krwawienia, cala noc szalelismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio
w domku u mojego chlopaka to byl moze moj 3 raz wogole. bylismy calkiem sami ja jeszcze niedoswiadczona tak do konca i byla taka fajna atmosfera calkowicie nago na lozku bez stresu ze ktos wejdzie itp dluga gra wstepna. a najlepsze bylo to jak powiedzial ze jestem jego jedyna miloscia i ze nikogo wiecej tak nie kochal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Najwspanialszy to u mnie prawie za każdym razem od kilkunastu lat. Przedtem też było dobrze (z mężem, bo poprzednicy byli do kitu), ale ja z wiekiem zrobiłam się koneserem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
o widze ze powolutku topik sie zaczyna rozkręca. Tylko tak dalej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
moj najlepszy raz to wizyta w pobliskim domu opieki spolecznej , gdzie z wielka radoscia wyciskalam zaropiale pryszcze wszystkim tredowatym i nacieralam soebie roba pachy i suty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Od jakiegos roku każdy:D:D:D:D:D i każdy coraz lepszy i lepszy i lepszy, ale taki naj to chyba przed ostatni, chryste, myślałam że umre..............:D:D:D:D:D:D:D Wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie
jeszcze takiego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża cipcia
Ja najwspanialszy orgazm miałam z duzym pompowanym sztucznym członkiem Wkłada się takiego do dziurki i pompuje do wymaganych rozmiarów. Można go napomować nawet do 10 cm srednicy W każdym bądź razie nigdy wczesniej ani później nie miałam takich orgazmów Zreszt a nie ma członków o średnicy 10 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossska
najwspanialszy seks był np ostatnio w srodę tydzień temu....bosssssko cudnie.... dawno tak nie był ostanio chyba w styczniu!!! oczywiście z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossska
no nie tylko z mezem, a i cala zmaian jego kolegow z pracy Zaklady Azotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa prezerwatywa
post z 8.43 jest najlepszy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
oj cos widze ze malo osob przezylo ten naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat chyba nie do wyczerpania . Ja mam 51 lat oczywiście jestem facetem . Żonaty od 25 lat od 23 lat nie zdradzałem żony . Rok temu w sanatorium sie zaczęło , ona młodsza jakoś zagrało i tak co noc po ok 6h czystego pięknego seksu . Po powrocie do domu nie wytrzymałem , wykupiłem pobyt w.. ośrodku i poznałem drugą kobietę - kobietę chyba mojego życia . Spędziliśmy razem tylko tydzień ale sex był już codziennie , co noc dosłownie z małymi przerwami bezustannie . Nie wiem co sie ze mną stało , ona też oszlała za mną - też mężatka , ale zdecydowaliśmy że będziemy spotykać sie tylko raz w roku na ok trzy - tygodnie . Ona jest zza oceanu ale wiem , ze ona to czysta miłość której nie znałem o której nawet nie marzyłem za młodych lat . Nigdy w życiu nawet bym nie pomyślał , że seks to nie jakieś 30 minut sapania lecz nieprzerwana niewyobrażalna przyjemność do tego stopnia że nie tylko ciało , ale wszystkie nasze zmysły stają się pierwotną absolutną jednością i to jest seks mojego życia . podobnie jak nasze ciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Kilka lat temu byłam na weselu. Nie byłam wtedy mężatką. Oboje z partnerem byliśmy wtedy bardzo napaleni na siebie, a alkohol robił swoje. Bzykaliśmy się wtedy bez końca, w różnych miejscach na ławce przed lokalem, pod drzewem, w wc, w aucie. Ledwie znaleźliśmy się w środku,a już chciało nam się znowu. Cały czas macaliśmy się pod stolikiem, musiałam podkładać sobie chusteczki higieniczne bo cały czas leciała zemnie sperma :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My miałyśmy ze znajomymi w pięć par w różnym wieku . Polegało na losowaniu kto z kim. Przy wszystkich kolejno para po parze się kochała z kochankiem.Mnie przypadł młodszy a mężowi jego żona było wspaniale. Teraz z tamtą parą mamy seks z wymianą partnerów. Młodszej parze się również spodobał ten seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:46 Może i warto by było spróbować takiej wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Szczecin
Znalazłam swego czasu wizytówkę takiego chłopaka ze Szczecina: www.pandlapani.szczecin.pl , po dłuższym zastanowieniu, pisaniu maili, zdecydowałam się na kilka spotkań, wiem, że jest to kwestia podejścia, ale poleciłabym go takiej osobie, która chciałaby spróbować, dyskretnie się odprężyć. Mi pomógł się odblokować i zawsze będę ten czas miło wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile może kosztować takie spotkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×