Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczy wklęsłebuhaha

BŁAGAM POMOCY..CO TO JEST.NA DŁONIACH MAM MAŁE PĘCHERZYKI...CO TO?

Polecane posty

Gość gość
Cierpiałam na ten problem przeszło rok. Byłam u przeróżnych lekarzy , wydałam pieniądze, zapisywano mi coraz to różniejsze kremy i mazidla ( miałam wrazenie, ze próbowałam juz wszystkiego), stan caly czas sie pogarszał. Zdesperowana zaczelam szukać porad w internecie. Na jednym z forum przeczytałam, ze ktoś kiedys przepłukiwal sobie codziennie rany płynnym probiotykiem i ze byl zadowolony z efektów. Pomyslałam, ze skoro i tak próbowała juz wszystkiego to dlaczego by nie zaryzykować. Szukając w Google znalazłam stronę joyday.info i zamówiłam z tamtąd buteleczkę. Postanowiłam nie przelewać tak jak to pisała tamta osoba tylko wlać ten probiotyk do miski i włożyć w nia rece. Ku mojemu zdziwieniu po chwili woda zrobiła sie bardzo ciepła. Jakby wyciągnęła z moich rak stan zapalny. Szczerze byłam zarówno zdziwiona jak i zadowolona. Zrobiłam sobie kuracje i trzymałam ok10 min codziennie. Z każdym dniem była poprawa i płyn mniej sie podgrzewał. Jeżeli macie podobne problemy to moge polecić ten sposób. Moze zaoszczędzicie sobie walki , pieniędzy i wizyt u lekarzy. Probiotyk ten ma nazwę Joy Day jakby ktoś był zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Ale joy day z czego to był koncentrat probiotyku, bo są różne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. Chmiel, Głóg, Topinambur, Owoce lasu, Mięta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też z tym walczę i leczenie antybiotykiem pomaga ale tylko na 2 tygodnie później wraca spowrotem. swedzace pechezyki na dloniach i stopach.dłonie mam suche ale stopy piec mi się przy tym okropnie. smarowalam roznosciami nawet kremami na grzybica. kremy - niektóre tylko pomagały na chwilę. lekarz wykluczył grzybice. nie wiem co myśleć ale nadal to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z tego co tu czytam może to być choroba EB najczęściej pęcherzyki wystepoja latem ale są przypadki ze też zimą najlepiej się wybrać do lekarza tylko ze lekarz moze zle zdiagnozować najczęściej mylą to z grzybica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artecc
Witam.Ja też mam tą przypadłość.Troche to głupie ale zawsze po masturbacji czy to lewą czy prawą ręką na drugi dzień lub nawet pod koniec tego samego dnia mam od cholery krostek z płynem na dłoniach a czasem i po same łokcie.Brzydze się tym a lubię się często zbranzlować.Krosty same znikają po ok 2tyg.Narażony jestem więc na ciągłe patrzenia ludzi i wstyd.Nie panuję nad tym co z tego że wezmę się za leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBozka
Ja mam trochę inny problem z rękoma i stopami.Zwlaszcza latem powstają na palcach i wnętrzu dłoni pęcherze .Skórę z tych pęcherza mogłabym praktycznie ściągnąć z całej dłoni.Swiezy naskórek jest suchy i często pęka i te pęknięcia bolą.Nie mogę pracować w rękawiczkach gumowych bo skóra się odparza i robi się więcej pecherzy.Gdy dłuższy czas klecze na kolanach robią sie bardzo duże pęcherze które schodzą ze skóra z całego kolana..Zima zdarza się że gdy stukne dłonią w jakiś mebel czy silnie nacisne skóra z tych miejsc też schodzi.Męczę się z tą dolegliwościa już kilkadziesiąt lat dłonie mam bardzo zniszczone Czesto natluszczam dlonie kremami ale to niewiele pomaga.Nie jest to pęcherzycaLatem dlonie faktycznie więcej się podaj ale to nie są małe pęcherzyki jak przy potowkach tylko duże pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda00000
Witam mam na dwóch palcach u prawej reki małe pecherzyki z ropą one pękaja i to piecze :/ a skóra jest tak przesuszona ze szok te dwa palce wygladają jakbym miała 90 lat :/ byłam zagranicą pracowałam w rekawiczkach lateksowych . miałam to juz w grudniu jakos zeszło ale po dwóch tygodniach dalej mi sie odnowiło i juz nie moge sobie z tym poradzic nie mam ubezpieczenia :/ a do prywatnego przyjmnie mnie za dwa tygodnie . ja sie wsciekne do tego czasu prosze o jakas podpowiedz jaka masc mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×