Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sokoli wzrok

za co nie lubicie anglii?

Polecane posty

Gość sokoli wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slownikortograficzny
za akcent jej mieszancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello there
za tuczace jedzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za syf na ulicach
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede oryginalna 1. tuczace jedzenie bez smaku :P 2. brud na ulicach :P 3. ogiraniczenie umyslowe niektorych mieszkancow ps. ostatnio 2 kolegow nie wiedzialo co to makowka (choc byla narysowana na obrazku) i nie wiedzieli skad sie bierze mak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkk
A ja lubie anglie Co do zarcia to jak sobie ugotujesz tak ci smakuje, co do niektorych, zamiast zwalac wine na angielskie jedzenie moze lepiej nauczyc sie gotowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delad
za ich glupote w przyjmowaniu obcokrajowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za................
1. pogodę 2. akcent to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
Pogoda nie zalezna od nich, akcent tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za osobne krany do zimnej i cieplej wody za przystanki obrocone tylem do ulicy: na busa musisz machac, jak machac jak go nie widzisz, nie widzisz bo siedziesz plecami do ulicy za brak koszy na smieci za wynoszenie workow ze smieciami wprost na ulice za waskie schody i malunie klatki schodowe za malunie mieszkanka z niskimi sufitami za idiotyczne mini plotki dookola domow za herbate z mlekiem ;) za ograniczenie ludzi: kiedys probowalam wytlumaczyc grupie doroslych ludzi, wsrod nich jeden ponoc \"ksiegowy\" że 2+2*2 rowna sie 6 a nie 8 - bez skutku za sikowate piwo za drogie papierosy za niewybredne komentarze wzgledem dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym za drzwi bez klamek po zewnetrznej stronie tylko z takim dzyndzelkiem do pociagniecia za klucze magnetyczne, ktore wciaz sie psuja ;) za antyposlizgowe chodniki, które po deszczu sa jak lodowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana na dobre
za akcent to ich ubostwiam, uwazam ze jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ze w pogoni za
"lepszym zyciem" zabiera co niektorym ta druga polowke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 100% zgadzam sie ze śmieszną... a od siebie dodam, ze nie lubię Anglii za to, że niewyksztalceni Polacy, którzy w Polsce nigdy nie pracowali wyjezdzają tam i wydaje im się, że są tam panem i władcą... uważają się za niewiadomo kogo, bo pracując na budowie stać ich na to czy owo i w Polsce chwalą sie czego to tam nie mają, ale nie przyznają się do tego jak tanie tam to wszystko jest, np. 6-letni samochód w pełnej opcji idzie kupić za miesięczne pensje, wiec czym tu się chwalić??? no jeszcze nie mozna zapomniec o rozbitych zwiazach i rodzinach, które są skutkiem tego, ze facetom tam na skutek kasy odbija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Murcielago już nie jestem w Anglii - wróciłam do Krakowa - mieszkałam w Londynie - za tyle samo rzeczy go lubiłam co nie cierpiałam :) pracowałam jako barmanka (standard ;) ), potem zastępca managera knajpy - w polsce pracuje w centrali banku jako tłumacz, a z wykształcenia też nie mam z tym nic wspólnego :) a Ty czym się zajmujesz? cd: za zasypianie i budzenie się przy dźwięku syren policyjnych za chleb z waty za jeden smak wszystkich mięs za taksówki których nigdy nie ma jak są potrzebne i za to że trzeba podać gdzie taksówka będzie jechać: a jak to podać kiedy klient wstawiony na pytanie \"Gdzie bedziesz jechać?\" odpowiada: Hoomee :) za tych turków, którzy się drą z drugiej strony ulicy, jak przechodzi polka za piwo ze sprajtem za wino z mineralną za kranówę w barach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kkkkkkkkkkkkkkkkkk >>> tak sie sklada ze gotuje w domu. jednak jesli marchewka z groszkiem wg przepisu babci zrobiona z angielskiej marchewki i groszku smakuje jak plastik to juz chyba wina marchewki nie? poza tym wezc pod uwage smak miesa, smierdzace kurczaki, wolowine jak podeszwa lub cukinie organiczna, ktora smierdzi folia ktora jest opakowana. zapewne ugotujesz z tego smaczny obiad :P:P:P typowe angielskie jedzenie tj. kielbaski z ciapa ziemniaczana, english breakfast itp sa NIEJADALNE i nie zostaly ujete w spisie tuczacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za debilne filmy
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chipsy vinegret za idiotyczne krany za wlaczniki do swiatla jak spluczki i za napisy dla idiotow typu look right, look left

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszna
@sephi :) zapomniałam o tych włącznikach :) hehe cd: za głos na ruchomych schodach: You are going down/up za głos w metrze, przypominający że jest gorąco i trzeba dużo pić :) za strzykawki na przystankach... (mieszkałam na Camden Town) za pomysł żeby 6 strefę, któa jest 3 godziny drogi od centrum wciąż nazywać Londynem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zupelnie
Kupuje jedzenie w m&s i w waitrosie i nie mam tego problemu z miesem. Ryby tez sa tam pyszne. Jezeli chodzi o warzywa, to jest podobnie. W polsce w wielkich supermarketach tez wszystko jest bez smaku. Ten kto ma warzya z dzialki to co innego. Ale nie kazdy ma dzialke i nie kazdy sadzi marchew na dzialce, podobnie z ogrodami tutaj. Moja tesciowa ma warzywa w ogrodzie , moj back yard niestety jest za maly. Odzielne krany???? Spotkalam sie z tym tylko raz kiedy mieszkalam w biednym kansylowskim mieszkaniu. Akcent?? Ja lubie akcent krolowej, uwazam ze jest the best. Natomiast akcent klasy robotniczej rzeczywiscie okropny. ludzie tak jest wszedzie !!! gdzie biedni a gdziebogaci jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszna
@nie zupełnie hehe :) heheh :) różnica polega na tym, że w Polsce dostaniesz na targu, w miesnym, w osiedlowym sklepiku w normalnych cenach smaczne warzywa i dobre mięsko - w Londynie nie :) co do kranów to wiesz... nie mieszkałam może na salonach... hehe ale nwet w pubach i barach są osobne krany :P i spłuczki na sznurek... cd: za spolszczone "mam dziś off'a ale jutro robię double'a... a tak wogóle wynajęłam piękny flat z garden'em" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tam nie przeszkadza
najgorsze to sie przyzwyczaic....ja dziadek do swojej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRE USMIALAM SIE. Ja nie lubie: -osobnych kranow - plytek w lazience polozonych w jednym rzedzie nad umywalka i t;lko po stronie wanny -wykladziny albo paneli w lazience (co za kretynski pomysl) C.D.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie widze topik rozrasta :D to w takim wypadku sprecyzuje swojego pierwszego posta tutaj brak wyobrazni: brak wyobrazni budowlanej- moze i ja baba jestem ale jakies podstawy budownictwa lyknelam w szkole i mysle raczej logicznie w przeciwienstwie do angoli(wszystko cholera jest prawie na odwrot) brak wyobrazni parkujacych na ulicach 😡 zwlaszcza przed wysepkami dla pieszych ze ledwo go wyminac 😡 brak wyobrazni tutejszych fryzjerek-no comment :o oooo w tej chwili nienawidze ze znow jest oberwanie chmury skrzypiacych podlog nienawidze te baterie w lazienkach bez mieszalnika to juz maskara (dobrze ze choc w kuchni mam mieszalnik) pewnie jeszcze na cos sie wsciekne w miedzyczasie i dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasistka
a Ja nie lubie kolorow !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie Anglia
kladzie wykladzine w lazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×