Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sokoli wzrok

za co nie lubicie anglii?

Polecane posty

Gość twoim zdaniem
to pewnie Polacy co przyjechali zaiwaniac za murzynow klada te wykladzine? to ciekawe bo we wszystkich domach tak jest nawet w tych co mieszkaja angole zreszta poloz sobie panele albo kafelki na pietrze gdzie podloga zrobiona jest z desek i "pracuje" przy kazdym kroku wtedy narzekaliby wszyscy ze nie cierpia wypaczonych i odlazacych paneli i popekanych plytek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
OKNA ktore zamiast do srodka pomieszczenia otwierają sie na zewnątrz przez co są usyfione bo tylko z drabiną od zewnątrz mozna je umyc!!co za kretynizm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
SCHODY tak wąskie że nie miesci sie na nich cała stopna i bardzo łatwo o wypadek we własnym domu...kolejny kretynizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-Londyn
ale pchac sie tam uwielbiacie i robic dla nich?beznadzieja,nie dosc,ze dostaniecei prace,to jeszcze narzekacie.Aj,polakom sie nigdy nie dogodzi,co za narod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
DRZWI bez klamek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
HERBATE Anglia slynie z herbat....naprawde w polsce sa one o wiele lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
SKLEPY w szoku byłam ze w takim kraju jak anglia dopuszcza się zeby małe sklepiki z żywnością były tak zasyfione....idąc ulicą i nie wchodząc do sklepu często urywało mi głowę o smrodu-CZY TAM SA SANEPIDY??? (byłam w Londynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
Ogólnie rzecz biorąc...w szoku byłam że Polska mimo ze jest o wiele biednejszym krajem jest pod wieloma rzeczami nowoczesniejsza i czystsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
WARZYWA I OWOCE ktore tracą swoją swieżość dosłowie w ciągu doby(jesli ich nie trzymasz w lodówce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
MC DONALD u nas błysk i obsługa wyszkolona na robotów... tam...syf a do tego obsługuja klientów jakby im się nie chciało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka2
Nie macie wrazenia, ze anglia to taka Polska tylko z lepszymi zarobkami?? Przeprowadzam sie do Francji, aby przynajmniej przebywac w przepieknym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka2
Mc donald w polsce to zadna atrakcja, chyba ze dla dzieci. To jest temat: za co nie lubicie angli. Nie porownujemy tutaj anglii z polska, a jak sie nie podoba to wypad z topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
Koniczynka wlasnie o to chodzi ze dla mnie anglia jest 100 razy bardziej zacofana od polski....roznica jest tylko w zarobkach...to jest na plus... Ja juz wrocilam do polski po ponad rocznym pobycie i nie chce tam wracac spowrotem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
koniczynka a czy temet jest o atrakcjach???dla mnie szokiem bylo jak zobaczy;am jaki syf panuje w mc donaldzie i o tym pisze.co sie tak czepiasz????kazdy moze pisac co mu sie podoba ..no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej pomyslcie za co was
w anglii nie lubia, albo czemu sie wam nie udalo w polsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettania
a niby na jakiej podstawie mamy ocaniac co nam sie tam nie podoba???chyba porownanai to najlepsza metoda zeby obiektywnie cos ocenic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-Londyn
w polsce sie udalo,ale sie znudzilo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy to złodzieje
za co nas nie lubia??? a no za to ze duża czesc polaków ktorzy tam wyjechali to nieudacznicy ktorzy szukaja tam szczescia...najczęsciej w parku na ławeczce z piwkiem w reku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka2
Nie czepiam sie ciebie, tylko bogini jakiejstam, bo napisala, ze w polsce mcdonal to atrakcja, co jest nieprawda. Zauwazyliscie, ze ludzie, ktorzy nie maja odwagi wyjechac z kraju, wypisuja na forach, ze ci co wyjechali to nieudacznicy?? Widze, ze frustracja bierze gore. Wiem ,ze sa pewnie ludzie, ktorzy nie maja ochoty wyjezdzaqc, ale oni takich bzdur nie wypisuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-Londyn
no wlasnie i dlaczego tak jest?ja wyjechalam,bo dostalam taka szanse,a ci co zostali w kraju beda mi ubliza,ze nieudacznik ze mnie mimo,ze jestem bardzo dobrze wyksztalcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy to złodzieje
koniczynka uspokuj l sie ok?co tak skaczesz? jestem w angli i widze jacy ludzie tutaj przyjezdzaja nic tylko płakac jak sie ich widzi czuja sie tutaj jak w domu i troche za duzo sobie pozwalaja NIE MOWIE O WSZYSTKICH ale niestety wiekszosc to takie sieroty wlasnie i jeszcze do tego nie umiejacy jezyka angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej pomyslcie za co was
tu nie chodzi o odwage ludzi, ktorzy nie wyjechali. poprostu wiekszosc tych ktorzy wyjechali nic w Polsce nie trzymalo. znam wiele osob, ktore nie skonczyly zadnej szkoly, nie mogly znalezc tu pracy wiec wyjechali, inni mieli dlugi itd. to nie sa flustracje, a raczej przymrozenie oka dla tych, ktorzy przeleciec do Polski za 100zl samolotem tluka sie straym roverem, aby tylko pokazac sasiadom, ze ich na to stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej pomyslcie za co was
zabraklo slowa: zamiast przyleciec samolotem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka2
jak mozna napisac "flustracje"??? Porazka po prostu. Faktycznie nigdzie nie wyjezdzaj. Ci co zostali probuja sami siebie przekonac, ze wszyscy co wyjechali szoruja kible, a to g prawda. Jezeli ktos w Polsce byl pijakiem, to w anglii nic sie nie zmieni. A jak znajomi w polsce dowiaduja sie, ze komus dobrze sie powodzi, to zaczyna sie zawisc i obgadywanie na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-Londyn
zgadzam sie z koniczynka,zawisc i brak kultury,plakac sie chce jak widze takich cwaniaczkow,co mysla,ze angole to idioci nie widza jak polacy ich traktuja.pracowalam kiedys w job center i pamietam,ze przyszedl do mnie taki jeden z drugim i on prace chce,bez CV,a po angielsku zero,dno totalne i wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość north london
czesc wypowiedzi jest zalosna,w Angli zle ,W polsce sie nei podoba.przebywac w Polkim otoczeniu to mozna sie nabawic depresji,WSzystko na "NIE"!!! To nas nas rozni od Anglikow dla nich szklanka wody bedzie zawsze w polowie pelna a dla Polakow w polowie pusta.JAk juz wole tez sztuczny usmiech na twarzy Anglikow niz to wasze wieczne zrzedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka2
jak chcesz to zaloz sobie temat: za co kochamy Anglie, nikt ci nie broni. Nie podoba sie, nie wchodz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×