Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sokoli wzrok

za co nie lubicie anglii?

Polecane posty

Gość but i never met you yet
Szukajcie a znajdziecie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze jej za to, że mój facet tam wyjechał, mnie tu zostawił i ma w yjebane...a ja nic złego nie zrobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma pracy, a jak jest to po 50-100 chetnych na 1 miejsce, wiec nie pierdol, ze szukajcie a znajdziecie...Poza tym wszedzie minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość but i never met you yet
Nie pierdole! Praca jest,ale trzeba sie starac o nia! Z takim podejsciem wcale sie nie dziwie ze masz lipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest praca? Jaka? Za ile? No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkjiuyh
za to ze sąsiedzi halasuja po nocach, ja nie mogę spac i nic z tym zrobić nie mogę. za to ze nie mogę im po prostu sposcic fp*****lu, żeby ich nauczyć ze w nocu się nie halasuje, zwłaszcza gdy się nad kims mieska. Halas typu bieganie bachorów o 1 w nocy, rzucanie czyms po podłodze, skakanie, czasem pranie, bo slychac jak wiruje pralka.....nienawidzę ich i chętnie zaje.balabym ich młotkiem....wszystkich po kolei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co tam siedzisz? ja p*****le, pojechac gdzies bo sie chcialo i narzekac, ze sie nie podoba :O to wypieddalaj w podskokach! trzyma cie tu ktos? jakby ktos przyjechal do mnie do domu i chcial mi p**********ic, bo mu mieszkancy mojego domu przeszkadzaja, to na kopach by wyjechal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkjiuyh
glupi ch.u.ju! po pierwsze to blok, a nie ze jakiś dom jednorodzinny, gdzie wynajmuje jakiś obskurny pokoik. po drugie, jak się mieszka w bloku, to się wie, ze inni ludzie tez tam mieszkaa i ze normalni ludzie w nocy spia, wiec się im nie halasuje. No ale ty pewnie jesteś jednym z tych polskich sk*****ysynow, którzy je.b.ia tchno lub inne gowniane hip hop 24h na dobe, urzadzaja biby i dra ryja bo im się cos wydaje i utrudniają zycie innym...tez takie polactwo się niestety do bloku w którym mieszkam sprowadzilo. takich ch.u.jow jak ty i ci moi sąsiedzi wsadzilabym na miesiąc do pomieszczenia, gdzie j***e myzyka non stop-taka której nie lubicie i wted poczulibyście patałachy jak to jest! boshe chron mnie od takich tępych capów z niedorozwojem mózgu...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie nie
za to ze miało być tak pięknie, aokazala sie taka lypa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogoda jest lepsza niz w polsce, chetnie uciekam z Polski tam na zime. chyba wiecej bym znalazla plusow w Anglii niz w polsce, bo np autobusy tansze i czesciej, pociagi nie smierdza, sa szybsze i czesciej. W barach przesiaduja ludzie w kazdym wieku. To, ze tam jest tak duzo roznych narodowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Za brak pracy 2. Za marne zarobki 3. Za wysokie koszty utrzymania 4. Za syf, brud i szerząca się biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO WRACAJCIE DO POLSKI - po co tam siedzicie skoro Wam tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w UK jest syf, ale w Polsce jeszcze wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koles od Orwella - racja. Jak ktos troche zna literature, historie i biografie samego autora, to sam zobaczy. Orwell nie krytykowal komunizmu, tylko....no wlasnie...councile, prole, brak edukacji, utrzymywanie gors populacji w ciemnocie na najtanszym zarciu...i ja tu mowie o Anglikach, choc oczywiscie niedoksztalcona czesc emigracji bez zadnych kwalifikacji jak najbardziej sie kwalifikuje pod skrzydla orwellowskiego panstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe rosa
za Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez za Polaków. Tyle choloty w jednym miejscu jak tutaj jeszcze nie spotkałam. Większość to robactwo. Szkoda ze firmy kontrolujące szkodniki nie maja jeszcze w swoich ofertach wybijania polaczkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko za rozpuszczone bachory :O Tego nie moge zdzierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×