Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorkowa

Jakie imię ładniejsze dla dziewczynki ?

Polecane posty

Propozycje są u nas takie: Zuzia, Julia, Maja lub Alicja...które waszym zdaniem najładniejsze dla dziewczynki ? Przy czym Tata obstaje przy Zuzi i Julii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Anna
Julia, Maja to imiona BARDZO popularne ktoś tak zawoła na ulicy i odwróci się połowa kobiet Zuzia także bardzo popularna, ale jednak mniej dopasujcie do nazwiska!!! a Alicja - ZNOWU POPULARNA :O , ale IMO najładniejsza Anna to najładniejsze imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia i Zuzanna, to na chwilę dzisiejszą jedne z najpopularniejszych imion w Polsce. Maja nie jest oklepana i pewnie długo nie będzie, a Alicja, to idealne imię dla małej dziewczynki i dorosłej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Anna
ale pokręciłam Alicja najładniejsze z wymienionych a Anna generalnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdd
Zuza koszmar :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anteczka
1 z tych jak dla mnie to zuzia, alicja,maja, julia w tej kolejnosci mnie osobiscie podoba sie natalia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena Aniela Gabriela
a może Tola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka-Smieszka
Zastanawiam sie jak to jest, ze gdy jakies imie staje sie modne to rodzice bezkrytycznie nadaja je swoim dzieciom nie zwazajac, ze bedzie to pietnasta Julia na podworku i dziesiata w klasie. Jakas paranoja! Zawolaj na ulicy Julia i zobaczysz ile dziewczynek sie obejrzy. Z Zuzanna jest troche lepiej, z Maja jeszcze lepiej, Alicja chyba dopiero "wchodzi" ale tez zaraz beda same Ale.... Tyle jest pieknych imion zwlaszcza zenskich a kobiety zero inwencji tworczej.... Wiec u sasiadki Julka u kolezanki tez, u kuzynki, i pietro wyzej i tej pani ze sklepu i na trzecim pietrze....Obled jakis...juz nawet nie trzeba pytac o imie, po prostu mowic "Julia" i bedzie trafione.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak juz jesttt
Julia jest popularna na równi z Oliwią, Nikolą i Zuzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja albo Alicja
Zuziek i Julek całe multum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_30
Najladniejsze to Alicja lub Maja. Zuzia i Julia-to obecnie bardzo popularne imiona. Jest ryzyko,ze jak za jaki czas zawolasz z piaskownicy swoja coreczke,to wraz z nia pojawi sie tuzin innych:) Poza tym na moja znajoma kazdy wola Zuzka,a to zdrobnienie nie podoba mi sie. Ja dla mojej coreczki zastanawiam sie nad imionami: Anna, Ewa lub Alicja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia
Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja i tak i tak
o matko!!! tylko nie Maja :O Alicja śliczne i Zuzia też Julia - obojętne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja i tak i tak
jejku - a ja znam właśnie kilka dziewczynek o imieniu Maja - więc myślę, że jest oklepane, a poza tym nieładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×