Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

widze ze chyba wszyscy sie wzieli do pracy bo jakas cisza zapanowala:) rapi-->>jak tam twoj wyjazd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie probuje cos robic ale jakos w ostatni dzien tygodnia mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dowcip:) Przychodzi Arab z wielbłądem do mechanika i mówi: - Panie, mój wielbłąd nie chce iść... Staje cały czas i się nie rusza po czym znów przejdzie parę kroków i znów staje... - Dawaj go Pan na kanał - mówi mechanik. Facet złapał dwie cegły i przywalił wielbłądowi w jądra... Wielbłąd zawył z bólu i pobiegł przed siebie. Na to facet: - Jak ja go teraz dogonię? - Dawaj Pan na kanał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie...ja juz uciekam do domku:) to widzimy sie tam o 18???? wilczek o ktorej bedziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dziś Was nie poznam i nie pogramy w bilarda, zaraz się zbieramy i jedziemy z Łodzi ech, udanego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy chwile czasu mam, na topik wchodze - chcialbym pogadac. Lecz jestem tu sam, nokogo nie obchodze - chyba trzeba... spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc z drugiej strony, przyznac musze - jest z tego korzysc niewielka... Bo tylko ja te cisze zaglusze ( gdy rozmowa zanikla wszelka ) i moge sie madrowac, rozwodzic.... (...lecz nie ze Szlemikowa ) i nikt nie jest w stanie mi przeszkodzic, a ja tymczasem - wygarne to i owo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tesknota - od Was wiesci czekam, o moim kraju ukochanym, bom na obczyznie ( lecz nie narzekam) - a tu... cisza targa moim sercem zblakanym. Bo Wy tak okrutnie - niestety powylaczaliscie swoje internety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz przyjdzie czas rozliczenia gdy staniemy przy bilardowym stole i ja niby tak od niechcenia wszystkich Was w te gre ooo.... ..........................................ogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu się dzieje do cholery????? To ja wracam a tu nikogo nie ma??? A gdzie ceremonia powitalna???? ona..30//-> wszystko dokładnie przeczytałam, widziałam ten tekst z marudzeniem Czyli uważasz mnie za waszą topicową malkontentkę???? Co za ludzie, ech.....i jak tu nie marudzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc o ...kuzwa:) jak tam wyjazd:) a z tym\"marudzeniem\" to tylko bylo takie droczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilardzik ok:) bylismy tylko ja , wilczek i rapi:) rapi troche nas podszkolil ale i tak to on wygrywal a nie my:) ale cos juz umiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, juz wrocilam:) rapi nie mialam do ciebie zadnego kontaktu a w piatek jak zjawilam sie o 18 w klubie to nikogo niestety nie zastalam;( czekalam do 18,30 i dalej nikogo nie bylo, dlatego pomyslalam ze zrezygnowaliscie z bilardu i wrocilam do domku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj oliweczka:) no wlasnie...my bylismy przed 19, kazdy z naszej trojki sie spoznil;( i stad to cale zamieszanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, o kuźwa - sorki za spóźnienie się z fanfarami, czekam na obiecane fotki:) szlemik - dzięki za zdjęcia, pozdrów Szlemikową:) oliweczka - wszystko przeze mnie, miałam być w piątek wcześniej, ale się zgubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, poproszę , rozpuszczalną, dużą, bo spałam tylko dwie godzinki... I duuużo mleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30//-> to jeszcze nic pewnego, ale prawdopodobnie. Powiedział, że nie puści mnie samej jak tam będą faceci:D Witaj stokrotko. Zdjęcia prześlę jutro bo zaraz muszę wyjść(przeprowadzka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kużwa...- nie puści samej, a jechał ze studentkami? Ach, ci mężczyźni... Ale to miło, że wpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×