Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

dla obudzenia was mam pewna dziwna zagadke:) Bylo cos i nic. Cos wyfrunelo oknem, nic wyszlo drzwiami. Co zostalo? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie, ale dziś pogoda... za to w pracy mamy imieniny Krzysztofa i jest ciasto i kawka :) na pytanie coś o sobie, odpowiadam, mam prawie 29 lat, pracuję, lubię karcianego tysiąca, kiedyś szarady i anagramy, powoli poznaję Łódź, ostatnio też z mężem próbowaliśmy swoich sił w bilarda :) no i przyłączam się do pytania jaka jest nagroda za zagadkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Strejowa - no wlasnie - dzisiaj Krzysztofa - musze zlozyc zyczenia bratu. I niech schlodzi jakies dobre piwko na moj powrot :)) W pokoju u mnie siedzi Krzysztof ale ciastek i kawki brak. Zaraz go opierdziele :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz go opierdzielilem, ale ma szczescie ze: 1. Byl wczoraj ze mna na piwku i nie ma sily sie biedaczek ruszyc po ciastka 2. Pochodzi z poludnia Polski, a tam (nie wiem czy mu wierzyc) wieksza wage przywiazuje sie do urodzin niz imenin Badz co badz ten jest usprawiedliwiony. Stejowa - piszecie sie na piatek na bilarda?? Wilczek zbiera zapisy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nagrody za zagadke, to przewaznie tym sie zajmowal szlemik- czyli prezes a poniewaz go nie ma to mamy jego zastepce i raczej z nim trzeba o tym rozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to ja sie pierwszy zapytalem co jest nagroda?? a teraz mam wymyslac nagrody?? dooobra... do wygrania jest samochod osobowy marki blizej nieznanej, ktory stoi u mnie na buirku... zwyciezce poprosze o dokonanie wyboru czy woli w wersji sportowej czy osobowej (osobiscie polecam sportowa) czas start - liczy sie pierwsza poprawna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio widze ze nie ma nikogo chetnego z rozwiazaniem zagadki:) wszyscy pouciekali i nikt nie ma checi nawet rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chcieliście nagrody, a tu proszę - nikomu sie nie chce zagadki rozwiazac. Dobra, zapamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam juz do domku, wszystkim ktorzy tu sa zycze udanego popoludnia i wieczorka rapi....nagroda nalezy sie usmiechnij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc - uśmiechnij sie. W koncu jest odpowiedz. Ale to nie ja wymyślilem zagdke wiec nie wiem czy porawna :p Ale uznaje. Jaką wersje nagrody wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wersja sportowa juz czeka na moim biurku na zwyciężczynie. Odbior osobisty czy wysyłamy poczta?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie trochę i już zagadka rozwiązana, ech, może załapię się na następną ;) a co do piątku, to jeśli nie wyjedziemy na weekend z łodzi, to bardzo chętnie przyłączymy się do spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zagadke:) rapi czy ty wymyslasz kolejna nagrode??? - Obok siebie stoi 5 domów, kazdy w innym kolorze. - W kazdym domu mieszka jedna osoba innej narodowosci. - Kazda osoba ma swój ulubiony napój, pali jeden gatunek papierosów i posiada okreslone zwierze. - Zadna z tych pieciu osób nie pije tego samego napoju, nie pali tych samych papierosów, nie posiada tych samych zwierzat. Pytanie brzmi: Kto ma rybe? Oto wskazówki: - Anglik mieszka w czerwonym domu. - Szwed ma psa. - Dunczyk pije herbate. - Zielony dom stoi z lewej strony bialego domu. - Wlasciciel zielonego domu pije kawe. - Osoba palaca Pall Mall ma ptaka. - Osoba w srodkowym domu pije mleko. - Wlasciciel zóltego domu pali Dunhill. - Norweg mieszka w pierwszym domu. - Palacz Malboro mieszka obok tego, co ma kota. - Wlasciciel konia mieszka obok palacza Dunhill. - Palacz Winfield pije piwo. - Norweg mieszka obok niebieskiego domu. - Niemiec pali Rothmanns. - Palacz Malboro ma sasiada, który pije wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kto wymysla zagadke ustala nagrody - nie ma lekko. W przeciwnym razie nie wzial bym udzialu w zadnym konkursie :)) wiec czekam na propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to ja spróbuję się nad nią pogłowić dopóki jestem jeszcze w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, rozwiazalem, sprawdziłem i sie zgadza. I słowo nie podgladalem, ale nie powiem kto ma rybe :)) A teraz sie napije... herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja utknęłam i coś mi nie idzie... może mózg mi się zastał po całym dniu w robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×