Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

dementuje wszelkie plotki - nie żenie sie ani nie wychodze za mąż :)) Po prostu mam urodziny... nie wiem czy sie cieszyc czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa - najwazniejsze ze sie mlodo czuje :)) a z drugiej strony to wlasnie nie wiem czy sie cieszyc czy plakac. Jeszcze kurcze zaczal deszcz padac wiec z roweru nici - chyba ide po piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniał mi się dowcip o logicznym myśleniu.... Spotyka policjant policjanta, który trzyma książkę w ręku.... --- Co to za książka ? ---- pyta pierwszy. --- Logika. --- odpowiada drugi. --- ....????? Co to jest logika ? --- znowu pyta pierwszy. --- To jest nauka o logicznym myśleniu, zaraz Ci wytłumaczę... powiedz np. czy masz akwarium w domu ? --- zaczął drugi. --- Mam. --- ucieszył się pierwszy. --- A zatem logicznie rozumując : masz dobre serce i lubisz zwierzątka i inne stworzenia, w tym również ludzi i logicznie myśląc lubisz kobitki .. tak na pewno lubisz kobitki, czyli jesteś w porządku facetem bez odchyleń. --- A rozumiem. Też sobie kupię taką książkę. --- odparł pierwszy. I tak pierwszy kupił książkę, spotyka go trzeci policjant. --- Co to za książka ? -- pyta trzeci. --- Logika --- odpowiada pierwszy i zaczyna od razu tłumaczyć --- To jest taka nauka o logicznym myśleniu, zaraz Ci wytłumaczę, powiedz tylko czy masz akwarium w domu.... --- Nie , nie mam --- odparł trzeci. --- Hmmm.??? W takim razie jesteś pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rapi ... chciałeś się wymigać na topiku. Dobrze że jestem czujny... Tego szampana będziemy się domagać w realu. Co do wieku , to gonisz mnie - bo mój kalendarz się już dawno zatrzymał. A tak naprawdę to nie zamartwiaj się, jesteś teraz bardziej dojrzałym mężczyzną. To tylko idzie Ci na plus. Nie martw się STARY. Myślę, że poznałeś mnie na tyle aby wiedzieć, iż nawet bez urodzin życzę Ci samych radosnych chwil i wszelkiej szczęśliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, no problem - jak chcecie to nawet dzisiaj zapraszam na szampana. Impreza na dzialce (marne szanse ze wzgledu na pogode) lub na miescie. Akurat dzisiaj zaczyna sie w Plocku najwiekszy w Polsce festiwal muzyki elektronicznej, ktorej nie lubie (za lekko powiedziane, ale po paru piwkach juz nie jestem taki anty). Jednak jako zjawisko kulturowe wart jest zaobserwowania - scena pewnie na wisle, zabawa na plazy, a ja na wzgorzu tumskim pod parasolkiem z piweczkiem... przyjezdzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi.... my jesteśmy cierpliwi.... i pamiętliwi.... poczekamy jak wrócisz do Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi....wszystkiego najlepszego......... czy dobrze zrozumialam???dzis wybieramy sie do plocka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka szkoda, że dziś mam zajęte popołudnie. Autokar byłby niepotrzebny. Samochodem to z 1.5 do 2 godzin. Ja lubię takie zwariowane pomysły. Ale pamiętajmy tę datę, za rok zrobimy repi-emu nalot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wybaczcie moi drodzy, w nieodżałowanym smutku opuszczam Was, myszą wrócić do obowiązków, które wyganiają mnie z chałupy czyli też od komputera. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was bardzo serdecznie...wczoraj niestety ze wzgledu na prace i oczywiscie fakt ze do dzis musza pojsc wszystkie wyplaty musialam siedziec dlugo w pracy rapi78 zycze Ci duzo zdrowka szczescia usmiechu na codzien:) Jakie złożyć ci życzenia by warte były twego westchnienia: Pieniądze - to nie wszystko Samochód - to złomu składowisko W urodziny twoje, życzę ci..... MIŁOŚCI I KOCHANIA aż do samego zwariowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli bym miala sie z kim zabrac to z checia bym przyjechala....ale z tego co zauwazylam to chyba szlemik nie ma czasu i reszta tez sie nie deklaruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) juz sie wykurowalem to moge z wami na te lipcowke a raczej moze sierpniowke sie wybrac:) rapi78, duzo szczescia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 ....cos wydaje mi sie ze po ostatnich szalenstwach raczej bedzie ciezko sie gdzies wybrac, chociaz chyba to co nieplanowane i zrobione w ostatniej chwili najbardziej wychodzi:) moze sie nawet zdecyduje:) ale narazie nic nie mowie:) nio i do tego nie znam Plocka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dowcipow na dzien dobry:) Do domu klienta apteki dzwoni aptekarz: - Dzień dobry, przepraszam, że pana niepokoje, ale zaszła pomyłka przy wczorajszym zakupie. - Taaak? A co się stało? - Kupował pan tymianek dla teściowej, a my omyłkowo wydaliśmy cyjanek. - No i jaka to różnica? - Cztery pięćdziesiąt. Siedza sobie ziec i tesciowa w pokoju. - Jakie to zycie krotkie - tesciowa zamyslila sie na glos - ledwo sie czlowiek urodzil, a tu juz umierac pora... - Pora, pora - przytaknal ziec. Rano w biurze: - Stary, skąd masz takie limo pod okiem?! - A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy \"ale zbaw nas ode złego\", to niechcący spojrzałem na teściową... Po latach spotkalo sie trzech przyjaciól z LO. Chcac, nie chcac rozmowa zeszla na tesciowe. - Ja - mówi ten z IVd który skonczyl medycyne - zalatwie gdzies cyjanek i dodam ku*wie do kawy. Ten po politechnice ( z IV c), zapodaje swój pomysl : - Wezme ku*wa pozyczke, kupie starej pipie Renault Clio i przetne przewody hamulcowe. Niech sie rozwali na drzewie,suka. Gosc z klasy sportowej, którego losy rzucily na AR, mówi : - A ja kupie dwadziescia tabletek Ibupromu, wezma to wszystko do geby, przezuje, zrobie z tego kule, wysusze ja w mikrofali, i zostawie na stole w kuchni. - Ale po co ? - pytaja koledzy - Wejdzie ta stara raszpla do kuchni, zobaczy kule i powie \" Ale wielka tabletka Ibupromu\". A ja wtedy wypadne z lazienki i pierdo.lne ja siekiera w plecy. Do lekarza przychodzi facet: - Panie doktorze od kilku dni mam ten sam koszmarny sen: po pokoju goni mnie teściowa z krokodylem. Nie mogę zapomnieć tego śmierdzącego oddechu, koślawych żółtych zębów... - No, to faktycznie wygląda bardzo groźnie - przerywa lekarz. - No właśnie. A krokodyl wygląda jeszcze groźniej. Noc poślubna, na piętrze mąż dobiera się do żony, a na parterze teściowa czuwa Żona krzyczy: - Oj Antek zaraz zemdleję! Z dołu teściowa: - Nie bój się Antek od tego się nie mdleje! Żona: - Oj Antek zaraz umrę! Teściowa: - Nie bój się Antek od tego się nie umiera! Żona: - Oj Antek bo zaraz się zesram! Teściowa: - Folguj Antek to się może zdarzyć Zmarła teściowa... Na ceremonii pogrzebowej zięć klęczy i tuli się do policzka teściowej... Żałobnicy znając napięte relacje zięcia z teściową podchodzą i pytają... - Widzę, że pogodziłeś się z teściową przed jej odejściem... - Nie, nie oto chodzi... jak sie dowiedziałem wczoraj, że umarła to piłem ze szczęścia z kumplami całą noc, a teraz mnie tak głowa napierdala a ONA taka zimniutka... Do sklepu wbiega facet i pyta sprzedawcy: - Jest cukier w kostkach??? - Nie ma! - Odpowiada sprzedawca - A jakaś inna, tania bombonierka dla teściowej? - Tato, tato, dzik zaatakował babcię!! - Jak sam zaatakował, to niech się sam broni. Przyjechała teściowa: - Otwieraj ty łobuzie, wiem że jesteś w domu, bo twoje adidasy stoją przed drzwiami! - Niech się mama tak nie wymądrza, poszedłem w sandałach! milego czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze nie znacie Plocka to pikus - wyjde po Was i Was oprowadze. Tylko sie zorganizujcie, ja uciekam - bede za jakies 3-4godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×