Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

witam wszystkich i dziekuje za dobra zabawe, zarowno na miescie jak i poza nim :p Relacji nie bede zdawal, bo nie chce byc powierzchowny, a w niektore szczegoly lepiej nie wchodzic :p o kuzwa - to dobrze ze nie bylo awantury :) marzanna - clubbing?? musisz przyjsc nastepnym razem to zobaczysz. Ale wierz mi, nie jest lekko... acha i jeszcze jedno - z dniem dzisiejszym podaje sie do dymisji, rezygnuje z funkcji viceprezesa - niestety nie jestem w stanie podolac i spelnic pokladanych we mnie nadzieji :P Nowego vice wbierzemy na nastepnym \"walnym zgromadzeniu\" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , Rapi, nie bądź taki skromny... Podołasz na pewno:D o kuźwa... - dziękuję za zdjątka A tak w ogóle to jeszcze raz dzięki za przywiezienie mojej wtorkowej zguby;) Nigdy więcej szpilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moi mili to jak bylo po wypadzie???? przepraszam ze sie nie odzywalem, ale uznalem ze skoro powiedzialem na topiku co powiedzialem i oczywiscie wszystkim zaszedlem za skore to raczej nie powinno mnie z wami wczoraj byc.....ale wyrazilem tylko swoje zdanie bo raczej nie potrafie zyc w takim swiecie gdzie jest demokracja ale tak naprawde jej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzanno podtopiona dopoki nie sprobujesz, nie bedziesz wiedziala tak naprawde czy potrafisz, a jak sprobujesz to czy cos stracisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba zaszedlem....jednej osobie...tak w kazdym badz razie mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt - wilczek byl bardzo dzielny - wogole wszyscy byli bardzo dzielni - a juz wyjatkowo Ci co pojechali nad jezioro i musieli sluchac mojego chrapania :p dlatego musze zrezygnowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris - odmienne zdanie i ostra krytyka mile sa tutaj widziane. No z tym mile to moze przesadzilem, ale nie masz co sie przejmowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska_stkrotka
krótki wykład z behawiryzmu Człowiek jest istotą stadną, w której jednostki łączą się w wieksze grupy. Zgodnie z prawem natury w grupie (stadzie) zaczyna się kształtować pewna hierarchia, na czele której stoi jest samiec alfa, będący jej przywódca (może też być oczywiście samica alfa :-D). To sa nasze pierwotne instynkty i niestety bardzo trudno je przeskoczyc. Dobra nie mieszam juz, chce tylko powiedziec, żebyśmy podeszli do wszystkiego z wiekszym dystansem i dozą humoru. A swoją drogą nasza grupa do niezły materiał dla socjologa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris69 - > o kuźwa... ma rację. Wymiana poglądów jest wręcz wskazana. W żadnym wypadku nie powinieneś obawiać się spotkania z nami:) Chyba że zniechęca Cię myśl o chrapaniu rapiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o chrapanie, bo ja jak wypije piwko to tez czasem chrapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, mnie się niestety nie udał... Po wtorku nie mogłam się dobudzić, nawet domofon nie wyrwał mnie za snu... Ech, szkoda, może odbiję sobie następnym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wilczek_29 ze ciebie nie bylo???to w takim razie chyba was tam malo bylo???? ja ostatnio zdalam sobie sprawe ze skoro sie z wami nie spotkalam to czasem mnie ignorujecie, dlatego wole sie nie zapisywac na takie wyjazdy do czasu spotkania z wami kris69, popieram cie bo chyba podobnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa ja pierdziele , co to za nowa stopka?i skad akurat sie dzis takie stwierdzenie u ciebie wzielo?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliweczka - -no co Ty, towarzystwo rozgadało sie o wyjazdach, dlatego inne tematy zeszły na bok. Może w takim razie spotkamy sie w niedługim czasie gdzieś w Łodzi, na jakieś małe piwo czy kawę? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... - stopka super:D I taka prawdziwa... oliweczka -> po prostu wreszcie spotkaj się z nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za piwko dziękuje, przynajmniej w najbliższym czasie... We wtorek wykorzystałam chyba limit do końca roku;) Kawka może być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×