Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

cześć, ja też jestem. Wczorajsze trudne spotkanie przełożyłam na przyszły tydzień, nie chciałam się stresować;) o kuźwa... -> skoro tak pasujemy do siebie, żałuję, że nie jesteś mężczyzną:P:D rapi... -> co (albo kto:)) Cię tak rozmarzyło? solamina -> mogłabyś podesłać mi na maila linka do tych stron, o których rozmawiałyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek - to w takim razie w przyszlym tygodniu po spotkaniu czekam na odpowiedz: latwic czy nie?? :)) a co mnie tak rozmarzylo... ech.. o kuzwa - a ja nie mam tego w pracy :(( ale zaraz sobie sciagne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczku _29, a konkretnie o ktorych stronkach mowilysmy? mam dzisiaj mały kociołek w domku bo zaraz wyjezdzam na zlot internetowych ksiazkomaniakow! Do wirtualnego widzenia się w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) coś cichutko tu na topiku po tym wyjeździe, urlopy się zaczęły czy każdy czymś zajęty? jejuuu, ależ mi się chce spać, tragedia... :( Rapi, a Ty zakochany? zakochani wzdychają i są rozmarzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 - nie zakochany tylko romarzony - a marzyc mozna o wielu rzeczach... ale sie wkreciliscie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha, no tak, staruszka pokornie wraca na topik :) chciałam zobaczyć czy tam coś się dzieje, ale wygląda, że wątek umarł zanim powstał rapi, teraz się wyperasz, niby nas wkręciłeś, a to my Cię rozgryźliśmy pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strejowa, widziałaś jakie tam mają o nas zdanie??:D skoro my jesteśmy dla nich wiekowi to muszą mieć po jakieś 15 lat:P:D pewnie go rozgryzłaś, tylko się przyznać nie chce:P Ale i tak wszystko z niego wyciągniemy:P:D Z nami nie ma lekko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kobitki - rozgryzlyscie mnie. Wlasnie na pietrze gdzie pracuje zainstalowal sie DHL - zatrudnia ok 100 mlodych i powabnych dziewczyn :)) dlatego tak sie rozmarzylem. Tylko szkoda ze kuchni nie mamy wspolnej :p :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! młode kuriereczki Ci w głowie :) idę zrobić coś do picia, bo już tyłek mnie boli od siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78, absolutnie nie wiem, o co chodzi, ale odpowiem najpóźniej w poniedziałek rano (aż się boję):D I po co Ci współna kuchnia? Nie lepsza byłaby wspólna szatnia?:P :D o kuźwa...-> naprawdę uznali, że jesteśmy wiekowi? Oj, nieładnie... Chyba zajrzę tam z ciekawości;) A to moje spotkanie w przyszłym tygodniu... ech, nie ma się czym przejmować, trzeba tylko do końca ukatrupić zmory przeszłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczku - nie musisz sie spieszyc, towar na razie jest na Slowacji :p jak bedzie w Polsce i jak sie zdecydujesz to dam znac. Ale nic nie objecuje :) o kuzwa - tej Twoj kochanek to kawal.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu tez bym tak zrobil :P a co do DHL\'a - to mamy wsolna palarnie :)) chyba ide zapalic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa, co się stało? przez tego \"kochanka\" ten dół? uprasza się o nie dołowanie się!! a co się dzieje ze Szlemikiem? zostawiliście go na wycieczce? bo nie dość, że wszyscy milczą, to i on się nie odzywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×