Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

czesc wszystkim no robotopik-->>>pierwsze twoje sprawozdanie ale za to jakie ciekawe...moze pozostali jak przeczytaja to dolacza do nas? niebieska...co sie stalo dzidziusiowi? szlemik-->>czy teraz przyznasz mi racje ze dobrze wybralam aby to robotopik napisal to sprawozdanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik -- jak miło :-) Mam nadzieje, że niedługo już do Was dołaczymy w \"realu\". Skoro już uciekasz, to spokojnej i relaksujacej pracy ci życzę z młodymi geniuszami :classic_cool: Robotopik - relacja rewelacyjna!! Nie trzeba było tam być aby poczuc atmosfere tego spotkania :-) A czy nieśmiało mogę poprosić o kilka fotek na maila? Jesli tak, to podam go przy nastepnym "wejsciu" :-) lece!! papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello robotopiku-> nic dodać nic ująć:) ona..30//-> wczoraj namęczyłam się, żeby powysyłać te zdjęcia do was i co?? nie chcialy do was iść! wróciły do mnie! Więc dzisiaj, zaraz po śniadaniu, zacznę ponownie wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) robotopik, bardzo fajne sprawozdanie :) zachęca zachęca do wyjazdów z Wami, tylko... :( :( tylko ja nie mogę jutro :( służba nie drużba. w ogóle liczę, że oprócz tych całodniowych wyjazdów będą i takie krótsze spotkania w naszym mieście, bo niestety moja praca jest taka, że nie zawsze w dni wolne mam wolne :( ech, przykro mi jakoś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , ostatnio mało aktywna jestem, to przez sezon urlopowy w pracy - udaję teraz trzy osoby naraz... robotopik - brawo, wyczerpujące sprawozdanie, małe uzupełnienie do relacji - zwierz ciężko zniósł błotne jedzonko, rozchorowało mi się biedactwo:( Szlemik - dziękuję za podjęcie działań zmierzających do zabrania obu psiaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie nic ciekawego nie znalazłam. W łódzkich pubach weekend zaczyna się od środy, więc dzisiaj lipa. Ale o ile dobrze pamiętam to niektóre lokale robiły właśnie 14 sierpnia wyjątki(z okazji jutrzejszego święta). Trzeba będzie się niestety rozejrzeć już na miejscu. Nie wiem z resztą co preferujecie. Karaoke odpada, bo nigdzie nie ma dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dziewczyny, dziś też się nie pobawię z Wami. jedyny w miarę spokojny dzień w tym tyg to czwartek, potem na weekend wyjezdzamy z Łodzi. buuu, a widzę, że się fajna zabawa szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... - jestem pod presją;) Znaczy się, boskie ciało, pełen makijaż i super ciuchy, tak? Może być cięzko... A bojóweczki, glanki i koszulka nie wystarczą? Ok, ok, żartowałam, postaram się... Jak rocznica, to rocznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strejowa, przykro nam, ze was nie będzie:( Może uda wam się następnym razem. Mamy wszyscy taką nadzieję:) Aha, niech ktoś weźmie aparat (ona..30//) :D W końcu taką rocznicę trzeba upamiętnić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×