Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

mogę zrobić kanapki... nie wymagajcie ode mnie cudów kulinarnych, potrafię tylko zrobić pizzę albo kulebiak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... - gdzie i o której dzisiaj? a, i nie martw się, ja miałam obcasy na nogach z osiem razy w życiu, łamię się na nich po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba juz nie wracam do domu, bo mi sie nie oplaca....oczywiscie zanim dojade to bedzie pozno.....to moge odrazu po pracy gdzies isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce dzisiaj z nami wyskoczyć niech się wpisuje na listę:D A dokąd idziemy?? To się chyba okaże na miejscu:) Plan jest taki, że wilczek ma dzisiaj pewną rocznicę, więc my zapewniamy jej dobrą zabawę:D Trzeba się wspierać:) Jeśli ktoś ma ochotę opić z nami rocznicę wilczka to zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dolacze dzisiaj do Was ok 19, no moze wczesniej :) co do jutra to szlemik pisal ze ma grila, wegiel i rozpalke mozna kupic na najbizszej stacji, cos na ruszt to moge kupic, jak bede wracal z pracy - tylko co?? jakies preferencje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... ja kończę za chwilę, czekam na smska:) Idę się robić na bóstwo, coby o kuźwa... nie zganiła mnie za brak obcasów:D Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe słysze magiczny ciąg wyrazów rocznica-opijać-zabawa... Piszę się na to....tylko na razie nie wiem co, jak i gdzie ale sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze 20, bo ja wczesniej chyba nie dojade moje autobusy jezdza co godzine;(i tak ok 20 powinnam byc kolo centralu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ona..30 widze ze nikogo tu nie ma teraz, więc my ustalamy godzine.... 20 koło centralu 2... roześlij wiadomość dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to ja wysle smski tym do kogo mam nr tel:) tylko pamietaj ze moj autobus moze sie spoznic.... a w ogole to wysle ci na maila moj nr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włanie dobry pomysł...jak przyjdzie to prześle Ci mój nr telefonu smsem będziemy czekać, aż nie przyjdziesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×