Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ona -- tak, chetnie sie z wami przejde na jakies piwko. Dobra, robie liste na dzisiejsze spotkanie, zbiorka o 18 przed Centralem 2: ona 30// wilczek niebieska_stokrotka o kuzwa (tu zalezy od sily przekonywania pozostalych kafeteriuszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz nam go opowiedziec:) wilczek kontaktowala sie z robotopikiem i tez chyba dzis bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry 🖐️ ;) Moj filtr komputerowy wyłapał słowa: spotkanie, piwo ;) wiec jestem i poprosze o wpisanie na liste wpiszcie mnie na liste :D wilczku...dzieki za zawiadomienie. Kiedy to pranie bo nie wiem czy wystarczy mi czystych skarpet do tego czasu?? :P ;) kuzwa...a w tym śnie to były tylko dwie osoby czy wieksza grupka :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskiej juz nie ma, ale w jej zastepstwie wpisuje cie na liste: wilczek29, o kuzwa ona niebieska robotopik czy sa jeszcze chetni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30 ...dzieki o kuzwa..uhuhu :D.....to teraz pozostaje wcielic to w zycie :P :D do zobaczenia 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepracująca mówi dzień dobry i też ucieka do.....innych obowiązków :D A co :) jaj wszyscy to wszyscy ,babcia też:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
ej co tutaj taka cisza?cos sie z wami stalo???czy topik juz padl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie sie jak zawsze udalo :)) pewnie dzisiaj kazdy zapracowany (tak jak ja), wiec taka cisza w eterze. Dobra zaraz uciekam na mecz, wiec dzisiaj juz mnie nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
ja tez zaraz znikam na meczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Potwierdzam spotkanie udane :), niesty dzisiaj praca wiec musieliśmy się dość szybko zwijać... Dobra ja tez udaje sie na meczyk...DO BOJUUUUU... DO BOJUUUUUU BIAŁO CZERWONI :D ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je tez potwierdzam, ze bylo milutko. Musialam wyjsc przed 22, ale reszta jeszcze dlugo (?) nienerwowo saczyla swoje piwka. ona -- fajny ten \"malpi gaj\", jak to nazwalas. szkoda, ze w lodzi takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki -- topik nie padl, tylko dzis nie bylo dyzurnego, ktory by wykazal sie siedmioma dwuzdaniowymi wpisami :-D (pomysl naszej vice-kierunio). Tu juz tak jest - jednego dnia zamieszanie, a drugiego - cisza :-) Moze juz wczoraj wygadalismy sie i dzis stad ta cisza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×