Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Gość luki_30
a to rapi 78 jest tym nygusem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, widzę stokrotko, ze zapomniałam odpowiedzieć na twoje pytanie. Otóż niestety było zbyt zimno aby wyskoczyć w moich szpileczkach więc niestety nie potrenowałam:( Teraz to już mnie raczej w szpilkach nie zobaczysz bo zimno:( A wtedy jak miałam to nikt nie miał aparatu, żeby upamiętnić mnie w nieco innym wydaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! rapi, rapi, wszedzie tylko rapi :-P O pojawil sie !!! :-D a gdzie jest robotopik, moze mi ktos powiedziec??? kuzwa -- to moze zalozysz szpilki na wilczkowa impreze? (miejmy nadzieje, ze pogoda sie utrzyma do piatku :-) wilczek - piatkowy wieczor jak najbardziej pasuje! luki -- jak widzisz, juz krai sie imprezka :-) enowa -- witaj na topiku, do zobaczenia w realu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ja robię listę na piątek wieczór. Proszę się wpisywać. Chętne ososby dostaną maila z dokładną godziną, miejscem i takimi tam dyrdymałami dotyczącymi spotkania:D LISTA 1) wilczek 2) kuźwa 3) ona..30// Kto dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska st. ja juz bylam na topiku w sierpniu:) a w realu ciezko bedzie sie spotkac z powodu mojego miejsca zamieszkania;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
widze ze 1 2 3 to stale bywalczynie imprez topikowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo halloo halllo tu ziemia do rapiego czy mnie slyszysz?? co z ta komorka pana k????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enowa - pan k. nie ma niestety komorki :(( powiem zeby dzisiaj wieczorem sie do Ciebie odezwal... luki - zgadzam sie do 1 oraz 3 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rapi, ale chodzi mi o fakt czy ta czesc która mu wysłałam dotarla? niech sie odezwie poznym wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rapi78 bedzie nr 5, nalezacy do stalych bywalców:) tylko nie mow mi ze jestem agresywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem ja moge byc nr 6:) LISTA 1) wilczek 2) kuźwa 3) ona..30// 4) stokrotka 5) rapi78??wpisałam rapiego bo tak wyczytalam z wpisow ona.. 6) /oliweczka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
LISTA 1) wilczek 2) kuźwa 3) ona..30// 4) stokrotka 5) rapi78?? 6) /oliweczka/ 7)luki_30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Niestety weekend mialem pracujacy wiec nie zagladalem na topik :( Ona...30 nie moge wysylac smsow na Twoja komorke, tzn. czasami moge a czasami nie :( chyba masz jakis problem Wpisuje sie na liste na piatek LISTA 1) wilczek 2) kuźwa 3) ona..30// 4) stokrotka 5) rapi78?? 6) /oliweczka/ 7)luki_30 8)robotopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) robotopik-->>sprawdz czy masz dobrze wpisany moj nr bo przed 48 powinien byc \"+\", stokrotka tez miała podobny problem jak do mnie dzwonila:) kuzwa-->>czy moja propozycja dotyczaca tego co wczoraj pisalam w smsie jest dobra??? /oliweczka/, luki_30 -->>mysle ze zapisujac sie na liste napewno przemysleliście ten fakt, bo jak zwykle okaze sie ze was i tak nie bedzie;) niebieska...-->>czy ty przychodzisz z mezem??? a tak w ogole co u strejowych, marzanny, solaminy, szlemika, krisa69 ??czy wy tez jestescie zainteresowani piatkowym wyjsciem z nami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! O widze, ze piatkowa lista imprezowa robi sie coraz dluzsza. Super! Mam tylko nadzieje, ze wszyscy sie pojawia!! ona -- nie wiem czy stokrotek bedzie, sa duze szanse, ze tak. robotopik -- zyjesz! no to cale szczescie ;-) malwina -- witaj!! na piatek szykuje sie jakies wyjscie, mam nadzieje, ze dolaczysz! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska-->>wysłałam CI maila jesli chodzi o to o czym mi pisalac kuzwa-->>przeczytałam twojego maila i wysłałam Ci to o co mnie prosiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×