Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

wskazówka... szkoda, że Wilczek... nie bierze udziału w zabawie. a zatem Dąbrowa - tylko gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjęcie robiłem z samochodu, bo deszcz padał. A zatem obiekt jest bezpośrednio przy ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, jeśli się pośpieszyłem - ale minęło 35 minut od zadania pytania. Myślałem, że nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punktacja o kuźwa.........18 p ona...............14 p stokrotka.......10 p solamina..........7 p marzanna........2 p zostały dwa pytania po 5 punktów, wskazówka--- tylko niektórzy widzieli to tylko raz, albo i nie bo tak byli zaślepieni swą....... http://szlemik.wrzuta.pl/obraz/91sFClIaRG/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziecie chcieli dogrywkę, tzn. bawić się dalej - to powiedzcie, bo ja mam o wiele więcej zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję stokrotko, fajnie by było - gdyby każdy miał w domu internet, wówczas praca by nie przeszkadzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stokrotko poczekaj , za 15 min będzie ostatnie zdjęcie -- na pewno Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podaje odpowiedzi do powyższego pytania, pomyślcie jeszcze. Aby jednak nie było nudno - podam ostatnie pytanie, również za 5 punktów.... Gdzie to jest ? http://szlemik.wrzuta.pl/obraz/shjmMPY1SA/ dotychczasowa punktacja o kuźwa...............18 p ona.....................14 p stokrotka.............10 p solamina................7 p marzanna..............2 p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie jest w parku koło ZOO Jak będziecie chciały - to podam odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje nie podawać odpowiedz :) do jutra jutro tez jest dzien a i dodatkowo ci co tu moze zajrzą też będą mieli jakąś szanse:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli na ostatnie trzy pytania nie zostaną podane prawidłowe odpowiedzi, to zwycięzcą zostanie.... o kuźwa.......... z 18 punktami w dalszej kolejności są... ona................z 14 punktami stokrotka........z 10 punktami solamina..........z 7 punktami marzanna........z 2 punktami. Szkoda tylko, że nie wszyscy mogli brać udział. Może innym razem będziemy mieli więcej szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa.... pozwól, wstrzymam się z komentarzem - aby inni też mieli szanse (wyjątkowo), lecz myślę, iż nikt nie odbierze Ci prowadzenia. Gratuluje. Małe podsumowanie. Trochę brakuje do 7 stron, jest mi przykro........ ......zaraz, zaraz - to miało być 7 wpisów dwu zdaniowych, ale dałem czadu. A poważnie, wpisów jest dużo - nie dlatego, że jestem chytry i nie chce postawić Pani Vice piwa. Chciałem zainicjować coś innego. Nie wiem, na ile mi się udało. Trochę byłem nieudolny. A to dlatego, że jeszcze nie umiem posługiwać się biegle tym wszystkim. Bo ja jeszcze jestem młody i nie zdążyłem się nauczyć. Za wszelkie niedociągnięcia - przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. podsumowania. Dzisiejszy dyżur będę kończył, ponieważ muszę grzecznie iść spać. W nocy siadam za kierownice, zresztą jutro też. Dziś starałem się trochę więcej pisać - na zapas. Bowiem za tydzień rozpocznie mi się praca na pełnych obrotach i moje wystąpienia będą tu sporadyczne. Aż do wakacji. Taka praca. Zatem na dziś dziękuję wszystkim i mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dziękuje za zabawe :D A jedno ze zdjec było robione na ul Matejki (wydział zarządzania?) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×