Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

rapi -- no niestety nie mam takich zdolnosci, nawet jakbym chciala :-D szlemik -- mam wlaczony podglad wrzuty i widze jak dodajesz nowe zdjecie, czy to takie straszne? A jak sie nazywa ten pomnik, bo wydaje mi sie, ze wlasnie \"pekniete serce\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka... Radogoszcz jest na Bałutach, ale ten pomnik jest w innej częsci Bałut. Pytanie dotyczy - przypomnę - nie tyle nazwy, co miejsca, Gdzie to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 punkty dla stokrotki za Park Moniuszki (tylko że BUŁ jest chyba na Matejki). PUNKTACJA ona............14 p o kuźwa.......13 p stokrotka.....10 p salomina.........3 p marzanna........2 p zostały 4 pytania po 5 punktów każdy, za 5 minut będzie następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderwano mnie od przedniej zabawy ...wrrrrr... Popiersie Moniuszki stoi w parku kolejowym, czyli w parku Moniuszki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko... ale my jesteśmy z tym Moniuszko przy dworcu Fabrycznym, do BUŁ-y jeszcze ze 2 kilometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nie są ptaki ktorym jacyś wandale urwali głowy przed filmówka ?Róg Łąkowej i Mickiewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko... Ty dostałaś punkty za Park Moniuszki, nie za BUL-e, ale podzielam Twoje zdanie Solamina podała najbardziej wyczerpującą odpowiedź. punktacja ona.............14 p o kuźwa........13 p stokrotka......10 p solamina.........7 p marzanna.......2 p a co z łabędziami z godziny 14.40 i nie jest to ul. Łąkowa (zupełnie inna dzielnica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×