Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witajcie 🌼 Rapi to ustalmy, że masz po prostu u mnie piwo :):) Nie będę się ośmieszać próbując sił w walce z Tobą :):) Stokrotka 🌼 Wilczku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiczku - alez oczywiscie ze znajduje sie to w Plocku. Jest to cos zwiazane z edukacja... Bezimmienna - nie ma lekko, tak za darmo bez walki wygrac piwo... eh... zreszta kto powiedzial ze ja umien grac w bilard... fakt widzialem na eurosporcie jak to sie robi ale w praktyce bywa roznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) bez obaw - Rapi to dżentelmen i daje fory:D udaje, że nie widzi błędów, macha ręką na faule... Ale i tak wygrywa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,ok...konkurs jest ustawiony :-D ale rapi tak pragnal tego piwa, ze nie mialam serca .... wybaczcie :-) a swoja droga jak znasz odpowiedzi Rapi to tylko swiadczy o tym, ze dobrze znasz swoje miasto. Ale poczekajmy moze ktos udzieli odpowiedzi ..... (hmmm, na drugi raz musze byc choc troche bardziej przebiegla, bo teraz nie wyszlo..:-( wilczek -- nie lam sie, jestesmy z Toba. A widzisz, opuszcza Cie kolejna rzecz, ktora Cie laczyla z Sama Wiesz Kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podpowiedź:) Próbuję: 1) przedszkole w Płocku, sławne, bo uczęszczał do niego Rapi 78 2) szkoła podstawowa w Płocku, sławna z tych samych przyczyn 3) szkoła średnia w Płocku, wiadomo, dlaczego sławna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko - Sam Wiesz Kto... Podoba mi się:D Zaczynam dostrzegac pewne podobieństwo:P:D Od razu mi lepiej:D:D:D Dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek -- dobrze, ze sie usmiechnelas :-D A Małachowianka to rzeczywiscie szkola. Na pewno jest znana z tego, ze jest najstarsza, nieprzerwanie dzialajaca szkola srednia w Polsce. A czy Rapi do niej chodzil?? TO tylko on wie :-D (moze nam powie? ;-) Bezimienna -- moze zapodasz jakis konkurs?? I nie wierz w to, ze rapi nie umie grac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w cyrku
nucił "wlazł kotek na płotek":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, że śpiewają, chodza też po drzewach... Nie występują w Australii... Mieszkają na wyspie... No właśnie, jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELP!! sorki, ze tutaj o to pytam, ale moze ktos mi podpowie. Jaka jest komenda w unixisie (mailixsie, czy jak to zwal..:-) na usuniecie wszystkich listow ze skrzynki pocztowej. Dotarlam, ze jeden list usuwa sie wpisujac \"d\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie chodzi o Nowa Gwineę. Ale czy tam sa spiewajace psy?? Hmm. nie wiem, nie bylem, nie wiedzialem, nie znam sie, ale moze piwko wygralem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapi - gratuluję!:D:D Dokładnie stworzonko nazywa się \"Śpiewający pies z Nowej Gwinei\", jest dzikim psem, potrafi śpiewać - wyje, modulując głos, naprawdę chodzi po drzewach, w ogóle wygląda trochę jak skrzyżowanie psa z kotem:) Wygrałeś piwko, chylę czoło, pytanie było wrednie tendencyjne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×