Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Cześć, o kuźwa... Jak mogłaś zdradzić naszą niespodziankę?:P:D Przecież sama obiecałaś w sobotę, że odtańczysz tradycyjny taniec khmerski w kambodżańskim stroju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... wydaje mi się, że tyle samo, co ja;) A to oznacza - nie za dużo, tylko akurat tyle, ile trzeba:P:D W końcu dużo jeszcze zostało...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Wybaczcie moi drodzy, ja tylko na chwilkę w/s organizacyjnych. Nawet nie mam czasu aby dokładnie i z należytą uwagą poczytać wpisy. Ale taki już mój los. Lista startowa na II Topikowy Turniej w Bilarda w dniu 10 listopada. 1-- Stokrotka... 2-- Marior (Stokrotko nie potwierdziłaś) 3--szlemik 4--Paola... 5--O kuźwa... 6--Bezimienna.. 7--Rapi... 8--Wilczek.. 9--Strejowa.. 10--Strejowy.. 11--.... Lista jeszcze otwarta, przy 3 stołach może być nawet turniej na 14-16 osób. Na dniach dzwonię i rezerwuję cały klub. Nie wtajemniczonych - wtajemniczam : koszt szacunkowy od osoby ok 15 zł. Jeszcze raz proszę o wybaczenie mojej nieobecności. Z życzeniami wszelkiej szczęśliwości... ................szlemik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Stokrotko... ja dopiero pójdę na bardzo szybki obiad. Ona..30// Na turniej chyba wrócisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie sie nie zapisuje, bo niewiem co wtedy bedzie i czy przypadkiem nie bede miala dnia zajetego jak wroce to wszystkiego sie dowiem jak narazie to moj szef non stop do mnie wydzwania i daje mi jakies prace do wykonania--fajne zwolnienie lekarskie mam(no i dodam ze on nie wie ze jestem jeszcze w anglii) mysle ze email ze zdjeciami dotarl do wszystkich zaintersowanych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola_79
O rany kochani nie próżnujecie ..a mnie tylko chwile nie było;) Czy dla niewtajemniczonych powiecie gdzie jest ..turniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paola z tego co wiem to turniej odbedzie sie na wilenskiej w klubie 9tka, jak dobrze pamietm nazwe wczesniej juz tam kilka razy bylismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// Dziękuję za niespodziankę z Londynu. Szef wydzwania !! Ale się zdziwi jak dostanie - r-k telefoniczny. Paola... To jest mały sympatyczni klub i również sympatyczni właściciele, na Wileńskiej 38 (jeśli dobrze pamiętam). Mają swoją stronę internetową, wystukaj na googlach \"Łódź Wileńska 38\" i znajdziesz ich stronę. Ona.. ma świetną pamięć, faktycznie nazywają się \"9tka\" czy \"9-tka\" a może \"dziewiątka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Komu kawy bo ide wstawiac wode?? :)) Niestety ciastka do kawy brak :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co u was dzis taka cisza??? gdzie sie wszyscy podziali??? no i oczywiscie w weekend znowu malo osob??? dzis bylam w BLUEWATER, normalnie centrum robi wrazenie:)manufaktura sie przy tym umywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×