Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Kochani mam do Was olbrzymią prośbę Jako ,że zdecydowanie lepiej ode mnie /starszej bądź co bądź osoby/ znacie geografię łódzkich knajpek podpowiedzcie.. Gdzie w sobotni wieczór listopadowy(w miare blisko dworca Łódź fabryczna) można zaprosić około12 osób, żeby było miło i w miarę tanio. Ja jestem ciemna jak tabaka w rogu, a mam zorganizować cos w rodzaju zlotu rówieśników i nie chcę najeść się wstydu . Pomóżcie.....proszę Aha, nie powinna to być luksusowa restauracja no i pijalnia piwa też nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniala i nasza najlepsza kuzwo, czy ten tydzien wszytskich obowiazuje??? sliczna stokrotko, jezeli chodzi o tate gallery to mam gdzies tez takie zdjecie ale oczywiscie na nim jestem rowniez ja dlatego to bedzie do pokazania jak sie spotkamy:) solaminko takie miejsce blisko dworca fabrycznego to moze bagdad cafe na jaracza 45???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga solaminko, oto opis bagdadu: \"BAGDAD CAFE to z pewnością nieustannie od wielu lat najbardziej klimatyczne i tolerancyjne miejsce w Łodzi, klasyka na rozrywkowej mapie Łodzi. Ulokowany w zabytkowej willi fabrykanta Stillera był pierwszym lokalem postsocjalistycznej Rzeczypospolitej. \" Ależ jestem uczynna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to będzie w 1 grudnia czyli w andrzejkowy weekend i obawiam się ,że może być tłoczno Sama myślałam o karczmie \"raz na wozie\" na rewolucji albo podobnej w tym stylu, ale nie wiem czy to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam najwspanialszych forumowiczow :)) solamina - co do karczmy \"raz na wozie\" to nie wiem jak tam jest bo nie bylem, ale w Bagdad Cafe bylem i rowniez polecam. ona..30// - jak mija urlop?? Poprosze o jakies zdjecie z Londynu :)) kuzwa - wiedzialem, ze wrocisz... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaminko kochana-> Co do \"Raz na wozie\" to nie wiem bo nigdy tam nie byłam. Wiem tylko, że jest tam zdecydowanie więcej miejsca niż w bagdadzie. Tak jak ona..30// pisała, najlepiej zarezerwuj wcześniej stolik bo nawet tam może być ciężko w taki wieczór:) słodki rapi78-> nie wiem czy to określenie jest dobre dla faceta, ale co tam:) więc rapi78, wiesz że Cię nie opuszczę, bo jesteś jafantastyczniejszym facetem jakiego znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi chyba zdjecia juz wysylalam wszystkim zainteresowanym?? no chyba ze nie dostales??? a reszta bedzie do wgladu jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mądry niesłychanie, najpiękniejsze mam ubranie.... ...................................... ...Mam buty i kurtkę nową, i koszule kolorową. Moja żona jest wspaniała i męża ma ideała. A jeszcze ten Jej mąż jest przystojny wciąż. Ma umysł nieprzeciętny i do pomocy bardzo chętny. Wiem ci mówię, bardzo go lubię, jest skromny na swój sposób i nie lubi rozgłosu. O kuźwa...... dziękuję, bardzo mi ulżyło na sercu gdy wyjawiłem Wam całą prawdę. To jest twój kolejny świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wspanialym topikowiczom ulubiona nasza vice sprawila wszystkim fantastyczna niespodzianke, dzieki temu kazdy moze napisac najwspanialsze rzeczy jednak piekno zawsze jest najlepsze na swiecie zatem zycze wszystkim wspanialego pieknego slonecznego i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------OGŁOSZENIE-------------- Kuźwa wspaniała poszukuje taniej kawalerki do wynajęcia. Najchętniej na Bałutach bądź Śródmieściu. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o kontakt mailowy:) Dziękuję:) Wspaniałego dnia życzę🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj ruch...... Moi kochani zbliża się ten wielki dzień wspólnej imprezy bilardowej i nie tylko. Klub na Wileńskiej został zarezerwowany na 10 listopada od godz. 14.00 do końca dnia. Co prawda jest to sobota i w klubie jest ruch, lecz właściciele byli tak mili i zrobili wyjątek - cały klub nasz. A przypomnijmy - są 3 stoły bilardowe, przy których rozegramy turniej. Dla niecierpliwych - są też rzutki, karty i piłkarzyki. Dla spragnionych napoje wszelakie a i dla głodnych jest ten klub też przygotowany. Fotele i stoliki dla wygody. Ale nie to jest najważniejsze - najważniejsze jest to, że będziemy razem. Oczywiście będzie niespodzianka, co prawda tyci-niespodzianka ale robi wrażenie. Poza tym przypomnę, że w klubie tylko dla naszego użytku leży profesjonalny składany kij bilardowy. Kto zasłużył aby nim grać ? Zgłaszajcie kandydatury. Jeśli chodzi o nagrody, wypowiedzcie się.. Czy wykładamy parę złotówek od osoby i ja coś wymyślę (lub ktoś inny), czy darujemy sobie ten element. Oczywiście rozliczenie dopiero na turnieju. Na pierwszym turnieju były trofea, bowiem mieliśmy jeszcze kasę, a teraz kasa pusta (taki w tym kraju obyczaj). Przypomnę listę startową... 1--Stokrotka... 2--Marior (Stokrotko ?!) 3--szlemik 4--Paola... 5--O kuźwa... 6--Bezimienna... 7--Rapi... 8--Wilczek... 9--Strejowa... 10--Strejowy... 11--.... 12--.... Lista otwarta, kto się jeszcze nie wpisał a chciałby -to proszę na forum się zgłaszać. Czekam na dalsze kandydatury lub pytania. A mnie jak się jeszcze coś przypomni - to potem wpisze. Zapamiętajcie -----> 10 listopada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie najwspanialsi Lodzianie! Dzis nowy dzien, caly pelen nowych mozliwosci!! szlemiku -- nasz najzdolniejszy i najwspanialszy topikowy poeto! Serdeczne dzieki za zaangazowanie wlozone w przygotowanie turnieju bilardowego! Dla tych co nie byli na ostatnim, powiem, ze warto byc i piwo pic, przy okazji pomacahac troche kijem :-) Jesli chodzi o uczestnictwo marriora to prawdopodobnie go nie bedzie bo pracuje (tak mi wychodzi z wyliczen, ale jesczez to sprawdze) w zwiazku z powyzszym ja mam juniora na glowie i...byc moze pojawimy sie razem ! (to bedzie taki eksperyment, dobrze, ze do domu blisko :-D) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mądry, śliczny i cudowny wilczek wita Was po krótkim, acz intensywnym urlopie:) Kużwo wspaniała - idealnie wpasowałaś się z \"Tygodniem Narcyza\" w moje potrzeby, dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mysie-pysie:D dopiero co otworzyłam swoje śliczne oczęta i kieruję swoje piękne stópki do łazienki a potem moimi bossskimi rączkami zrobię sobie najsmaczniejsze na świecie śniadanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiska_stokrotka
o przepraszam marzanno zlota i piekna, na topiku moze pierdzielic tylko kuzwa..i to tez nie w tym tygodniu!! :-D kuzwa - nasza droga, jedyna i niepowtarzalna koleznako, jak tam twoje sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzanno prześliczna jak cudownie, że się pojawiłaś:) stokrotko-> właśnie jem najsmaczniejsze śniadanie na świecie:) popijam napój o przepięknej barwie kawy z mlekiem:) a przed sobą mam cud techniki czyli mój laptopik i mogę rozmawiać z najbardziej interesującymi ludźmi na tym globie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczęta wybitnej urody! I wy, bosko przystojni panowie! Czy ktoś z Was, najmilsi forumowicze, będzie jutro bawił się w Deko na cudownym niewątpliwie koncercie? Wspaniała kuźwo, mogę rozejrzeć się za kawalerką w moich pięknych, zielonych okolicach;) Ach, ilekroć spojrzę w lustro, nie mogę nadziwić się swojej piękności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×