Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam niedzielnie 🖐️ Pogoda taka za oknem, że można złapać depreche :( Gdzie polska złota jesień się pytam? solamina...interesujacy filmik o Łodzi, fajnie zobaczyć jak się kiedyś żyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam depreche pogodowa to sobie puszczam Loitume z selerem i po kilku minutach chichotania zdecydowanie mi lepiej :D.A dzisiaj sobie latam po necie szukając staroci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyzur trwa,ale skoro nikto nie je doma to sobie sama dowcip wkleje: zagadka:Auto skręca w prawo. Która opona sie najmniej zużywa? odpowiedź pozniej (no chyba .ze ktos zgadnie), musze mieć zdanie w zapasie \"))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz na dobranoc bajka z morałem dedykowana naszemu naczalstwu! Pewnego dnia bardzo zapracowana sowa postanowiła nic nie robić zarówno całe noce jak i dnie. Była po prostu przepracowana. Pomyślała sobie, że będzie się opierdalać. Siadła zatem zmęczona na gałęzi drzewa, jedno skrzydło założyła sobie za głowę i odpoczywa wymachując jedną nóżką. Nagle biegnie sobie ścieżyną zając: - Co robisz sowa? - Nic. Opierdalam się. - A to tak można? - A nie widać? - To ja też będę się opierdalać! Położył się zajączek pod drzewem. Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i wymachuje nóżką. Przebiega drugi zając: - Co robisz zając? - Opierdalam się. - A to tak można? - A nie widać? - No widzę, widzę! To ja też będę się opierdalać! Położył się zajączek koło pierwszego zajączka. Leniuchuje. Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i macha nóżką w powietrzu. Nagle zza drzewa wychodzi wilk. Zjadł jednego zająca, zjadł drugiego zająca oblizał się. Spojrzał do góry i pyta sowę. - Hej sowa, Co robisz? - Opierdalam się! - A te dwa zające też się opierdalały? - A jakże. Wilk chwile pomyślał i do sowy: - No widzisz sowa tylko Ci u góry mogą się opierdalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ktoś mi powiedzial, ze masz chlopaka, ktory wyglada jak moja dziewczyna z ktorą byłem w lutym zeszlego roku\" .....O KUZWA! :D Ale smętnie...za oknem i na topiku :-) To na rozruszanie towarzystwa wrzucam coś mało ambitnego, ale powodujące stany rzucawkowo-podrygujace (przynajmniej u mnie :-D http://ozi1.wrzuta.pl/audio/cY9TV8yV8F/ Hooopsa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. solamina.... Historyjka świetna. A i filmik super. Jak jeszcze gdzieś znajdziesz podobne archiwalne materiały to zamieść je tutaj. Nie wiem jak inni, ja nieraz staram się wyobrazić sobie jak tu czy ówdzie wyglądało w dawnych latach. Zwłaszcza gdy widzę stare dworki, moja wyobraźnia cofa się do ich lat świetności, gdy tętniły życiem. ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Przypominam do rozpoczęcia zabawy pozostało.................. ................................................................95 minut. Wcześniej jednak wyjawię prawie całą prawdę, zasady, i takie tam .... ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za zabawę można wymyślić na topiku ? Nie może to być gra w karty, zabawa w chowanego, itd.. itd Może to być teleturniej, ale jak wspomniałem wcześniej nie będzie to teleturniej z wiedzy encyklopedycznej. Tym razem liczyć się będzie przede wszystkim spostrzegawczość, oraz szybkość i spryt. Nie mam pojęcia, czy to co przygotowałem będzie trudne czy łatwe. Okaże się po zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam zycze wszystkim milego dnia i znikam do pracy... jak tylko bede miala chwile to na pewno sprobuje sie odezwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawa zaczyna się o 11.00, ale nawet gdy ktoś włączy się o 12.00 - będzie miał szanse na zwycięstwo. Za każdą poprawną odpowiedź będzie można otrzymać 2, 3, 4 lub 5 punktów, w zależności od stopnia trudności. Jeżeli kilka osób poda poprawną odpowiedź, liczy się tylko wpis najszybszy. Przy dwóch jednakowych czasach - obie odpowiedzi są premiowane. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Z O S T A Ł O - - - 55 minut. #################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde pytanie będzie zaopatrzone zdjęciem, wykonanym przeze mnie. A zatem będą linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ok.15 minutach od chwili zadania pytania, jeżeli nikt nie odpowie poprawnie -- podam prawidłową odpowiedź i następne pytanie. Co jakiś czas będę wpisywał listę osób z punktacją. $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Zostało --- ok. 40 minut. %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
witojcie.... prosto ze slowackich tater przesylom pozdrowienia hej dla kazdego topikowicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry od samego ranka niestety zaczal sie rok szkolny i popraweczki, niestety przez to mam mniej czasu na bycie tutaj z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
czesc malwinka co u ciebie? jak wrocilas wczoraj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki_30 i malwina_28 Witajcie i zostańcie, zapraszam do zabawy, która się zacznie za ok 37 minut. Przeczytajcie moje dzisiejsze wpisy - to wiele uprości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki luki wrocilam bez problemu, dzis tylko nie chcialo mi sie podniesc z lozeczka:) ale wyjazd udany a co z innymi?pisali Ci cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
dzieki szlemik ale niestety trzeba wziac sie za prace dlatego moze zajrze od czasu do czasu ale nie obiecuje a jesli chodzi o takie zabawy to juz z tego wyroslem ale zycze udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kris... Powstawiaj wszystkim zaliczenia i masz wolne, przecież to takie proste. Dołącz się do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
niestety Malwinko nikt jeszcze sie nie odezwal, ale sadze ze dojechali ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście udział w zabawie nie jest obowiązkowy. Pierwsze pytanie pojawi się za ok. 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ujawnię czego będą dotyczyły pytania. Na każdej z fotografii będzie obiekt, który znajduje się gdzieś w Łodzi. Niektóre z tych obiektów mijaliśmy dziesiątki razy, a może i setki , albo jeszcze częściej. Zadaniem uczestnika będzie podać miejsce przy którym ten obiekt się znajduje -- nazwę ulicy, parku, ... i.t.p. Gwarantuje osobom mieszkającym w Łodzi od niedawna, iż również znają te miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×