Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

cześć :) proszę dzisiaj bez agresji! :D ;) zjadlam sniadanie i póki co uciekam z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szlemiku:D To zamieszanie dedykujemy Tobie, przynajmniej po tej robocie masz jakąś rozrywkę:D Jak widać, nie każdy posiada poczucie humoru, no cóż...:) strejowa witaj Piątek wieczór macie wolny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D ona...30//, odezwij sie, proszę... marzanna...-> czekamy, zapraszamy:D o kuźwa...-> no cóż, taka praca, czasem trzeba odpokutować swoje szlemiku, tylko nie wpadnij w pracoholizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:D Właściwie zawdzięczam to Wam;) Tydzień temu (po imprezce) obudziłam się ze wstrętem do nikotyny, wieczorem zapaliłam i stwierdziłam, że chyba jednak nie... i na razie się trzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek niezle, oczywiscie bedziemy Cie wspierac, a w piatek przypilnujemy zebys nic nie palila :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczku_29 trzymam kciuki, a jutro możesz bez wyrzutów sumienia zaszaleć za to czego nie przepalilaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za wsparcie:D rapi78 -> postaram się nic nie palić, nie bawić się zapałkami i nie rozniecać ognia:D uśmiechnij się-> jak już mówiłam, jestem niemal w pełni dyspozycyjna, może być czwartek, może piątek, a mogą oba te dni:D Tylko nie każcie mi śpiewać, bo jeszcze wzrośnie wskaźnik emigracji mieszkańców Łodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę, zaraz lecę dalej. Ale jak tylko mogę to - sami widzicie, czytam i jestem z Wami. O kuźwa.... Dziękuję za dedykację. Jak czytałem Ciebie na tamtym topiku, to starałem sobie wyobrazić Ich zdziwione miny. To była akcja, tamten topik nie istniał. Wilczek.... Niestety stało się. Od wielu lat jestem pracoholikiem, przynajmniej w okresie szkolnym. Dlatego tak staram się urozmaicić wakacje. Uśmiechnij się.... marzanna podtopiona... Z tego co na szybko przeczytałem - rozumiem, że nareszcie dołączycie w rzeczywistości. Gratulacje dziewczyny, miłej zabawy. Pozdrawiam Was wszystkich - bawcie się dobrze. Ja idę zapalić papierosa.....( hi hi ... ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, czekam na info... Teraz wyłączam sie na jakiś czas, muszę popracować. Zostawiam Wam wierszyk, juz bez odgadywania autorki (ta sama), wystarczy, że o kuźwie... będę się kłaniać;) Wilk o miłości Wszystko jest żerowiskiem Krwawy triumf Krwawy odwet Reszta- wysychająca łupina Nie spotkałem niczego co by nie było naczyniem śmierci zanim nie doznałem czegoś- gorętszego niż łów zwierzyny wścieklejszego od roju szerszeni oślepiającego bardziej niż pożar groźniejszego od przydeptanej żmii Jestem w niewoli bez pęt w ucieczce bez pogoni ani w głodzie ani w sytości ani w sile ani w słabości ani trwam ani umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×